استعلام سهام عدالت و ارزش سهام عدالت با کد ملی | آموزش تصویری

استعلام سهام عدالت و ارزش سهام عدالت با کد ملی | آموزش تصویری

با فراهم شدن امکان آزادسازی سهام عدالت که از 8 اردیبهشت ماه سال 99 آغاز شد، دو روش مدیریت مستقیم و غیرمستقیم سهام عدالت در اختیار سهامداران قرار گرفت. بعد از این، برای استعلام سهام عدالت، فروش سهام عدالت و پیگیری سهام عدالت، امکانی فراهم شد تا سهامداران سهام عدالت بتوانند در صورت نیاز فوری هم بتوانند با کد ملی استعلام سهام عدالت را انجام بدهند، هم بتوانند سهام عدالت خود را حداکثر تا 60 درصد به فروش برسانند و هم وضعیت سهام عدالت خود را با کد ملی پیگیری کنند. با فراهم شدن امکان آزادسازی سهام عدالت توسط سهامداران، سوالات متعددی برای سهامداران به وجود آمد. مانند اینکه سهام چه شرکت‌هایی و با چه ارزشی به آن‌ها اختصاص پیدا کرده است؟ سهام عدالت من چقدر است؟ ارزش سهام عدالت من با کد ملی چگونه قابل مشاهده است؟ همین زمان بود که شرکت سرمایه‌گذاری مرکزی در پاسخ به این سوالات از سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت رونمایی کرد.

راهنمای جدید مشاهده سهام عدالت با کد ملی (ورود به سامانه، مراحل و شرایط آن) را در ویدئوی زیر بررسی کردیم. از دست ندهید!

در سال‌های اخیر، بسیاری از کشورها مسیر حرکت اقتصادی خود را به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده‌اند که بتوانند هرچه بیشتر به سمت خصوصی‌سازی حرکت کنند. خصوصی‌سازی به این معناست که حکومت، مالکیت شرکت‌ها، کارخانجات و اموال عمومی را به مردم می‌سپارد. سهام عدالت یکی از مصادیق خصوصی‌سازی در کشور ماست. در سال 1384 دولت وقت به منظور افزایش خصوصی‌سازی طرحی موسوم به واگذاری سهام عدالت را اجرایی کرد. با اجرایی‌شدن این طرح، سهام شرکت ها و کارخانجات دولتی به صورت یک سبد سهامی به اقشار ضعیف و کم‌درآمد جامعه واگذار گردید. امروز جمعیتی حدود 49 میلیون نفر از مشمولین سهام عدالت هستند.

سهام با کد ملی


برای استعلام سهام عدالت با کارت ملی و مشاهده ارزش آن، دو راه وجود دارد. اولین راه از طریق اپلیکیشن سهام عدالت وهمان‌طور که بالاتر اشاره شد، شرکت سرمایه گذاری مرکزی، سامانه‌ای را برای پاسخ به سوالات مختلف سهامداران طراحی کرد. در این سامانه سهامداران می‌توانند برای استعلام سهام عدالت با کد ملی اقدام کنند. مشمولان سهام عدالت می‌توانند در پاسخ به سوال چقدر سهام عدالت دارم، با ورود به این سامانه از طریق وب‌سایت یا استفاده از اپلیکیشن ارائه‌شده، برای استعلام سهام عدالت با کد ملی اقدام کنند. همچنین برای ثبت نام در کارگزاری‌ها برای داشتن امکانات مختلف مانند معامله سهام شرکت‌های مختلف، اوراق بهادار و صندوق‌های ETF از طریق سایت یا اپلیکیشن سیگنال اقدام کنید. در ادامه مقاله به آموزش تصویری استعلام و مشاهده دارایی سهام عدالت با کد ملی در هر دو روش مستقیم و غیرمستقیم خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

از کجا بفهمم سهام عدالت دارم؟


با امکاناتی که سامانه سهام عدالت در اختیار سهامداران قرار می‌دهد، افراد می‌توانند در ابتدا وضعیت سهام عدالت خود را بررسی کنند. برای اطلاع از وضعیت سهام عدالت، ابتدا باید به سامانه سهام عدالت وارد شوید و با انتخاب گزینه‌های موجود، ارزش سهام اولیه و وضعیت سهام عدالت خود را بررسی کنید.

بیشتر بخوانید
سود سهام عدالت

استعلام سهام عدالت با کد ملی

برای استعلام سهام عدالت با کارت ملی و مشاهده ارزش آن سامانه ای تحت عنوان سامانه سهام عدالت راه‌اندازی شده است. برای پیگیری و استعلام سهام عدالت با کد ملی از طریق این سامانه دسترسی به کارت ملی و اطلاعات شناسنامه ای ضروری است. به غیر از کسانی که از داشتن سهام عدالتشان مطمئن هستند آن دسته از اشخاصی که از داشتن این سهام مطمئن نمی باشند می توانند در همان مرحله اول ورود نسبت به این موضوع مطلع شوند. با توجه به راهنمای تصویری ذیل افراد می توانند سهام عدالت خود را پیگیری و استعلام نمایند.

پس اگر این سوال برای شما هم به وجود آمده که ارزش سهام عدالت من با کد ملی چگونه استعلام می‌شود و می‌خواهید بدانید پاسخ سوال چقدر سهام عدالت دارم چیست، تا انتها با ما همراه باشید.

مشاهده ارزش سهام عدالت از طریق سایت

برای مشاهده سهام عدالت با کد ملی از طریق رایانه به سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت مراجعه کنید و روی قسمت نمایش داده شده کلیک کنید. (آموزش ورود به سامانه سهام عدالت را از اینجا بخوانید.)

آموزش تصویری استعلام سهام عدالت از طریق سایت

در گام بعدی پیگیری سهام عدالت با کد ملی، پس از خواندن قوانین و کلیک بر روی گزینه “متوجه شدم” به صفحه مربوط به ورود کد ملی هدایت خواهید شد.

سایت سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت
صفحه اول سایت سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت

برای مشاهده سهام عدالت با استفاده از کد ملی، در گام بعدی باید در کادر مربوطه کد ملی خود را وارد کرده و روی گزینه دریافت پیامک اعتبار سنجی کلیک کنید.

