تحلیل تکنیکال بیت کوین (BTC)

تحلیل تکنیکال بیت کوین (BTC)

نمودار قیمت بیت کوین در تایم فریم هفتگی آورده شده است.

جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

همان گونه که در تحلیل های قبل اشاره کردیم بیتکوین در تایم هفتگی در فاز اصلاحی قرار دارد. در حال حاضر حمایت 46000 دلار باعث رنج شدن قیمت شده است. اما با توجه به واگرایی منفی در اندیکاتور RSI، تداوم اصلاح تا محدوده حمایت 42000 دلار و حتی کف کانال در محدوده 30000 دلار نیز دور از ذهن نیست.

برای بررسی دقیقتر، نمودار را در تایم فریم روزانه تحلیل می کنیم.

نمودار قیمت بیت کوین (تایم فریم روزانه)

جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

در تایم فریم روزانه حمایت 46000 دلار، تا به اینجا توانسته جلوی ریزش قیمت را بگیرد و حتی بیت کوین توانسته خط روند نزولی کوتاه مدتی خود را نیز رو به بالا شکسته و به آن پولبک بزند. در صورتی که حمایت 46000 دلار حفظ شود، می توان انتظار بازگشت قیمت به محدوده سقف تاریخی خود را داشت.

اما از آنجایی که خط میانگین 20 روزه قیمت، خط میانگین 200 روزه را رو به پایین شکسته، حفظ حمایت 46000 دلار دور از ذهن است. در تاریخچه قیمت بیت کوین هر بار خط میانگین 200 روزه قیمت از دست رفته است شاهد اصلاحی عمیق در قیمت بودیم و این بار نیز اصلاح تا سطوح حمایتی پیش روی قیمت در محدوده های 42000 دلار و 30000 دلار دور از ذهن نیست.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران