استعلام سهام عدالت و ارزش سهام عدالت با کد ملی | آموزش تصویری

استعلام سهام عدالت و ارزش سهام عدالت با کد ملی | آموزش تصویری

طی فرآیند آزادسازی سهام عدالت که از 8 اردیبهشت ماه سال 99 آغاز گشت؛ به سهامداران امکان انتخاب بین دو روش “مدیریت مستقیم” و “مدیریت غیرمستقیم” داده شد. در گام بعد این امکان برای سهامدارانی که روش مستقیم را انتخاب کرده اند فراهم شد تا در صورت نیاز فوری، 30 درصد از سهام خود را به فروش برسانند. در این بین سوالات متعددی برای سهامداران به وجود آمد. مانند اینکه سهام چه شرکت‌هایی و با چه ارزشی به آن‌ها اختصاص پیدا کرده است؟ سهام عدالت من چقدر است؟ در همین هنگام بود که شرکت سرمایه‌گذاری مرکزی در پاسخ به این سوالات از سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت رونمایی کرد.

مشمولان سهام عدالت می‌توانند با ورود به این سامانه از طریق وب سایت یا استفاده از اپلیکیشن ارائه شده، برای استعلام سهام عدالت با کد ملی اقدام کنند. همچنین برای ثبت نام در کارگزاری‌ها برای داشتن امکانات مختلف مانند معامله سهام شرکت‌های مختلف، اوراق بهادار و صندوق‌های ETF از طریق سایت یا اپلیکیشن سیگنال اقدام کنید. در ادامه به آموزش تصویری استعلام و مشاهده دارایی سهام عدالت با کد ملی در هر دو روش مستقیم و غیرمستقیم خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

استعلام دارایی و مشاهده ارزش سهام عدالت با کد ملی

برای استعلام سهام عدالت با کارت ملی و مشاهده ارزش آن، دو راه وجود دارد. اولین راه از طریق اپلیکیشن سهام عدالت و دومین راه از طریق سایت است.
پس اگر این سوال برای شما هم به وجود آمده که استعلام سهام عدالت من با کد ملی چگونه انجام می‌شود، تا انتها با ما همراه باشید تا هر دو راه را به طور کامل بررسی کنیم.

استعلام وضعیت دارایی سهام عدالت با اپلیکیشن

برای دانلود و نصب اپلیکیشن “سهام” عدالت می توانید به آدرس sahamedalat.ir مراجعه کنید و از قسمت مشخص شده در تصویر زیر به دانلود و نصب نرم افزار بپردازید.

آموزش تصویری استعلام سهام عدالت

در ادامه پس از نصب نرم افزار و ورود به آن با صفحه زیر رو برو خواهید شد. روی گزینه «موافقم» کلیک کرده و وارد مرحله بعد شوید.

آموزش استعلام سهام

در این مرحله باید کد ملی خود را وارد نمایید.

ارزش سهام عدالت

پس از وارد کرد کد ملی از شما در خواست خواهد شد تا اعداد و حروف نشان داده شده در تصویر را وارد کنید.

اعتبار سنجی استعلام سهام عدالت

پس از آن در صورتی که شماره تلفن همراه ثبت شده در سامانه سازمان خصوصی سازی به نام خود متقاضی باشد، یک کد تایید برای متقاضی ارسال می شود. این کد را در کادر نمایش داده شده در تصویر زیر وارد کنید.

وارد کردن کد تایید در پیگیری سهام عدالت

در صورت مشاهده­ خطای “عدم تطابق شماره تلفن همراه با کد ملی” باید برای رفع آن پس از مراجعه به سامانه سازمان خصوصی سازی به نشانی samanese.ir نسبت به ویرایش شماره تلفن ثبت شده در آن اقدام کنید. تصویر زیر وضعیتی که این خطا رخ می دهد را نشان داده است.

عدم تطابق شماره تلفن همراه با کارت ملی

پس از وارد کردن کد تایید شما با صفحه‌ای مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد. در این صفحه ارزش سهام عدالت و لیست سهام اختصاص داده شده به شما، به همراه ارزش روز هر کدام از آن‌ها و درصد هر سهم از کل دارایی سهام عدالت متقاضی نمایش داده می‌شود.

گزارش دارایی سهام عدالت

همچنین در این نرم افزار می‌توانید از منوی سمت راست تصویر با کلیک روی گزینه مشاهده پروفایل از اطلاعات وارد شده در سامانه سهام عدالت مانند شماره شبای ثبت شده و … اطمینان حاصل کنید.

امکان تغییر پروفایل در سایت دارایی سهام عدالت

مشاهده ارزش سهام عدالت از طریق سایت

برای استفاده از این امکان از طریق رایانه به آدرسsahamedalat.ir مراجعه کنید و روی قسمت نمایش داده شده کلیک کنید.

آموزش تصویری استعلام سهام عدالت از طریق سایت

در گام بعدی پس از خواندن قوانین و کلیک بر روی گزینه “متوجه شدم” به صفحه مربوط به ورود کد ملی هدایت خواهید شد.

سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت

در گام بعدی باید در کادر مربوطه کد ملی خود را وارد کرده و روی گزینه دریافت پیامک اعتبار سنجی کلیک کنید.

استعلام سهام عدالت با کد ملی

در صورت مشاهده­ خطای “عدم تطابق شماره تلفن همراه با کد ملی” باید برای رفع آن پس از مراجعه به سامانه سازمان خصوصی سازی به نشانی https://www.samanese.ir/ نسبت به ویرایش شماره تلفن ثبت شده در آن اقدام کنید. تصویر زیر نشان‌دهنده این وضعیت است.

عدم مطابقت شماره تلفن متقاضی یا کد ملی در سامانه

پس از وارد کرد کد ملی باید کد امنیتی داخل تصویر را وارد کرده و بر روی گزینه تایید کلیک کنید.

بازدید سهام عدالت

پس از آن در صورتی که شماره تلفن همراه ثبت شده در سامانه سازمان خصوصی سازی به نام خود متقاضی باشد، یک کد اعتبار سنجی برای متقاضی ارسال می شود. این کد را در کادر نمایش داده شده در تصویر زیر وارد کنید.

قیمت سهام عدالت

در قسمت بعد شما می‌توانید ارزش سهام عدالت، لیست سهام اختصاص داده به شما، درصد هر سهم از کل دارایی و یا ارزش روز هر یک از سهم‌ها و به طور کلی قیمت سهام عدالت را مشاهده کنید.

مشاهده وضعیت دارایی‌ سهام با کد ملی

علاوه بر آن در این سایت شما می‌توانید از قسمت منو که در سمت راست صفحه قرار دارد، پروفایل خود را مشاهده کنید. همچنین اگر روش مدیریت مستقیم را برای سهام عدالت خود انتخاب کرده‌اید، می‌توانید برخی اطلاعات مانند شماره تلفن یا شماره شبا را نیز تغییر دهید یا از درستی آن‌ها مطمئن شوید. این امکان در سایت سهام عدالت samanese.ir وجود ندارد.

امکان تغییر شماره تلفن همراه و شماره شبا در پروفایل سامانه استعلام سهام عدالت

چنانچه قصد فروش سهام عدالت خود را با هر یک از روش‌های مستقیم یا غیر مستقیم دارید و درخواست خود را ثبت کرده‌اید، می‌توانید به لیست درخواست‌ها که در منو قرار دارد مراجعه کنید و درخواست‌های خود را مشاهده نمایید.

لیست درخواست‌ها در سامانه استعلام سهام عدالت
پس از گرفتن استعلام سهام عدالت و اطمینان از اینکه سهام عدالت دارید، می‌توانید با مراجعه به سایت ddn.csdiran.ir میزان دارایی یا سهامی که به نام شماست را مشاهده کنید. درباره سهام عدالت نیز نماد هر یک صندوق‌های سرمایه‌گذاری استان خود را در بخش دارایی‌ها مشاهده خواهید کرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و بازدهی صندوق های سرمایه گذاری به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

آزادسازی سهام عدالت به چند روش انجام می‌شود؟

از آغاز آزادسازی سهام عدالت که با هدف فراهم کردن امکان دسترسی افراد به سرمایه موجود در سهام عدالت‌شان انجام شد، سهامداران به دو روش، امکان مدیریت سهامشان را داشتند: روش مستقیم و روش غیر مستقیم. در روش مستقیم این امکان برای سهامداران فراهم شد که مستقیما برای پرنقوی شخصی خود تصمیم‌گیری کنند. اما در روش غیر مستقیم، افراد مدیریت سرمایه‌شان را به شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی می‌سپارند و مستقیما دخل و تصرفی در خرید و فروش سهام ندارند.

برای فروش سهام عدالت به کد بورسی احتیاج داریم؟

سهامدارانی که برای مدیریت سهام خود، روش مستقیم را انتخاب کرده‌اند، نیازی به کد بورسی ندارند. بعد از اتمام مهلت یکماهه، فهرست این افراد به شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه‌ی وجوه، سمات، فرستاده شده و در آنجا برای سهامداران عدالت، کد معاملاتی صادر می‌شود. اما برای آن دسته از سهامدارن که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند، برای فروش سهام عدالت خود لازم است از یک کارگزاری کد بورسی دریافت کنند. اگر از نحوه دریافت کد بورسی اطلاعی ندارید، مطالعه راهنمای دریافت کد بورسی در سیگنال برای شما مفید خواهد بود.

تکلیف سهام عدالت متوفی چیست؟

طبق اعلام سازمان خصوصی‌سازی در اردیبهشت ماه سال جاری: ورثه‌ی متوفی پس از اتمام دوره‌ی آزادسازی سهام عدالت، باید با همراه داشتن گواهی فوت به دفاتر پیشخوان دولت نسبت به انتقال سهام عدالت متوفی، اقدام کنند. اما اوایل تیرماه امسال، اطلاعیه‌ی جدیدی مبنی بر پیشبرد آنلاین انتقال دارایی صادر شد. طبق این اطلاعیه، افراد می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی، بصورت آنلاین از طریق میز خدمت، گواهی حصر وراثت را در سامانه بارگذاری کنند. شرکت سپرده‌گذاری پس از استعلام مدارک، سهام عدالت را بین وراث تقسیم می‌کنند.

ارزش سهام عدالت چقدر است؟

اخیرا ارزش سهام عدالت، دائما در نوسان بوده است. تا قبل از شروع اصلاح بازار سهام، ارزش سهام یک میلیون تومانی به بیش از 38 میلیون تومان رسید. اما با توجه به قرار گرفتن معاملات بورس در روند اصلاحی، رفته رفته از ارزش این سهام کاسته شد. نهایتا در 9 اردیبهشت سال جاری، با صدور ابلاغیه‌ای از سوی رهبری، سهام عدالت آزاد سازی شد که در حال حاضر به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم در دسترس سهامداران قرار گرفت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • سلام خسته نباشید ببخشید، من از سیگنال استعلام گرفتم برای اینکه بفهمم ارزش سهامم ۶۰۰ هستش یا یک میلیونی، فقط تعداد نوشته ۱۲۴۵۴ منظور از این _تعداد_ چیه سهام من ۶۰۰ یا یک میلیونی هست؟ ممنون

  • با سلام دوست عزیز می‌توانید از طریق سامانه سهام عدالت و یا از طریق سیگنال با وارد کردن کد ملی خود نوع سهام عدالت خود را مشاهده نمایید. تعداد نوشته شده مربوط به ارزش روز سهام عدالت شما می‌باشد.

  • سلام
   در صورت اشنایی با بازار سرمایه روش مستقیم برای شما بهتر استو در صورت اشنا نبودن، روش غیر مستقیم

 • سلام وقتتون بخیر. من میخوام سهام عدالتم رو بفروشم چجوری باید این کار رو انجام بدم؟

 • سلام وقتتون بخیر، لطف کنید جواب این سوال بنده رو بدید الان من وارد سهام عدالت داداشم شدم ارزش قیمت روز رو صفر ریال زده و هیچ مبلغی ننوشته، البته 5ماه پیش برده پیش یه کافی نت براش بفروشه ولی هیچ مبلغی نیومده حسابش و براش نفروخته ولی سود 90هزار خود سهام عدالت اومد حسابش، الان ارزش سهام کل اعضای خانواده مبلغش معلومه و میرم داخل و نگاه میکنم هست بغیر از سهام اون داداشم بنظرتون کافی نت کاری کرده و سهامشو دست کاری کرده یا چیز دیگه ای هست ممنون میشم جواب بدید

 • با سلام
  برگه سهام عدالتی که ما در دسترس داریم ۱ میلیون تومانی هست ولی در سایتی ک استعلام گرفتیم ۵۰۰ هزار تومانی ذکر شده علت چیست؟

 • سلام خسته نباشید میخواستم بدونم قیمت سهام عدالت جقدر در ذمن سجام کردم ولی آزاد سازی نکردم اینده مشکل پیش نمیاد.راهنمای کنید ممنونت میشم باتشکر از زحمات شما……….?

 • سلام وارد اسیت شدم
  نام دارایی نوشته شرکت سرمایه گذاری استان یزد
  تعداد125448
  آخرین قیمت و بقیه فیلدها 0 هست
  یعنی چی ؟

  • سلام، مبنای سنج شرکتهای سرمایه گذاری ارزش هر واحد یا هر یونیت آن شرکت است. قیمتها نیز روزانه بر مبنای تغییرات ارزش شرکتها بر روی واحدهای صندوقها اعمال می شود

 • من اقدامی برای آزادسازی و خصوصی سازی و… سهام انجام ندادم، نه مستقیم نه غیر مستقیم
  الان میتونم وارد این سامانه بشم و مبلغ سهام و چک کنم؟

 • سلام لطفا سوالمو جواب بدید ، مرحله ی اول که گفتن تا فلان تاریخ فرصت دارید آزادسازی کنید سهام عدالت رو من هیچ کاری نکردم ولی الان میخوام بفروشمش باید چیکار کنم ؟

  • سلام، سهام شما به شرکت سرمایه گذاری استانتون منتقل شده و میتونید سهام این شرکتو بفروشید، برای فروش هم کافیه در سجام ثبت نام و احراز هویت کنید و بعد از اون از یک کارگزاری نام کاربری و رمز عبور بگیرید

 • سلام خسته نباشید ارزش دارایی ها به روزه ایا داخل این سایت اخه بالای صفحه نوشته اخرین بروزرسانی برج ۴ بوده ممنون میشم یکی جواب بده

  • سلام، این ارزش دارایی بر اسا قیمت پایانی روز اعلام شده در متن مقاله و برای سهام عدالت 490 تومانی ذکر شده

 • سلام من میخام ۳۰درصددوم سهامم روبفروشم ولی میگه کارگذارناظر ثبت شده بعدبا۱۵۶۹تماس میگیرم میگه کارگذارناظر برای شماثبت نشده هرراهه دیگه ای هم امتحان میکنم نمیتونم سهامموبفروشم چیکارکنم؟؟؟

  • سلام دوست عزیز اگر قبلا درخواست فروش سهام عدالت تون رو از طریق یک کارگزار ثبت کردین، اجازه تغییر کارگزار ندارید. اگه مرحله اولو از طریق مراجعه حضوری به بانک فروختین، الان باید از طریق کارگزاری همون بانک اقدام کنید.
   اطلاعات بیشتر رو از کارگزاری یا پشتیبانی سایت سجام دریافت کنید.

 • سلام من کارگزار انتخاب نکردم بعد خواستم از کارگزار مفیدبفروشم گفت ناظر شما شرکت دیگس زدم دیدم کیان توسعس بعد از اونجا اقدام ب فروش سی درصد کردم ولی یه ماهه نوشته در حال سپرده گزاری یعنی چی ؟

 • سلام
  منظور از 60 درصد کل سهام چیه؟ ینی 60 درصد تعداد سهمی ک داخل سبد سهام عدالت ما هست؟ یا چیز دیگه؟
  ی سوال دیگه میتونیم این60% رو چند دفعه برای فروش بزاریم؟
  سوال آخر، جایی هست ک بتونیم ارزش سهام عدالت رو در گذشته بررسی کنیم؟
  ینی مثلا در یک ماه گذشته هر روزی چ قیمتی داشته است؟
  ممنون

 • سلام و خسته نباشید خدمت شما
  برای فروش سهام عدالت کدوم کارگذاری بهتر کار کرده عملکرد بهتری داشته تو واریز و فروش عملکرد خوبی داشته من تا حالا به فروش نزاشتم میخوام بدونم اکدوم بهتره که اکه فروشش ازاد شد از اون کارگذاری اقدام کنم

 • سلام برفروش سهام میزنه تعدادسهام فروشی رووارد کنید باید چیکارکنم باید بزنم چندمثلا کمکم کنید

  • سلام دوست عزیز هر تعداد از هر سهمی که مایل به فروش ان هستید رو وارد کنید. تنها شرط اینه که کل سهم های انتخابی شما میتونه تا۶۰٪ سبد سهام عدالت تون باشه نه بیشتر.

 • سلام.چرا این جا سایت فروش خالی است ولی سایت کارگزارم سبدگردانی کردم ولی برگه یک تومنی منو ۸میلیون زده ۶۰درصد رو ؟؟
  بعدتر اینکه چرا کد بانک من مغایرت داره؟در س ت هم نمیشه.
  گیج شدم دیگه

 • با سلام و خسته نباشید. من چهار برگه از سهام 560 هزاری را دارم. که الان میشود. 60 درصد از سهام را بفروشم. بنظر شمااا در اینده یکسالی چه پیش بینی از سهام عدالت دارید. ایا بفروشم. یا نفروشم. اگر برای فروشش. اقدام کنم. تو یکساله جای هست سرمایه گزاری کنم که کم ریسک تر باشد. تو رو خدا راهنمایم کنید. کل دارای من همین. هست

 • سلام .سامانه سجام ثبت نام کردم یک ملیون حسابمو خالی کرد..پیگیری کردم شماره حساب به اسم شخصی به نام مرال رستم نژاد بود.حالاباید چه کارکنم

   • با سلام دوست عزیز، می‌توانید در سامانه استعلام سهام عدالت با استفاده از کد ملی خود، میزان و ارزش سهام عدالت خود را مشاهده کنید.

 • با سلام من از طریق کارگزاریم ارزش سهام عدالت مشاهده کردم نوشته ۱۵۵۰۰۰۰۰ ولی الان از طریق سامانه سهام عدالت میبینم نوشته ۱۸۷۰۰۰۰۰ کدومشون درسته لطفا راهنمایی کنید

 • سلام. من حدود دو سه ماه پیش تو سامانه سجام ثبت نام کردم که موفقیت آمیز بود. بعد از اون احرار هویت کردم که اون هم موفقیت آمیز بود و میزان دارایی منو مشخص کرد. منتها الان یک مشکلی که دارم اینه که نمیدونم ارزس سهام من موقع فروش چقدره. تو کارگذاری مفید هم ثبت نام کردم ولی چیزی که میخوام بدونم اینه که سایتی باشه که بشه مشخصات دارایی رو به صورت ماشین حسابی وارد کرد تا بشه ارزش فروش اون رو مشخص کرد. به نظر شما چطور میتونم بفهمم که ارزش دارایی من موقع فروس سهام چقدره چقدر از من میخرند؟ آیا سایت رسمی و معتبری در این زمینه هست؟ چون میخوام نوسانات بازار بورس و سهام رو بسنجم و بعد اکر لازم بود بفروشم. به نظر شما چنین سایتی هست که معتبر باشه؟

 • من سهام عدالت خود را یکجا 60درصد فروختم ولی تاکنون هیچ ب حسابم واریز نشد بکارگزاری فارابی اطلاع دادم میگن خودشون واریز میکنن

 • باعرض سلام وخسته نباشید ایااونهایکه سهام عدالت دارند.وازادسازی نکرده اند مشکلی پیش نمیاد.موردی داردیانه.باتشکرفراوان ازشما

  • سلام، برای این افراد به صورت خودکار روش مدیریت غیر مستقیم انتخاب شده و سهام اون ها به شرکت های سرمایه گذاری استان مربوطه منتقل شده است

 • سلام. الان که روش فروش سهام عدالت به صورت بلوکی شده، بازهم می تونیم مثل گذشته سهاممون رو به کارگزاری ها بفروشیم؟

  • سلام، بله فرآیند فروش برای متقاضی هیچ تغییری نکده و این تغییرات بین کارگزاری ها اعمال میشه

 • سلام
  میشه یه نفر راهنماییم کنه چرا ارزش سهام عدالت من داخل سامانه صفر میزنه؟!!!!

 • باسلام چطوری می تونم باکارگزاریم تماس بگیرم تاموضوع را باهاشون درمیون بزارم؟؟اصلا من نمیدونم چطوری میشه باهاشون تماس بگیرم

 • باسلاوخسته نباشید.من یک هفته پیش ۶۰٪ازسهامم به فروش گذاشتم اون موقع قیمت ۶۰٪میشد ۱۱میلیون ۸۹۵ هزارتومن بود هنوز یک هفته تموم شده درصف فروش هستم الانم روز به روز قیمت سهام میاد پایین الان قیمت ۶۰٪شده ۱۰میلیون خورده ای دراصل از قیمتی که فروش گذاشتم تاالان اومده پایین خواستم بدونم که هرموقع پولو واریز کردن به حسابم اگه قیمت اومد پایین ازقیمت پایین حساب میشه؟ یا همون روز که به فروش گذاشتم ۱۱میلیون ۸۹۵هزاتومن حساب میش؟؟

 • سلام
  برگه ای که دست منه ارزش سهام یک میلیون تومانیه ولی تو سایت که میرم ارزش سهام رو زده ۵۳۲هزار این رو کجا پیگیری کنم

 • سلام وقتتون بخیر همسر من سهام ندارد تمام اعضای خانواده دارند چند بار قبلا هم ثبت نام کرد ولی خبری نشد الان ثبت نام سجام و احراز هویت براش انجام دادم کد معاملاتی هم براش اومد یعنی الان اون هم سهام داره یا خیر اگر داره از کجا نوع سهامش رو ببینم؟

 • من حدودیه ماهی هست سهام خودم روبه فروش رساندم نه خبری ازپول هست نه خبری ازبانک چکارکنم

 • سلام من سهام رو آزاد کردم به سایت بانک صادرات مراجعه میکنم وقتی که کد ملی و کد تایید رو میزنم سایت مینویسد دردسترس نیست

 • همسرمن فوت کرده ویک میلیون تومان سهام عدالت دارد. آیاوراث می‌توانند نسبت به فروش سهام مادرشان اقدام کنند؟

 • من نمیدونستم که برای اعضای خانواده ام شماره شبا و تلفن بدم الان می رم تو سایت اسم دخترم با خانمم هست ولی مثل من سهام شرکتها بهشون تعلق نگرفته تنها نوشته دارایی شما پانصد هزار تومان باید به کجا مراجعه کنم آیا هنوز فرصت برای دادن شماره شبا هست؟

 • سلام :برای من که هیچ گونه اطلاعاتی درمورد سهام عدالت ندارم خیلی خوب وآموزنده هست

 • سهام من را دخترم ازاد کرده ولی من نمیخواستم ازاد کنم حالا تکلیف چیه چون من اهل بورس و بورس بازی نیستم میشه برگردونم

  • سلام، احتمال اینکه امکان ویرایش اضافه بشود وجود دارد اما برای اطمینان اخبار این موضوع را دنبال کنید

 • سلام من این چند وقته شماره تلفن برا پسرم ک زیر ۱۸ سالشه گرفتم شماره رو عوض کردم ولی باز میگه شماره با دارنده سهام متابقت نداره ممنون راهنمایی کنید

 • من شماره همراهمو ویرایش کردم اما همچنان به خط جدیدم پیامک نمیاد و نمیتونم وارد صفحم بشم.چرا؟

 • سلام ارزش سهام من طبق ورقه ای که به من دادن ده میلیون ریال هست ولی وارد سایت سهام عدالت میشم مینویسه پانصد هزار تومانه باید چکار کنم و یا کجا برم ممنون

  • سلام، ملاک دارایی سهام عدالت مقدار نمایش داده شده در سایت سهام عدالت است نه برگه های سهم

 • سلام چرا امن دو هفتس ازادش کردم ولی هنوز نمی تونم بفروشم می گه اطلاعات سهام عدالت بروز رسانی نشده یا کد ملی فاقد سهام است چکار کنم

  • سلام، اطلاعات سامانه در حال بروز رسانی است و احتمالا در روزهای آتی این مشکل شما رفع شود

 • من هم همین مشکل راداشتم شماره تلفن به اسم کسی دیگه بود توسایت شماره را انتقال دادم تا حدود یک ماه همش سایت خطا میزد تاامروز خدا را شکر شماره ام تغیر شده مشخصات دارای سهام باز شد فقط منتظر واریض ۳۰ درصد فروشش هستیم

  • سلام، حق تقدم ها امتیازی است که بعد از افزایش سرمایه شرکت ها به سهامداران خودشون میدن، در حال حاضر این حق تقدم ها برای شما غیر قابل فروش است

 • چرا سهام عدالت پدرم برا دیدن ارزش واقعیش هر کار میکنیم پیامک کد تایید ارسال نمیشه

 • سلام من روش مستقیم انتخاب کردم ولی نمیخام 30درصد سهامم بفروشمـ ایا همه سهام وارد بورس میشه مشکلی پیش نمساد برا سی درصد

 • سلام من روش مستقیم انتخواب کردم ولی میگه امکان وارد شدن با این کد ملی نیست لطفا راهنمایی کنید

 • با سلام
  من قبلا این مطلب را گفتم ولی جواب نگرفتم
  من درکارگزاری مفید ثبت نام کردم تمام مراحل طی شده و کد بورسی گرفتم الان برای سهام عدالت توی سایت بانک یا مفید می روم می نویسد شما در جای دیگر ثبت کردین
  درواقع سهام کم شده نمی دانم در کدام کار گزار ثبت شده لطفا راهنمایی بفرمایید

  • سلام، از طریق سایت سهام عدالت لیست درخواست های فروشی که با کد ملی شما ثبت شده را چک کنید

 • سلام وقتتون بخیر من 30درصد سهام را فروختم امروز برام 142هزارتومان ریختن ارزش سهامم 532هزار تومان بوده یعنی چی چرا اینقد ریختن واسم ممنون میشم جوابمو بدین.

 • سلام.
  نه کدی به شماره موبایل ارسال میشود و نه لینک اپلیکیشن برای دانلود درست عمل می کند!!!!😤😤😤😤

 • سلام خسته نباشید بنده یک هفته پیش درخواست آزادسازی مستقیم زدم اما وقتی وارد میشم ک ببینم ارزش سهامو میگه کد ملی وجود نداره. اما داخل خود سهام‌عدالت حتی زده آزادسازی مستقیم کردم.چکار باید بکنم؟

 • سلام وقت بخیرمن می‌خوام سهام عدالت خودم رو تو یک صندوق سرمایه گذاری کنم چطوری باید این این کار رو بکنم

  • سلام دوست عزیز… شما میتونید سهام عدالت رو بفروشید و در هر جایی که مایل هستید سرمایه گذاری کنید!

 • سلام ، ببخشید برگه سهامی که من در دست دارم یک میلیون تومانی است ولی ارزش سهامم تو سایت اون مبلغی که اعلام کردین نیست،میشه بگید بقیه سهامم کجاست چجوری باید پیگیری کنم.

 • من تازه متوجه شدم کد شبا وارد شده برای سهام عدالتم با شماره شبا خودم متفاوت هست چطور میتونم اصلاح کنم

  • سلام، به سایت سامانه سهام عدالت مراجعه کنید و گزینه ویرایش شماره شبا رو انتخاب کنید

 • سلام من نمیخواستم روش مستقیم انتخاب کنم ولی حواسم نبود کردم باید چیکار کنم غیر مستقیم انتخاب کنم

 • سلام این برنامه هر چند وقت یکبار بروز میشه چون الان یک هفته هست که ارزش سهام هیچگونه تغییری نکرده چرا؟

 • سلام .چرا برای بار دوم که وارد نرم افزار میشی ارزش سهام و صفر اعلام میکنه

 • سلام برگه سهام عدالت من ۱ میلیون تومانی بوده ولی وقتی استعلام میگیرم الان میزنه ۵۰۰ تومانیه باید چیکار کنم

 • سلام
  وارد سایت که میشم اصلا کدی برام نمیاد در صورتی که شماره همینه که وارد سایت خصوصی سازی کردم ولی کدی دریافت نمیکنم.

 • با سلام و عرض خسته نباشید..دوستان من مشکلات رو مطالعه کردم برا خودمم پیش اومده..تنها کاری ک باید بکنین شماره ایی که به اسم خودتون و با کد ملی خودتون خریدین رو ثبت کنین دقیقا یک هفته بعد وارد سایت بشین چون طول میکشه که شمارتون ثبت بشه ثانیا دو تا سایت جدا از همه باید ب ترتیب یه دوره ای رو صبر کنین که شماره ثبت بشه..بعد هی هر روز نرین عوض کنین یه بار ک زدین ماچش کنین واسه هفته بعد بغلش کنین.
  یادتون نره که تو سامانه سجامم باید ثبت نام کنین با همون شمارهه خودتون باشه حتما..مشکل حل شدنیه فقط صبر میخاد..و من الله توفیق.