صفحه دوم سایت سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت
صفحه دوم سایت سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت

در صورتی که شماره همراه ثبت شده در این سامانه معتبر نباشد و با خطا مواجه شدید، می‌توانید با انتخاب گزینه “تغییر شماره همراه” در همین صفحه، درخواست تغییر شماره تماس ثبت شده برای کد ملی خود را ثبت کنید. دقت کنید که کد ملی مالک سیم کارت باید با کد ملی سهامدار یکسان باشد. نتیجه بررسی درخواست تغییر شماره تماس از طریق پیامک به اطلاع سهامدار خواهد رسید.

در ادامه فرآیند مشاهده ارزش سهام عدالت من با کد ملی، پس از وارد کرد کد ملی باید کد امنیتی داخل تصویر را وارد کرده و بر روی گزینه تایید کلیک کنید.

بازدید سهام عدالت

پس از آن یک کد اعتبار سنجی برای متقاضی ارسال می شود. این کد را در کادر نمایش داده شده در تصویر زیر وارد کنید.

قیمت سهام عدالت

در قسمت بعد شما می‌توانید ارزش سهام عدالت، لیست سهام اختصاص داده به شما، درصد هر سهم از کل دارایی و یا ارزش روز هر یک از سهم‌ها و به طور کلی قیمت سهام عدالت را مشاهده کنید.

لیست سهام و ارزش سهام عدالت
لیست سهام و ارزش سهام عدالت

علاوه بر آن در این سایت شما می‌توانید از قسمت منو که در سمت راست صفحه قرار دارد، پروفایل خود را مشاهده کنید. در این بخش می‌توانید برخی اطلاعات مانند شماره تلفن یا شماره شبا را تغییر دهید یا از درستی آن‌ها مطمئن شوید. دقت کنید که شماره شبای اعلام شده در این بخش برای پرداخت سود سالیانه سهام عدالت هم استفاده می شود.

پروفایل سهام عدالت

در منوی سمت راست با انتخاب گزینه وضعیت واریز سود می‌توانید از آخرین وضعیت پرداخت سود سالیانه سهام عدالت مطلع شوید.

سود سهام عدالت
اطلاع از آخرین اخبار و تحلیل‌های سهام عدالت

آزادسازی سهام عدالت به چند روش انجام می‌شود؟

از هنگامی که امکان آزادسازی سهام عدالت که با هدف فراهم کردن امکان دسترسی افراد به سرمایه موجود در سهام عدالت‌شان فراهم شد، دو روش برای مدیریت سهام عدالت در اختیار سهامداران قرار گرفت. ابتدا این دو روش را با هم بررسی و سپس به مرور مزایای هر یک می‌پردازیم تا با توجه به این که هر سهامدار تنها یک بار می‌تواند روش آزادسازی سهام عدالت خود را انتخاب کند، بتوانید در انتخاب روش مدیریت سهام خود بهتر تصمیم‌گیری کنید:

 • مدیریت مستقیم سهام عدالت: در این روش مالکیت و مدیریت سهام عدالت بدون هیچ واسطه‌ای در اختیار خود فرد سهامدار است. یعنی خود فرد سهامدار موظف است که سهام خود را مدیریت و از آن نگهداری کند. لازم به یادآوری است که مانند هر فعالیت عادی دیگری در بورس، برای مدیریت مستقیم سهام عدالت باید در سجام ثبت نام و احراز هویت کنید.
 • مدیریت غیر مستقیم سهام عدالت: در این افراد مدیریت سرمایه‌شان را به شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی می‌سپارند و شخصا دخل و تصرفی در خرید و فروش سهام ندارند.

مزایای مدیریت مستقیم سهام عدالت

با توجه به این که تنها یک بار می‌توانید روش آزادسازی سهام عدالت خود را انتخاب کنید، بهتر است قبل از انتخاب روش آن، با ویژگی‌ها و مزایای هر یک آشنا باشید. در این قسمت از مطلب با هم به مرور نکات مربوط به روش مدیریت مستقیم سهام عدالت می‌پردازیم. تمامی موارد زیر را می‌توان از ویژگی‌های این روش به حساب آورد:

 • این روش برای افرادی که سررشته‌ای فعالیت در بورس ندارند و به این بازار آشنا نیستند مناسب نیست
 • در این روش امکان خرید و فروش یا انتقال سهام عدالت برای شما وجود ندارد مگر در چارچوب محدودیت‌های مقداری و زمانی تعیین‌شده توسط شورای عالی بورس
 • تمامی افرادی که این روش مدیریت سهام عدالت را انتخاب می‌کنند، سهامدار محسوب شده و از همه مزایای سهامداری اعم از سود و… برخوردار می‌شوند
 • در صورتی که قصد ورود به بازار بورس را دارید و از چگونگی فعالیت در این بازار به اندازه کافی اطلاعات دارید انتخاب این روش می‌تواند انتخاب مناسبی باشد
 • بهتر است قبل از انتخاب این روش با چند و چون سرمایه گذاری و انتقال سهام آشنا باشید چرا که با انتخاب این روش، سهام 35 شرکت بورسی در پرتفوی شما قرار می‌گیرد و مدیریت آن‌ها نیاز به دانش بورسی کافی دارد

مزایای مدیریت غیر مستقیم سهام عدالت

 • در روش غیر مستقیم شما شخصا درگیر مدیریت و تحلیل سهام خود نمی‌شوید
 • اگر از بازار بورس و برای شیوه فعالیت در آن دانش کافی ندارید، بهتر است روش غیر مستقیم را انتخاب کرده و به شرکت‌های سرمایه گذاری استانی اعتماد کنید
 • در این روش هم مانند روش مستقیم این امکان وجود دارد که بخشی از سهام که غیر بورسی است و شرکت های سرمایه گذاری استانی بر آن نظارت می‌کنند را در صورت تمایل به فروش برسانید

برای فروش سهام عدالت به کد بورسی احتیاج داریم؟

سهامدارانی که برای مدیریت سهام خود، روش مستقیم را انتخاب کرده‌اند، نیازی به کد بورسی ندارند. بعد از اتمام مهلت یکماهه، فهرست این افراد به شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه‌ی وجوه، سمات، فرستاده شده و در آنجا برای سهامداران عدالت، کد معاملاتی صادر می‌شود. اما آن دسته از سهامدارن که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند، برای فروش سهام عدالت لازم است بعد از ثبت نام و احراز هویت در سامانه سجام، از یک کارگزاری کد بورسی دریافت کنند.

تکلیف سهام عدالت متوفی چیست؟

بر اساس قوانین انحصار وراثت، سهام عدالت مثل هر دارایی دیگری بین وراث تقسیم می شود. با این وجود در حال حاضر با توجه به آماده نبودن زیرساخت های مربوط به انتقال این سهام، فرآیند انتقال سهام عدالت متوفیان متوقف شده است. با شروع فرآیند انتقال سهام عدالت متوفیان، وراث باید با همراه داشتن مدارک اعلام شده توسط شرکت سرمایه گذاری مرکزی به دفاتر پیشخوان دولت یا سامانه مربوط به این درخواست مراجعه کرده و درخواست انتقال سهام خود را ثبت کنند. پیگیری سهام عدالت با کد ملی برای این گروه از افراد یعنی وراث نیز امکان‌پذیر است.

استعلام سهام شاهد با کد ملی

برای استعلام سهام شاهد با کد ملی نیاز به اقدام ویژه‌ای نیست. همان‌طور و با همان روشی که می‌خواهید بررسی کنید ارزش سهام عدالت من با کد ملی چقدر است، می‌توانید استعلام سهام شاهد با کد ملی را نیز انجام دهید.

ارزش سهام عدالت چقدر است؟

در ماه های بعد از آزادسازی سهام عدالت شاهد نوسان قیمت سهام عدالت و تغییرات زیاد ارزش این سهام بودیم. تا جاییکه ارزش سهام عدالت 1 میلیون تومانی تا حدود 38 میلیون تومان رشد کرد و در ادامه تا نزدیک به 19 میلیون تومان افت کرد. برای اطلاع از وضعیت سهام با کد ملی و برای بررسی ارزش روز سهام عدالت می‌توانید به صفحه سهام عدالت در سایت سیگنال، یا بخش سهام عدالت در اپلیکیشن سیگنال مراجعه کنید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • مادرم ایرانی و پدرم اتباع هردو فوت شدن برادرم در ۱۸ سالگی به ملیت پدر رفته الان برای گرفتن سهمام مادرم که فوت شده دچار مشکل شدیم چون پدرو برادرم کدملی ندارن

 • سلام چه جوری میشه سهاممو بفروشم اگه کسی میدونه میشه راهنماییم بکنه ممنون میشم

 • قبلا برام سود واریز میشد،این سری نشد.
  میرم تو سامانه سهام عدالت که وضعیت رو بررسی کنم،پیامکی که باید بفرسته برام،نمیاد که بتونم وارد بشم یا گاهی هم اون قسمت که کد تصویر رو باید وارد کنیم،تصویری نیست که کدشو بزنم.😑

  • دقیقا برا منم همینطوریه واین مرحله برام واریز نشده و اصلا به رو خودشونم نمیارن

   • برای من هم همینطور. سامانه سهام عدالت عم میرم که پیگیری واریزی کنم اصلا کد تصویرش لود نمیشه

 • سلام، زمانی که اعلام برای انتخاب روش مدیریت سهام عدالت شد من روش غیر مستقیم رو انتخاب و اطلاعات رو تکمیل کردم برای من سودی واریز نشده و ارزش سهام من رو الان صفر زده و چندین بار چک کردم و ارزش سهام همچنان صفر هست توضيحی بفرمایید ممنون میشم.

 • کلا ثبت نام نکردم واصلا سهام عدالت ندارم کجا بایدثبت نام کنم واز این ماه به بعد حقم رو دریافت کنم

 • من سهام عدالت ندارم زمان و مکان ثبت نام رو اعلام بفرمایید

 • سلام پدرم فوت کرده .با رضایت وراث پول سهام رو به حساب من واریز میکنند.قبلا میشد مشاهده کرد وسهم بقیه رو واریز کنم براشون
  حالا چطوری متوجه بشم چقدر سهم وارث است وچقدر سهام خودم

 • سلام وارد سایت شدم برای استعلام دارایی ولی هیچ اطلاعاتی واسم ثبت نشده و همه رو زده 0

 • سلام ببخشید من روش مستقیم رو فعال کردم و میخواستم بدونم میشه به فروش رسوند؟ چند درصد و چگونه ممنون میشم جواب بدین

 • سلام من کارگر تامین اجتماعی بودم زمان ثبت نام سهام عدالت که فقط نامش هست کارمند ثبت نام گفت بیمه تامین اجتماعی خودش اقدام میکنه نیاز به ثبت نام شما نیست حالا ما ماندیم وحوض خالی که ثبت نام نشدیم وسهام عدالت نداریم بیکار هم هستم

 • من یک سوال از شما دارم ابکیشن سهام عدالم کار نمیکند میگوید کد ملی شما با شماره تلفن همراه شما متاقیب نمیکند من باید چکارکنم دزرضمن سود سهام هنوز به حسابم نیامده است

 • من وارد سهام عدالتم‌میشم
  ارزش کل داراییم
  صفره
  و سود واریز شده هم‌ ندارم
  سال پیش نزدیک ۵۰۰ داشتم
  مشکل از کجاس باید چیکار کنم؟

 • َولاحَوًلَاَولاقًوهَّ الّابلّا سهام منم مال شماسرم گیج رفت اینارونگاه کردم خوندم

 • سلام به کارشناس محترم
  من سهام عدالت دارم میتونم میشه بهش اضافه کرد

  • سلام
   خرید و فروش سهام مربوط به شرکت هایی که در سبد سهام عدالت حضور دارند به صورت عادی در جریان است و در صورت تصمیم به سرمایه گذاری، امکان خرید این سهام را دارید

   • سلام سهام دارم آزادشده ۳۰ درصدشومیخام بفروشم هرکی خواست یامیتونه منوبه یه جای مطمئن بفرو
    شم کمک بزرگی بهم کرده

 • با سلام من از جاماندگان سهام عدالت بودم در سجام هم ثبت نام کردم آیا من الان سهام عدالت دارم؟

  • سلام من یکی از جاماندگان سهام عدالت هستم چطور میتونم ثبت‌نام کنم…

 • سلام
  من قبلا سهام عدالت خودم رو به روش مستقیم آزاد کرده بودم
  باتوجه به اینکه سهام من یک میلیونی بوده تا ماه قبلی آخرین باری که ارزش سبد سهاممو چک کردم حدود۲۷ملیون بود
  ولی الان چک میکنم یکباره ۱۱میلیون شده درصورتی که ارزش روز سهام۴۹۰هزارتومانی هم بالای ۱۲میلیون میشه
  چطور ممکنه؟؟
  میشه راهنمایی کنید از کجا پیگیر باشیم

 • سلام خسته نباشید ببخشید، من از سیگنال استعلام گرفتم برای اینکه بفهمم ارزش سهامم ۶۰۰ هستش یا یک میلیونی، فقط تعداد نوشته ۱۲۴۵۴ منظور از این _تعداد_ چیه سهام من ۶۰۰ یا یک میلیونی هست؟ ممنون

  • با سلام دوست عزیز می‌توانید از طریق سامانه سهام عدالت و یا از طریق سیگنال با وارد کردن کد ملی خود نوع سهام عدالت خود را مشاهده نمایید. تعداد نوشته شده مربوط به ارزش روز سهام عدالت شما می‌باشد.

