تحلیل تکنیکال ارز پپه PEPE | شهریور 1402

تحلیل تکنیکال ارز پپه PEPE | شهریور 1402

تحلیل تکنیکال ارز PEPE  (روزانه) | 22 شهریور 1402

ارز PEPE
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز pepe محدوده حمایتی تحلیل قبل را از دست داد. در نتیجه دیگر احتمال صعود این ارز دیجیتال بسیار دشوار شده است.

احتمالا ریزش فعلی قیمت ارز پپه را به کف کانال دوبل، حوالی محدوده حمایتی مشخص شده برساند.

در صورت پولبک به محدوده مقاومتی مشخص شده با حدضرر مشخص می‌توان برای گرفتن سود روند نزولی اقدام به بازکردن معامله شورت کرد.


تحلیل ارز PEPE  (4ساعته) | 4 شهریور 1402

ارز PEPE

به ریزش ارز PEPE واقف بودیم اما متاسفانه فرصت فروش این توکن در محدوده مناسب مقاومتی از بین رفت چرا که ارز په په هیچگاه به این محدوده نرسید.

در ادامه انتظار داریم با رسیدن به محدوده میدلاین کانال، شاهد واکنش منفی از سوی ارز پپه باشیم؛ محدوده حمایتی بعدی نیز کف کانال دوبل در نظر گرفته شده است.


تحلیل تکنیکال ارز PEPE  (4ساعته) | 25 مرداد 1402

ارز PEPE

صبر کردن می‌تواند سخت‌ترین کاری باشد که شما در مارکت می‌توانید انجام دهید. شاید گفتنش به زبان راحت باشد اما در عمل می‌تواند آثار روانی مخربی برای تازه‌کاران برجای بگذارد.

تنها با صبر بود که متوجه شدیم سطح مقاومتی گفته شده قادر به ایستادگی در برابر خریداران ارز pepe نیست و معامله‌گر عاقل در این موارد تنها به نظاره قیمت می‌نشیند.

در ادامه دیدیم که قیمت بلافاصله بعد از عبور از سقف قبلی ستاپ نزولی تشکیل داد. ابتداکف پایین‌تر از کف قبلی شکل گرفت (شکست خط زرد رنگ)، سپس همین حرکت آلارم تغییر ساختار از صعودی به نزولی را به صدا درآورد (Choch).

در ادامه احتمالا ارز PEPE  برای پولبک و ادامه حرکت نزولی به محدوده‌های قبلی برمی‌گردد، اینجاست که وظیفه‌ماست با پیدا کردن محدوده‌های مقاومتی و اردبلاک‌های مهم محل پولبک قیمت را پیدا کنیم.

یکی از مهمترین اردبلاک ها با حدود قیمتی آن در تصویر مشخص شده، با ورود ارز پپه در این محدوده مقاومتی مجددا بصورت فرکتالی(یعنی تکرار همین نکات گفته شده) به بررسی و آنالیز قیمت می‌پردازیم.

در صورت مساعد بودن شرایط با رعایت مدیریت سرمایه (حداکثر 1%ریسک) وارد یک معامله شورت یا همان فروش می‌شویم. استاپ لاس یا به تعبیر دیگر آن حدضرر را پشت بالاترین قله یا در یک مکان امن قرار داده و تارگت نهایی را زیر آخرین کف تشکیل شده قرار می‌دهیم.

ریسک به ریوراد R/R این پوزیشن یک به 3 است که یعنی در شرایطی که حدضرر شما فعال شود، 1% از سرمایه‌تان را از دست خواهد داد و در صورتی که به تارگت مدنظر برسیم، 3% پاداش خو.هید گرفت.

در صورتی که پوزیشن به صورت موفق آمیز باز شد، پله به پله موقعیت را مدیریت کرده و در مراحل مختلف سعی کنید مقداری از حجم را کم کنید تا بتوانید میزانی از سود را در بین راه برداشت نمایید.


تحلیل تکنیکال ارز PEPE  (4ساعته) | 21مرداد 1402

ارز پپه

ارز پپه به دومین محدوده مقاومتی رسید. در این محدوده‌ها توصیه می‌کنیم صرفا تماشاگر باشید و تنها زمانی که تاییدیه لازم برای فروش داده شد، اقدام به بازکردن پوزیشن فروش نماییم.

با نفوذ قیمت به زیر محدوده خط چین زرد، می‌توان اولیه تاییدیه برای ورود به یک پوزیشن فروش را دریافت کرد.


تحلیل تکنیکال ارز PEPE (4ساعته) | 14 مرداد 1402

تحلیل ارز PEPE

ارز PEPE بدون هیچ تاییدیه‌ای هر دو حمایت گفته شده را از دست داد و حالا تنها شانس این ارز دیجیتال حفظ ناحیه حمایتی آبی رنگ است. با از دست رفتن این ناحیه حمایتی، ریزش ارز پپه سنگین خواهد بود.