  • سلام، فعلا حداکثر سی درصد از این سهام قابل معامله است که میتونید از طریق سایت کارگزاری درخواست بدید

 • با سلام ارزش سهام من ۵۳۰۰۰۰۰ هستش.چند میتونم بفروشم..اگه کسی راهنماییم کنه ممنون میشم

  • سلام، برای بررسی ارزش دارایی از طریق روش ارائه شده در مقاله اقدام کنید

  • سلام، به روز رسانی ها به مرور در حال انجام هست، در صورت ویرایش اطلاعات چند روز دیگر مجددا وارد سایت بشید

 • سلام ,درمورد این شماره تلفن خیلی به مشکل برمیخوریم پسرم ۱۱سال سن داره خط همراه هم به اسمش ثبت نمیکنن میگن کوچیک است منم شماره خودم که پدرش هستم ثبت کردم کدملی پسرم ومیزنم شماره همراه به اسمش نیس خطا میده ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام، در این مورد با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا روش حل رو براتون توضیح بدن

 • عرض سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان یک سوالی داشتم چرا برای بعضی ها که سهام یک میلیونی دارند ۵۳۲ و برای بعضی ها کمتر هست و مال بنده برگه یک میلیونی هست ولی تو سامانه ۸۲۴ ثبت شده آیا این عادی هست یا مشکل از اطلاعات هست و اون دسته از دوستانی که مثل من ۸۲۴ ثبت شده ۳۰ درصد و اگه بفروشم چقدر میشه با تشکر

 • سلام
  شماره شبای من بعد بیش از یه ماه بالاخره تو سامانه سهام عدالت تایید شد ولی تو سامانه عدالت کارگزاری که می رم ثبت نام کنم پیغام می ده شماره شبا تایید نشده.
  تلفن سامانه هم که به اپراتور وصل نمی شه. کجا باید تماس بگیرم؟
  ممنون

  • سلام، اطلاعات سامانه کارگزاری ها مربوط به قبل از 7 خرداد هست پس چند روزی صبر کنید تا بقیه داده ها هم به روز رسانی بشن و بتونید به دارایی هاتون دسترسی پیدا کنید

 • کدملی وارد میکنم میزنه شمافاقد سهام عدالت هستید،درصورتی که سودسهامم پرداخت شده،سجام کدبورسی هم گرفتم،دلیل چی هست؟

 • با سلام شماره ثبت شده عوض شده و در خاطرمون نیست میخوایم شماره جدید وارد کنیم نمیشه شماره واردشده مال چندسال پیش بوده باید چیکارکنیم ممنون میشم راهنمایی کنید

 • سلام
  سهام عدالت برای پسرم سال ۹۶ دو سود سهام اعلام شده واریز شده به بانک صادرات اما بانک میگوید نریختن

 • سلام وقتتون بخیر من ۱۰ خرداد سهامو آزاد کردم ولی الان میخوام وارد بشم میگه کاربر با این کد ملی سهام مستقیم را آزاد نکرده است
  درصورتی که کد پیگیری هم دارم.
  حالا باید چکار کنم؟

 • سلام دیتا بیس سایت کی بروز رسانی می‌شود من ۱۰ خرداد روش مستقیم انتخاب کردم اما هنوز میگه روش مستقیم انتخاب نشده

  • سلام، برای این موضوع زمان مشخصی اعلام نشده، برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت تماس بگیرید

 • سلام وارد سایت که چند روزه میشم زمانی کد ملی رو وارد میکنم مینویسه کد ملی با شماره تلفن تطابق نداره به سایت سهام عدالت مراجعه فرمایید تا حالا هم چندین بار وارد سایت سهام عدالت شدم و شماره موبایلم رو تغییر دادم. ولی خب دیرورز که وارد سایت شدم این دفعه که کد ملی رو وارد کردم این دفعه نوشت کد ملی با شماره موبایل تطابق نداره اگر اینکه میخواهید شماره مورد نظر خود را وارد کنید. شمارمو وارد سایت کردم نوشت جواب نهایی از پیامک برای شما ارسال میشه. ولی خب هنوز پیامکی برام ارسال نشده که شماره موبایلم رو قبول کرده یا نه و آیا میتونم وارد سایت بشم ارزش داری سهام عدالت خودم رو ببینم یا نه.ممنون میشم راهنماییم کنید‌ این پیامک برام ارسال کی میشه تا الان چهار دفعه شماره موبایلم رو وارد سایت کردم و هر بارم میگه جواب نهایی پیامک میشه براتون.

 • سلام،من فقط از طریق گوشی آزاد کردم ،وهیچ حرکتی انجام ندادم تکلیفم چی میشه

 • ببخشید ارزش سهام ۴۱۲هزارتومانی ۳۰درصدش چقد میشه ،چون همه اعتراض دارن اون چیزی ک تو سامانه ثبت شده واریز نکردن واسه ۳۰درصد فروش سهامشون

 • سلام. من حدود۲۰روزپیش آزادسازی انجام دادم ودرسامانه سجام،احراز هویت انجام دادم ولی به هیچ وجه نمیتونم واردسایت فروش سهام عدالت بشم،این دیگه چه جوریه؟ بنظرم سرکاریه، دروغ میگن،اصلا سهام عدالتی،وجود ندارد که بخوادبفروشی،.