 • سلام‌ببخشیدسودسهام‌من‌ چقدرهست‌چقدرواریزمیشه‌به‌حسابم‌

 • سلام به نظرتون سهامم بر ب روش مستقیم ازاد کنم بهتره یا غیر مستقیم؟؟؟

  • سلام
   در صورت اشنایی با بازار سرمایه روش مستقیم برای شما بهتر استو در صورت اشنا نبودن، روش غیر مستقیم

 • سلام وقتتون بخیر. من میخوام سهام عدالتم رو بفروشم چجوری باید این کار رو انجام بدم؟

 • کسانی که سهام عدالت ندارند آیا برای ثبت نام آنها پیش بینی شده است

 • سلام وقتتون بخیر، لطف کنید جواب این سوال بنده رو بدید الان من وارد سهام عدالت داداشم شدم ارزش قیمت روز رو صفر ریال زده و هیچ مبلغی ننوشته، البته 5ماه پیش برده پیش یه کافی نت براش بفروشه ولی هیچ مبلغی نیومده حسابش و براش نفروخته ولی سود 90هزار خود سهام عدالت اومد حسابش، الان ارزش سهام کل اعضای خانواده مبلغش معلومه و میرم داخل و نگاه میکنم هست بغیر از سهام اون داداشم بنظرتون کافی نت کاری کرده و سهامشو دست کاری کرده یا چیز دیگه ای هست ممنون میشم جواب بدید

 • با سلام
  برگه سهام عدالتی که ما در دسترس داریم ۱ میلیون تومانی هست ولی در سایتی ک استعلام گرفتیم ۵۰۰ هزار تومانی ذکر شده علت چیست؟

 • سلام خسته نباشید میخواستم بدونم قیمت سهام عدالت جقدر در ذمن سجام کردم ولی آزاد سازی نکردم اینده مشکل پیش نمیاد.راهنمای کنید ممنونت میشم باتشکر از زحمات شما……….?

 • سلام.در مورد حق تقدم ها یی که در سهام عدالت هست نیز توضیح می دهید.چه کار باید کرد؟چه زمانی؟

 • سلام وارد اسیت شدم
  نام دارایی نوشته شرکت سرمایه گذاری استان یزد
  تعداد125448
  آخرین قیمت و بقیه فیلدها 0 هست
  یعنی چی ؟

  • سلام، مبنای سنج شرکتهای سرمایه گذاری ارزش هر واحد یا هر یونیت آن شرکت است. قیمتها نیز روزانه بر مبنای تغییرات ارزش شرکتها بر روی واحدهای صندوقها اعمال می شود

 • من اقدامی برای آزادسازی و خصوصی سازی و… سهام انجام ندادم، نه مستقیم نه غیر مستقیم
  الان میتونم وارد این سامانه بشم و مبلغ سهام و چک کنم؟

  • سلام، برای شما به صورت خودکار روش غیر مستقیم انتخاب شده است

 • سلام لطفا سوالمو جواب بدید ، مرحله ی اول که گفتن تا فلان تاریخ فرصت دارید آزادسازی کنید سهام عدالت رو من هیچ کاری نکردم ولی الان میخوام بفروشمش باید چیکار کنم ؟

  • سلام، سهام شما به شرکت سرمایه گذاری استانتون منتقل شده و میتونید سهام این شرکتو بفروشید، برای فروش هم کافیه در سجام ثبت نام و احراز هویت کنید و بعد از اون از یک کارگزاری نام کاربری و رمز عبور بگیرید

  • میخام سهام روهمین الان بفروشم مشتری ازکجابیارم

   • با سلام
    فعلا خرید و فروش سهام عدالت امکان‌پذیر نمی‌باشد.

 • سلام خسته نباشید ارزش دارایی ها به روزه ایا داخل این سایت اخه بالای صفحه نوشته اخرین بروزرسانی برج ۴ بوده ممنون میشم یکی جواب بده

  • سلام، این ارزش دارایی بر اسا قیمت پایانی روز اعلام شده در متن مقاله و برای سهام عدالت 490 تومانی ذکر شده

  • سلام، برای فروش این سهام باید از طریق سایت کارگزاری اقدام کنید

 • سلام من میخام ۳۰درصددوم سهامم روبفروشم ولی میگه کارگذارناظر ثبت شده بعدبا۱۵۶۹تماس میگیرم میگه کارگذارناظر برای شماثبت نشده هرراهه دیگه ای هم امتحان میکنم نمیتونم سهامموبفروشم چیکارکنم؟؟؟

  • سلام دوست عزیز اگر قبلا درخواست فروش سهام عدالت تون رو از طریق یک کارگزار ثبت کردین، اجازه تغییر کارگزار ندارید. اگه مرحله اولو از طریق مراجعه حضوری به بانک فروختین، الان باید از طریق کارگزاری همون بانک اقدام کنید.
   اطلاعات بیشتر رو از کارگزاری یا پشتیبانی سایت سجام دریافت کنید.

 • سلام من کارگزار انتخاب نکردم بعد خواستم از کارگزار مفیدبفروشم گفت ناظر شما شرکت دیگس زدم دیدم کیان توسعس بعد از اونجا اقدام ب فروش سی درصد کردم ولی یه ماهه نوشته در حال سپرده گزاری یعنی چی ؟

 • سلام
  منظور از 60 درصد کل سهام چیه؟ ینی 60 درصد تعداد سهمی ک داخل سبد سهام عدالت ما هست؟ یا چیز دیگه؟
  ی سوال دیگه میتونیم این60% رو چند دفعه برای فروش بزاریم؟
  سوال آخر، جایی هست ک بتونیم ارزش سهام عدالت رو در گذشته بررسی کنیم؟
  ینی مثلا در یک ماه گذشته هر روزی چ قیمتی داشته است؟
  ممنون

 • سلام و خسته نباشید خدمت شما
  برای فروش سهام عدالت کدوم کارگذاری بهتر کار کرده عملکرد بهتری داشته تو واریز و فروش عملکرد خوبی داشته من تا حالا به فروش نزاشتم میخوام بدونم اکدوم بهتره که اکه فروشش ازاد شد از اون کارگذاری اقدام کنم

 • سلام برفروش سهام میزنه تعدادسهام فروشی رووارد کنید باید چیکارکنم باید بزنم چندمثلا کمکم کنید

  • سلام دوست عزیز هر تعداد از هر سهمی که مایل به فروش ان هستید رو وارد کنید. تنها شرط اینه که کل سهم های انتخابی شما میتونه تا۶۰٪ سبد سهام عدالت تون باشه نه بیشتر.