 در کوتاه مدت انتظار داریم ارز په په به یکی از محدوده‌های مقاومتی مشخص شده رسیده (باکس خاکستری و یا قرمز) و سپس به سمت محدوده آبی رنگ حرکت نماید. محدوده مقاومتی باکس خاکستری ریسک کمتری برای گرفتن موقعیت فروش دارد.


تحلیل PEPE (4ساعته) | 25 تیر 1402

PEPE COIN
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز PEPE فعلا در یک محدوده رنج قرار گرفته، در صورتی که استاپ لاس مشخص شده بی اعتبار نشود، انتظار حرکت قیمت طبق سناریو آبی را داریم.

با بی اعتبار شدن سناریو آبی رنگ، احتمالا قیمت مانند سناریو نارنجی رنگ حرکت خواهد کرد.


تحلیل ارز PEPE (4ساعته) | 14 تیر 1402

تحلیل ارز PEPE
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز PEPE در تایم فریم 4 ساعته دچار ضعف روند صعودی شده و واگرایی مخفی منفی در اوسیلاتور RSI این ارز دیجیتال کاملا مشهود می‌باشد.

بر همین اساس احتمال می‌دهیم به زودی ارز پپه با یک نوسان شدید خود را به محدوده حمایتی مشخص شده برساند.


تحلیل ارز دیجیتال پپه PEPE (4ساعته) | 24 خرداد 1402

تحلیل ارز پپه
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

متاسفانه تحلیل ارزدیجیتال پپه pepe که هفته قبل انجام شد، به فاصله میلیمتری استاپ خورد.

البته اگر در متدهای امارت مانی شما قصد دارید ریوارد بالایی کسب کنید، باید تاجای ممکن حدضرر خود را کوچک و پیش آمدن چنین موضوعاتی جزیی از روال طبیعی این متدهاست؛ نکته مهم نوع مدیریت سرمایه شماست که می‌تواند تضمین کنند سود پایدار شما در بلندمدت باشد.

به هر حال شرایط نشان می‌دهد که روند شت کوین په په صعودی شده و این ارزدیجیتال برای گرفتن مناطق نقدینگی بالاتر حرکت می‌کند.

یکی از مهم‌ترین محدوده‌های حمایتی روی چارت مشخص شده و انتظار داریم طبق سناریو مشخص شده به این اردربلاک واکنش داشته باشیم.


تحلیل ارز دیجیتال PEPE تایم فریم 15 دقیقه | 24 خرداد 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

طبق تحلیل ارز دیجیتال پپه PEPE که در 17 خرداد ماه انجام شد، این میم کوین مجددا به محدوده حمایتی برگشت و هم‌چنان این محدوده حمایتی را نشکسته است.

در صورتی که در محدوده اردربلاک مشخص شده، شاهد تاییدیه قیمت مبنی بر صعود باشیم، می‌توان به یک موقعیت لانگ با حداقل ریسک به ریوراد 1 به 9 R/R فکر کرد.


تحلیل تکنیکال پپه (4H) | 17 خرداد 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز دیجیتال پپه pepe  مطابق با تحلیل قیمت تا محدوده حمایتی ریزش داشت و بلافاصله با رسیدن به محدوده مدنظر، 30% رشد کرد. در صورتی که در این محدوده اقدام به خرید کرده‌اید، توصیه می‌کنیم 50% حجم معاملاتی را سیو سود کرده و استاپ لاس را به بالاتر از نقطه ورود خود منتقل کنید.


تحلیل تکنیکال پپه (4H) | 9 خرداد 1402

تحلیل ارز دیجیتال پپه
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

 هم‌چنان ارز دیجیتال پپه در حال رنج و درجا زدن است و انتظار داریم خود را به سطح مد نظر برساند. در صورتی که در سطح حمایتی نشانه‌هایی مبنی بر تغییر روند دیده شد، می‌توان اقدام به گرفتن پوزیشن خرید در این ارزدیجیتال نمود.


تحلیل تکنیکال پپه (2H) | 1 خرداد 1402

تحلیل ارز پپه PEPE
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

در صورتی که ارز دیجیتال پپه به محدوده قیمتی مشخص شده در چارت برسد، می‌توان با حدضرر تثبیت زیر کف مشخص شده، اقدام به گرفتن پوزیشن لانگ در این ارز نمود. نسبت ریسک به ریوراد این پوزیشن 1 به 11 R/R بوده که با رعایت مدیریت سرمایه می‌توان 1% از سرمایه را در محدوده مشخص شده ریسک کرد.

