logo signal
راهنمای ثبت نام

ثبت نام غیر حضوری کارگزاری بورس

با استفاده از این سرویس می‌توانید به صورت غیرحضوری و به آسانی در کارگزاری‌های مختلف بورس و بورس کالا ثبت نام کنید. ثبت نام در کارگزاری‌ها این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که به صورت مستقیم سهام شرکت های مختلف، صندوق های ETF، خودرو و سایر اوراق بهادار را معامله کنید.

مزایای ثبت نام در کارگزاری با استفاده از اپلیکیشن سیگنال

چرا باید از سیگنال استفاده کنید؟

frame

معامله صندوق‌های ETF و سهام شرکت های بورسی

badge

فروش سهام عدالت (روش غیرمستقیم)

locate

ثبت نام بدون محدودیت زمانی و مکانی

hand

خرید و فروش اوراق مسکن

play

آخرین مقالات منتشر شده بلاگ

مقالات آموزشی

مشاهده همه
مشاهده همه

با استفاده از اپلیکیشن سیگنال به راحتی در کارگزاری دلخواهت ثبت نام کن!

با استفاده از این سرویس می‌توانید به صورت غیرحضوری و به آسانی در کارگزاری‌های مختلف بورس ثبت نام کنید. ثبت نام در کارگزاری‌های بورس این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که به صورت مستقیم سهام شرکت های مختلف، صندوق های ETF و سایر اوراق بهادار را معامله کنید.
شرایط عمومی ثبت نام در کارگزاری چیست؟
ویژگی‌های یک کارگزاری خوب چیست؟
چگونه بهترین کارگزاری را انتخاب کنیم؟

کارگزاری چیست؟

کارگزاری برای افرادی که قصد ورود به بازار سهام را دارند واژه‌ای آشناست. شرط اول ورود به دنیای بورس اقدام از طریق کارگزاری ها است. کارگزاری، شرکت واسطی است که باعث تسهیل معاملات بازار برای افراد می‌شود. کارگزاران، واسطه بین خریداران و فروشندگان هستند و در ازای ارتباط برقرار کردن بین خریدار و فروشنده کارمزد دریافت می‌کنند.

چرا حضور کارگزاران الزامی است؟

صور کنید شرکت یا واسطی به نام کارگزاری وجود نداشت. در این صورت افراد مجبور بودند برای انجام معاملات در بورس ، در ساختمان اصلی بورس حاضر شده و در میان جمعیت انبوه سهامداران به معامله بپردازند. حال با وجود کارگزاری ها نیازی به معامله‌گری حضوری نیست و افراد می‌توانند به راحتی قیمت و تعداد مد نظر سفارش خود را ثبت نمایند تا ادامه فعالیت‌ها به صورت خودکار صورت بگیرد.