 • سلام.چرا این جا سایت فروش خالی است ولی سایت کارگزارم سبدگردانی کردم ولی برگه یک تومنی منو ۸میلیون زده ۶۰درصد رو ؟؟
  بعدتر اینکه چرا کد بانک من مغایرت داره؟در س ت هم نمیشه.
  گیج شدم دیگه

 • با سلام و خسته نباشید. من چهار برگه از سهام 560 هزاری را دارم. که الان میشود. 60 درصد از سهام را بفروشم. بنظر شمااا در اینده یکسالی چه پیش بینی از سهام عدالت دارید. ایا بفروشم. یا نفروشم. اگر برای فروشش. اقدام کنم. تو یکساله جای هست سرمایه گزاری کنم که کم ریسک تر باشد. تو رو خدا راهنمایم کنید. کل دارای من همین. هست

 • سلام .سامانه سجام ثبت نام کردم یک ملیون حسابمو خالی کرد..پیگیری کردم شماره حساب به اسم شخصی به نام مرال رستم نژاد بود.حالاباید چه کارکنم

 • سلام وارد صفحه سهام عدالت میشم فقط تعداد کلی سهام زا به عدد نشان میدهد

   • با سلام دوست عزیز، می‌توانید در سامانه استعلام سهام عدالت با استفاده از کد ملی خود، میزان و ارزش سهام عدالت خود را مشاهده کنید.

 • با سلام من از طریق کارگزاریم ارزش سهام عدالت مشاهده کردم نوشته ۱۵۵۰۰۰۰۰ ولی الان از طریق سامانه سهام عدالت میبینم نوشته ۱۸۷۰۰۰۰۰ کدومشون درسته لطفا راهنمایی کنید

 • سلام. من حدود دو سه ماه پیش تو سامانه سجام ثبت نام کردم که موفقیت آمیز بود. بعد از اون احرار هویت کردم که اون هم موفقیت آمیز بود و میزان دارایی منو مشخص کرد. منتها الان یک مشکلی که دارم اینه که نمیدونم ارزس سهام من موقع فروش چقدره. تو کارگذاری مفید هم ثبت نام کردم ولی چیزی که میخوام بدونم اینه که سایتی باشه که بشه مشخصات دارایی رو به صورت ماشین حسابی وارد کرد تا بشه ارزش فروش اون رو مشخص کرد. به نظر شما چطور میتونم بفهمم که ارزش دارایی من موقع فروس سهام چقدره چقدر از من میخرند؟ آیا سایت رسمی و معتبری در این زمینه هست؟ چون میخوام نوسانات بازار بورس و سهام رو بسنجم و بعد اکر لازم بود بفروشم. به نظر شما چنین سایتی هست که معتبر باشه؟

 • سلام چرا برای منکه سهام عدالت دارم. ولی ارزششو 0 ریال نشان می دهد.

 • من سهام عدالت خود را یکجا 60درصد فروختم ولی تاکنون هیچ ب حسابم واریز نشد بکارگزاری فارابی اطلاع دادم میگن خودشون واریز میکنن

 • باعرض سلام وخسته نباشید ایااونهایکه سهام عدالت دارند.وازادسازی نکرده اند مشکلی پیش نمیاد.موردی داردیانه.باتشکرفراوان ازشما

  • سلام، برای این افراد به صورت خودکار روش مدیریت غیر مستقیم انتخاب شده و سهام اون ها به شرکت های سرمایه گذاری استان مربوطه منتقل شده است

 • سلام. الان که روش فروش سهام عدالت به صورت بلوکی شده، بازهم می تونیم مثل گذشته سهاممون رو به کارگزاری ها بفروشیم؟

  • سلام، بله فرآیند فروش برای متقاضی هیچ تغییری نکده و این تغییرات بین کارگزاری ها اعمال میشه

  • سلام، با پشتیبانی سجام تماس بگیرید و عدد 1 را وارد کنید

 • سلام
  میشه یه نفر راهنماییم کنه چرا ارزش سهام عدالت من داخل سامانه صفر میزنه؟!!!!

 • باسلام چطوری می تونم باکارگزاریم تماس بگیرم تاموضوع را باهاشون درمیون بزارم؟؟اصلا من نمیدونم چطوری میشه باهاشون تماس بگیرم

 • باسلاوخسته نباشید.من یک هفته پیش ۶۰٪ازسهامم به فروش گذاشتم اون موقع قیمت ۶۰٪میشد ۱۱میلیون ۸۹۵ هزارتومن بود هنوز یک هفته تموم شده درصف فروش هستم الانم روز به روز قیمت سهام میاد پایین الان قیمت ۶۰٪شده ۱۰میلیون خورده ای دراصل از قیمتی که فروش گذاشتم تاالان اومده پایین خواستم بدونم که هرموقع پولو واریز کردن به حسابم اگه قیمت اومد پایین ازقیمت پایین حساب میشه؟ یا همون روز که به فروش گذاشتم ۱۱میلیون ۸۹۵هزاتومن حساب میش؟؟

 • سلام
  برگه ای که دست منه ارزش سهام یک میلیون تومانیه ولی تو سایت که میرم ارزش سهام رو زده ۵۳۲هزار این رو کجا پیگیری کنم

  • با سلام. ملاک دارایی نمایش داده شده در سامانه سهام عدالت است.