باید دقت داشت با توجه به دیتای کم چارت پپه و ریسک بالای خرید و فروش این میم کوین، تنها به علت ریسک به ریوارد عالی این پوزیشن، در این محدوده مجاز به ریسک 0.5% الی 1% سرمایه هستیم.


تحلیل ارز دیجیتال پپه PEPE (تایم فریم 2ساعته) | 18 اردیبهشت 1402

تحلیل تکنیکال پپه
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

محدوده استاپ لاس گفته شده در تحلیلی قبلی، توسط قیمت تاچ شد و حالا موظف هستیم از توکن PEPE خارج شویم و در همین منطقه سیو سود نماییم. با توجه به شکست خط روند آبی رنگ انتظار بیشتر شدن شدت ریزش را داریم.


تحلیل تکنیکال په په (تایم فریم 2ساعته) | 16 اردیبهشت 1402

تحلیل تکنیکال PEPE
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

ارز دیجیتال په‌په با شکست محدوده مقاومتی گفته شده، نزدیک به 200% رشد را به ثبت رساند. شما می‌توانستید بعد از شکست این محدوده مقاومتی و پولبک به آن این ارز را خریداری نمایید.

در حال حضر توصیه می‌کنیم در صورت داشتن این ارزدیجیتال حدضرر خود را به محدوده مشخص شده ارتقا دهید، چرا که در شرایط فعلی توکن PEPE، مشکوک به یک حرکت ایمپالس (5 موجی) می‌باشد، که در این صورت با از دست رفتن محدوده سقف کانال، می‌تواند اصلاح نسبتا خوبی را تجربه نماید.


تحلیل ارز دیجیتال پپه PEPE (تایم فریم 2ساعته) | 13 اردیبهشت 1402

PEPE analysis
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

توکن په‌په که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده و با لیست شدن در صرافی‌های مختلف تا به اینجا رشد زیادی کرده است. طبق تحلیل در صورتی که بتواند از محدوده مقاومتی مشخص شده در سقف عبور نماید، می‌تواند خود را به حوالی سقف کانال در محدوده‌های قیمتی مشخص شده برساند.

باید در نظر داشت این توکن، صرف میم کوین بودن تا به اینجا رشد زیادی داشته و در صورت شروع ریزش، تنها منطقه حمایتی معتبر در نمودار آن در قیمت‌های بسیار پایین‌تر واقع شده، بنابراین باید در نظر داشت ورود به چنین معامله بیشتر چیزی شبیه به قمار است تا تحلیل.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • ممنونم ازتون. عالی
  فقط اینکه من متوجه شدم در تمام تحلیل هاتون از خطوط حمایت مقاومت فقط صحبت می‌کنید و از هیچ اندیکاتوری خط نمی‌گیرید درسته؟
  ینی منم اگر بخوام تحلیل کنم از خطوط حمایت مقاومت بهره ببرم فقط کافیه؟؟
  لطفا دقیق بگین ک الکی وقتم و با اندیکاتور ها تلف نکنم
  ممنون 🙏🌹

 • سلام ممنونم از تحلیل و اطلاع رسانی به موقع شما
  اگه امکانش هست ارز پپه رو مجددا تحلیل وبررسی کنین وآیا امکان ریزش مجدد از دست دادن محدوده مقاومتی 0.00000091 دلار وجود دارد یا خیر

 • سلام ،چند مورد از تحلیل کارشناس محترم سیگنال رابه دقت زیر نظر داشتم که نظر کارشناس،دقیق،ودرست بود،ازتحلیلهای،خوب شما سپاسگزارم

 • بسیار عالی ممنونم از شما کارشناس محترم ارزیابی شما را درباره آینده میم کوین پپه چیست

  • سلام و عرض ادب
   در حال حاضر حد ضرر زده شده و باید از معامله خارج شد و تا زمانی که ستاپی برای ورود نساخته نمی‌توان به آن ورود کرد
   از طرفی برای آینده‌ای برای ارزی که نه تیم مشخص و نه هدف و نه حتی وایت پیپر مشخصی ندارد، نمی‌توان متصور بود

 • لطفاً یه تحلیل خوب از این بزارید الان از اون چیزی که قبلا گفتید صد درصد به سمت بالا حرکت کرده قیمتش 0.0000041 هست تا کجا میتونه رشد این ارز ادامه داشته باشه ؟ من یک معامله شورت روی این ارز دارم و نمی‌دونم کجا باید میانگین کم کنم

  • سلام و عرض ادب تحلیل طی همین هفته بروزرسانی خواهد شد؛
   منتها داشتن معامله شورت بر روی میم کوینی که سودهای چندصددرصدی به خریدران خود داده، می‌تواند اشتباهی جبران ناپذیر باشد

   • سلام ،اینده رمز ارز فلوکی چگونه ارزیابی می‌کنید