 • سلام وقتتون بخیر همسر من سهام ندارد تمام اعضای خانواده دارند چند بار قبلا هم ثبت نام کرد ولی خبری نشد الان ثبت نام سجام و احراز هویت براش انجام دادم کد معاملاتی هم براش اومد یعنی الان اون هم سهام داره یا خیر اگر داره از کجا نوع سهامش رو ببینم؟

  • سلام، ملاک داشتن سهام عدالت، لیست دارایی های موجود در سایت samane.ir هست

 • سلام من سهام عدالتم رو چک میکنم همه موارد رو صفر زده جریان چیه؟

 • من حدودیه ماهی هست سهام خودم روبه فروش رساندم نه خبری ازپول هست نه خبری ازبانک چکارکنم

 • سلام من سهام رو آزاد کردم به سایت بانک صادرات مراجعه میکنم وقتی که کد ملی و کد تایید رو میزنم سایت مینویسد دردسترس نیست

 • همسرمن فوت کرده ویک میلیون تومان سهام عدالت دارد. آیاوراث می‌توانند نسبت به فروش سهام مادرشان اقدام کنند؟

 • من نمیدونستم که برای اعضای خانواده ام شماره شبا و تلفن بدم الان می رم تو سایت اسم دخترم با خانمم هست ولی مثل من سهام شرکتها بهشون تعلق نگرفته تنها نوشته دارایی شما پانصد هزار تومان باید به کجا مراجعه کنم آیا هنوز فرصت برای دادن شماره شبا هست؟

 • سلام چطوری میتونم بفهمم چندتا سهام دارم وارزش آنها چقدراست؟ ممنونم

 • کد ملی وارد میکنم واسم کد ورود ارسال میشه ولی پنجره ای واسه وارد کردن کد باز نمیشه

 • سلام :برای من که هیچ گونه اطلاعاتی درمورد سهام عدالت ندارم خیلی خوب وآموزنده هست

 • سهام من را دخترم ازاد کرده ولی من نمیخواستم ازاد کنم حالا تکلیف چیه چون من اهل بورس و بورس بازی نیستم میشه برگردونم

  • سلام، احتمال اینکه امکان ویرایش اضافه بشود وجود دارد اما برای اطمینان اخبار این موضوع را دنبال کنید

 • سلام من این چند وقته شماره تلفن برا پسرم ک زیر ۱۸ سالشه گرفتم شماره رو عوض کردم ولی باز میگه شماره با دارنده سهام متابقت نداره ممنون راهنمایی کنید

  • سلام، فرآیند بروزرسانی اطلاعات چند روز طول میکشه

 • من شماره همراهمو ویرایش کردم اما همچنان به خط جدیدم پیامک نمیاد و نمیتونم وارد صفحم بشم.چرا؟

  • سلام، فرآیند بروز رساین اطلاعت چند روزی زمان میبرد

 • سلام ارزش سهام من طبق ورقه ای که به من دادن ده میلیون ریال هست ولی وارد سایت سهام عدالت میشم مینویسه پانصد هزار تومانه باید چکار کنم و یا کجا برم ممنون

  • سلام، ملاک دارایی سهام عدالت مقدار نمایش داده شده در سایت سهام عدالت است نه برگه های سهم

 • سلام چرا امن دو هفتس ازادش کردم ولی هنوز نمی تونم بفروشم می گه اطلاعات سهام عدالت بروز رسانی نشده یا کد ملی فاقد سهام است چکار کنم

  • سلام، اطلاعات سامانه در حال بروز رسانی است و احتمالا در روزهای آتی این مشکل شما رفع شود

 • من هم همین مشکل راداشتم شماره تلفن به اسم کسی دیگه بود توسایت شماره را انتقال دادم تا حدود یک ماه همش سایت خطا میزد تاامروز خدا را شکر شماره ام تغیر شده مشخصات دارای سهام باز شد فقط منتظر واریض ۳۰ درصد فروشش هستیم

  • سلام، حق تقدم ها امتیازی است که بعد از افزایش سرمایه شرکت ها به سهامداران خودشون میدن، در حال حاضر این حق تقدم ها برای شما غیر قابل فروش است

 • سلام وارد سایت نمیتونم بشم همش میگه کدملی با شماره تطابق نداره چاره چیه؟

 • چرا سهام عدالت پدرم برا دیدن ارزش واقعیش هر کار میکنیم پیامک کد تایید ارسال نمیشه

 • سلام من روش مستقیم انتخاب کردم ولی نمیخام 30درصد سهامم بفروشمـ ایا همه سهام وارد بورس میشه مشکلی پیش نمساد برا سی درصد

 • سلام من روش مستقیم انتخواب کردم ولی میگه امکان وارد شدن با این کد ملی نیست لطفا راهنمایی کنید

 • با سلام
  من قبلا این مطلب را گفتم ولی جواب نگرفتم
  من درکارگزاری مفید ثبت نام کردم تمام مراحل طی شده و کد بورسی گرفتم الان برای سهام عدالت توی سایت بانک یا مفید می روم می نویسد شما در جای دیگر ثبت کردین
  درواقع سهام کم شده نمی دانم در کدام کار گزار ثبت شده لطفا راهنمایی بفرمایید

  • سلام، از طریق سایت سهام عدالت لیست درخواست های فروشی که با کد ملی شما ثبت شده را چک کنید

 • سلام وقتتون بخیر من 30درصد سهام را فروختم امروز برام 142هزارتومان ریختن ارزش سهامم 532هزار تومان بوده یعنی چی چرا اینقد ریختن واسم ممنون میشم جوابمو بدین.

 • سلام.
  نه کدی به شماره موبایل ارسال میشود و نه لینک اپلیکیشن برای دانلود درست عمل می کند!!!!😤😤😤😤

 • سلام خسته نباشید بنده یک هفته پیش درخواست آزادسازی مستقیم زدم اما وقتی وارد میشم ک ببینم ارزش سهامو میگه کد ملی وجود نداره. اما داخل خود سهام‌عدالت حتی زده آزادسازی مستقیم کردم.چکار باید بکنم؟

 • سلام وقت بخیرمن می‌خوام سهام عدالت خودم رو تو یک صندوق سرمایه گذاری کنم چطوری باید این این کار رو بکنم

  • سلام دوست عزیز… شما میتونید سهام عدالت رو بفروشید و در هر جایی که مایل هستید سرمایه گذاری کنید!

 • سلام ، ببخشید برگه سهامی که من در دست دارم یک میلیون تومانی است ولی ارزش سهامم تو سایت اون مبلغی که اعلام کردین نیست،میشه بگید بقیه سهامم کجاست چجوری باید پیگیری کنم.

 • من تازه متوجه شدم کد شبا وارد شده برای سهام عدالتم با شماره شبا خودم متفاوت هست چطور میتونم اصلاح کنم

  • سلام، به سایت سامانه سهام عدالت مراجعه کنید و گزینه ویرایش شماره شبا رو انتخاب کنید

 • سلام من نمیخواستم روش مستقیم انتخاب کنم ولی حواسم نبود کردم باید چیکار کنم غیر مستقیم انتخاب کنم

 • سلام این برنامه هر چند وقت یکبار بروز میشه چون الان یک هفته هست که ارزش سهام هیچگونه تغییری نکرده چرا؟

 • سلام .چرا برای بار دوم که وارد نرم افزار میشی ارزش سهام و صفر اعلام میکنه

 • سلام برگه سهام عدالت من ۱ میلیون تومانی بوده ولی وقتی استعلام میگیرم الان میزنه ۵۰۰ تومانیه باید چیکار کنم

 • سلام
  وارد سایت که میشم اصلا کدی برام نمیاد در صورتی که شماره همینه که وارد سایت خصوصی سازی کردم ولی کدی دریافت نمیکنم.

 • با سلام و عرض خسته نباشید..دوستان من مشکلات رو مطالعه کردم برا خودمم پیش اومده..تنها کاری ک باید بکنین شماره ایی که به اسم خودتون و با کد ملی خودتون خریدین رو ثبت کنین دقیقا یک هفته بعد وارد سایت بشین چون طول میکشه که شمارتون ثبت بشه ثانیا دو تا سایت جدا از همه باید ب ترتیب یه دوره ای رو صبر کنین که شماره ثبت بشه..بعد هی هر روز نرین عوض کنین یه بار ک زدین ماچش کنین واسه هفته بعد بغلش کنین.
  یادتون نره که تو سامانه سجامم باید ثبت نام کنین با همون شمارهه خودتون باشه حتما..مشکل حل شدنیه فقط صبر میخاد..و من الله توفیق.

 • با سلام ..کسی میدونه شرایط فروش سهام چجوریه؟ممنونم اگ‌جواب بدین

  • سلام، فعلا حداکثر سی درصد از این سهام قابل معامله است که میتونید از طریق سایت کارگزاری درخواست بدید

 • با سلام ارزش سهام من ۵۳۰۰۰۰۰ هستش.چند میتونم بفروشم..اگه کسی راهنماییم کنه ممنون میشم

  • سلام، برای بررسی ارزش دارایی از طریق روش ارائه شده در مقاله اقدام کنید

   • سلام میخواستم استعلام بگیرم از وضعیت واریزی قبل ولی متاسفانه نوشته فروشی ثبت نشده

  • سلام، به روز رسانی ها به مرور در حال انجام هست، در صورت ویرایش اطلاعات چند روز دیگر مجددا وارد سایت بشید

 • سلام ,درمورد این شماره تلفن خیلی به مشکل برمیخوریم پسرم ۱۱سال سن داره خط همراه هم به اسمش ثبت نمیکنن میگن کوچیک است منم شماره خودم که پدرش هستم ثبت کردم کدملی پسرم ومیزنم شماره همراه به اسمش نیس خطا میده ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام، در این مورد با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا روش حل رو براتون توضیح بدن

 • عرض سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان یک سوالی داشتم چرا برای بعضی ها که سهام یک میلیونی دارند ۵۳۲ و برای بعضی ها کمتر هست و مال بنده برگه یک میلیونی هست ولی تو سامانه ۸۲۴ ثبت شده آیا این عادی هست یا مشکل از اطلاعات هست و اون دسته از دوستانی که مثل من ۸۲۴ ثبت شده ۳۰ درصد و اگه بفروشم چقدر میشه با تشکر

 • سلام
  شماره شبای من بعد بیش از یه ماه بالاخره تو سامانه سهام عدالت تایید شد ولی تو سامانه عدالت کارگزاری که می رم ثبت نام کنم پیغام می ده شماره شبا تایید نشده.
  تلفن سامانه هم که به اپراتور وصل نمی شه. کجا باید تماس بگیرم؟
  ممنون

  • سلام، اطلاعات سامانه کارگزاری ها مربوط به قبل از 7 خرداد هست پس چند روزی صبر کنید تا بقیه داده ها هم به روز رسانی بشن و بتونید به دارایی هاتون دسترسی پیدا کنید

 • کدملی وارد میکنم میزنه شمافاقد سهام عدالت هستید،درصورتی که سودسهامم پرداخت شده،سجام کدبورسی هم گرفتم،دلیل چی هست؟

 • با سلام شماره ثبت شده عوض شده و در خاطرمون نیست میخوایم شماره جدید وارد کنیم نمیشه شماره واردشده مال چندسال پیش بوده باید چیکارکنیم ممنون میشم راهنمایی کنید

 • سلام
  سهام عدالت برای پسرم سال ۹۶ دو سود سهام اعلام شده واریز شده به بانک صادرات اما بانک میگوید نریختن

  • سلام، برای پیگیری این موضوع با پشتیبانی سایت تماس بگیرید

 • سلام وقتتون بخیر من ۱۰ خرداد سهامو آزاد کردم ولی الان میخوام وارد بشم میگه کاربر با این کد ملی سهام مستقیم را آزاد نکرده است
  درصورتی که کد پیگیری هم دارم.
  حالا باید چکار کنم؟

  • سلام، از یک شماره تماس که به نام متقاضی باشد استفاده کنید

 • سلام دیتا بیس سایت کی بروز رسانی می‌شود من ۱۰ خرداد روش مستقیم انتخاب کردم اما هنوز میگه روش مستقیم انتخاب نشده

  • سلام، برای این موضوع زمان مشخصی اعلام نشده، برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت تماس بگیرید

 • سلام وارد سایت که چند روزه میشم زمانی کد ملی رو وارد میکنم مینویسه کد ملی با شماره تلفن تطابق نداره به سایت سهام عدالت مراجعه فرمایید تا حالا هم چندین بار وارد سایت سهام عدالت شدم و شماره موبایلم رو تغییر دادم. ولی خب دیرورز که وارد سایت شدم این دفعه که کد ملی رو وارد کردم این دفعه نوشت کد ملی با شماره موبایل تطابق نداره اگر اینکه میخواهید شماره مورد نظر خود را وارد کنید. شمارمو وارد سایت کردم نوشت جواب نهایی از پیامک برای شما ارسال میشه. ولی خب هنوز پیامکی برام ارسال نشده که شماره موبایلم رو قبول کرده یا نه و آیا میتونم وارد سایت بشم ارزش داری سهام عدالت خودم رو ببینم یا نه.ممنون میشم راهنماییم کنید‌ این پیامک برام ارسال کی میشه تا الان چهار دفعه شماره موبایلم رو وارد سایت کردم و هر بارم میگه جواب نهایی پیامک میشه براتون.

 • سلام،من فقط از طریق گوشی آزاد کردم ،وهیچ حرکتی انجام ندادم تکلیفم چی میشه

 • ببخشید ارزش سهام ۴۱۲هزارتومانی ۳۰درصدش چقد میشه ،چون همه اعتراض دارن اون چیزی ک تو سامانه ثبت شده واریز نکردن واسه ۳۰درصد فروش سهامشون

  • سلام، برای اطلاع از این مبلغ به سایت سهام عدالت مراجعه کنید

 • سلام. من حدود۲۰روزپیش آزادسازی انجام دادم ودرسامانه سجام،احراز هویت انجام دادم ولی به هیچ وجه نمیتونم واردسایت فروش سهام عدالت بشم،این دیگه چه جوریه؟ بنظرم سرکاریه، دروغ میگن،اصلا سهام عدالتی،وجود ندارد که بخوادبفروشی،.

  • سلام دوست عزیز، نگران نباشید این سهام وجود داره و اگه روش مستقیم رو انتخاب کرده باشید در حال حاضر میتونید حداکثر 30 درصد از اون رو بفروشید

 • سلام ۷خرداد۳۰درصدسهام فروختم تاالان نریختن بانک ملت سخامم ۱میلیونی بوده

 • سلام من شماره تلفنمو مال قبل رو فراموشکردم الان می خوام عوض کنم می گه باید شماره اولیه رو وارد کنی تا دومیه ذخیره بشه باید چکار کنم

  • سلام، در این مورد با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند

 • سلام من شمارمو به نام خودم زدم ولی بازم میگه باکد ملی تطابق نداره لطف کنید بگیدباچه شماره ای تماس بگیریم که مشکلمونوحل کنن.ممنون

 • سلام من بعد اینکه شماره ملی و حروف امنیتی را میزنم دیگر کد به گوشیم بعد از 2 دقیقه ارسال نمیشود باید چیکار کنم؟

  • سلام، احتمالا به دلیل شلوغی سیستم این مشکل پیش اومده، در ساعات دیگر امتحان کنید

 • سلام
  مادر من سهام عدالت داره
  اما وقتی استعلام دارایی میزنم، خطا میده که (کاربری با این مشخصات موجود نمی‌باشد)

 • خیلی افراد شماره تلفن هم عوض کردند‌ ولی بازهم همان پیغام را نشان میدهد. سایت خراب است.

  • سلام، بر اساس اطلاعات منتشر شده در این زمینه بعد از اصلاح شماره تلفن بایدمنتظر بمانید تا اطلاعات دیتا بیس سامانه به روز رسانی شود

 • کد ملی 1198880805 بنام رضوان جمی می باشد که شماره همراه ایشان را تغییر دادم . پیام می ده که شماره عوض شده است . اما وقتی توی سایتی که میزان دارایی سهام عدالت می رم پیام میده شماره همراه با کد ملی تطابق ندارد. شماره همراه 09015882376

  • سلام، سامانه در حال بروز رسانی است و در حال حاضر امکان ویرایش شماره تلفن از طریق سایت سهام عدالت هم فراهم شده است

 • برا من قبلا مینوشت شماره ثبت شده مطابقت نداره شماره ام رو ویرایش کردم الان مینویسه شما روش مستقیم رو انتخاب نکردین :/ در حالی که روش مستقیم رو انتخاب کردم
  مشکل از کجاست ؟!!!

  • سلام، در این مورد پیشنهاد میکنم با پشتیبانی سامانه تماس بگیرید

 • با سلام، برای من خطای کاربری یافت نشد میده اما من سهام هام رو آزادسازی کردم این مشکل رو چطور برطرف کنم؟

  • سلام، برای راهنمایی دقیق با پشتیبانی سامانه تماس بگیرید

 • سلام وقتی کد ملی رو وارد میکنم و حروف رو ثبت میکنم میاره کاربری با این مشخصات یافت نشد چرا و چطور میشه ورستش کرد

 • سلام من چندین بار ویرایش شماره زدم ولی متاسفانه هر بار همون خطایی ک فرمودین رو میاره و تا الان نتونستم وارد سامانه بشم ..شماره تلفن هم ب اسم خودم هستش

  • سلام، امکان اصلاح شماره تلفن به تازگی به این سایت اضافه شده، این موضوع رو هم امتحان کنید

 • سلام وارد سایت نمیتونم بشم همش میگه کدملی با شماره تطابق نداره صدبارم توسایت سهام عدالت رفتم شمارمو عوض کردم باز میگه تطابق نداره

 • سلام
  قبلا شماره ای که در سامانه ثبت شده بود به نام نبوده ولی الان شماره به نام شده… اما باز هم خطا میده.. لطفا راهنماییم کنید همین مشکل رو در سجام هم دارم با اینکه شماره به نام شده تایید نمیشه و کد ۱۰ رقمی ارسال نمیشه

  • سلام، مطمئن بشید که این شماره در سامانه اپراتور تلفن همراه به نام شما ثبت شده باشه و کلیه اطلاعات اون مطابق اطلاعات شناسنامه ای شما وارد شده باشه

 • من تقریبا یک ماهه شمارمو تغییر دادم ولی باز همون اخطارو میده الان تکلیف چیه

 • من وارد میشم کد ملی میزنم میگه کاربری با این مشخصات پیدا نشد
  چیکار کنم

 • سلام من سهام خودم رو 4 روز پیش مستقیم کردم ولی همچنان که میرم داخل این سایت سهام عدالت مینویسه کاربر موجود نیست. ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام، در حال حاضر اطلاعات مربوط به افرادی که انتخابشون رو قبل از 7 خرداد انجام داده باشند نمایش داده میشه

 • سلام خسته نباشید
  افرادی که زیر ۱۸ سال هستند و سیمکارتی به نامشون ندارد تکلیفشون چیه؟
  سهام میره تو پورتفوی تا کد بورسی بگیرند؟

 • سلام وقتتون بخیر من شماره تلفنم تغیر دادم ولی همچنان کد تایید به شماره قبلی که وارد سیستم کردم ارسال میشه
  لطفا راهنمایی کنید ..ممنون

  • باسلام وخسته نباشید من واعضای خانوادم هیچ گونه سهام عدالتی نداریم لطفا راهنمایی بفرماییدامکان ثبت نام وجود داره که به سایت مراجعه کنیم باتشکر

   • سلام، در حال حاضر امکان ثبت نام سهام عدالت وجود ندارد.