  • سلام دوست عزیز، نگران نباشید این سهام وجود داره و اگه روش مستقیم رو انتخاب کرده باشید در حال حاضر میتونید حداکثر 30 درصد از اون رو بفروشید

 • سلام من شماره تلفنمو مال قبل رو فراموشکردم الان می خوام عوض کنم می گه باید شماره اولیه رو وارد کنی تا دومیه ذخیره بشه باید چکار کنم

  • سلام، در این مورد با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند

 • سلام من شمارمو به نام خودم زدم ولی بازم میگه باکد ملی تطابق نداره لطف کنید بگیدباچه شماره ای تماس بگیریم که مشکلمونوحل کنن.ممنون

 • سلام من بعد اینکه شماره ملی و حروف امنیتی را میزنم دیگر کد به گوشیم بعد از 2 دقیقه ارسال نمیشود باید چیکار کنم؟

  • سلام، احتمالا به دلیل شلوغی سیستم این مشکل پیش اومده، در ساعات دیگر امتحان کنید

 • سلام
  مادر من سهام عدالت داره
  اما وقتی استعلام دارایی میزنم، خطا میده که (کاربری با این مشخصات موجود نمی‌باشد)

 • خیلی افراد شماره تلفن هم عوض کردند‌ ولی بازهم همان پیغام را نشان میدهد. سایت خراب است.

  • سلام، بر اساس اطلاعات منتشر شده در این زمینه بعد از اصلاح شماره تلفن بایدمنتظر بمانید تا اطلاعات دیتا بیس سامانه به روز رسانی شود

 • کد ملی 1198880805 بنام رضوان جمی می باشد که شماره همراه ایشان را تغییر دادم . پیام می ده که شماره عوض شده است . اما وقتی توی سایتی که میزان دارایی سهام عدالت می رم پیام میده شماره همراه با کد ملی تطابق ندارد. شماره همراه 09015882376

  • سلام، سامانه در حال بروز رسانی است و در حال حاضر امکان ویرایش شماره تلفن از طریق سایت سهام عدالت هم فراهم شده است

 • برا من قبلا مینوشت شماره ثبت شده مطابقت نداره شماره ام رو ویرایش کردم الان مینویسه شما روش مستقیم رو انتخاب نکردین :/ در حالی که روش مستقیم رو انتخاب کردم
  مشکل از کجاست ؟!!!

  • سلام، در این مورد پیشنهاد میکنم با پشتیبانی سامانه تماس بگیرید

 • با سلام، برای من خطای کاربری یافت نشد میده اما من سهام هام رو آزادسازی کردم این مشکل رو چطور برطرف کنم؟

 • سلام وقتی کد ملی رو وارد میکنم و حروف رو ثبت میکنم میاره کاربری با این مشخصات یافت نشد چرا و چطور میشه ورستش کرد

 • سلام من چندین بار ویرایش شماره زدم ولی متاسفانه هر بار همون خطایی ک فرمودین رو میاره و تا الان نتونستم وارد سامانه بشم ..شماره تلفن هم ب اسم خودم هستش

  • سلام، امکان اصلاح شماره تلفن به تازگی به این سایت اضافه شده، این موضوع رو هم امتحان کنید

 • سلام وارد سایت نمیتونم بشم همش میگه کدملی با شماره تطابق نداره صدبارم توسایت سهام عدالت رفتم شمارمو عوض کردم باز میگه تطابق نداره

 • سلام
  قبلا شماره ای که در سامانه ثبت شده بود به نام نبوده ولی الان شماره به نام شده… اما باز هم خطا میده.. لطفا راهنماییم کنید همین مشکل رو در سجام هم دارم با اینکه شماره به نام شده تایید نمیشه و کد ۱۰ رقمی ارسال نمیشه

  • سلام، مطمئن بشید که این شماره در سامانه اپراتور تلفن همراه به نام شما ثبت شده باشه و کلیه اطلاعات اون مطابق اطلاعات شناسنامه ای شما وارد شده باشه

 • سلام من سهام خودم رو 4 روز پیش مستقیم کردم ولی همچنان که میرم داخل این سایت سهام عدالت مینویسه کاربر موجود نیست. ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام، در حال حاضر اطلاعات مربوط به افرادی که انتخابشون رو قبل از 7 خرداد انجام داده باشند نمایش داده میشه

 • سلام خسته نباشید
  افرادی که زیر ۱۸ سال هستند و سیمکارتی به نامشون ندارد تکلیفشون چیه؟
  سهام میره تو پورتفوی تا کد بورسی بگیرند؟

 • سلام وقتتون بخیر من شماره تلفنم تغیر دادم ولی همچنان کد تایید به شماره قبلی که وارد سیستم کردم ارسال میشه
  لطفا راهنمایی کنید ..ممنون

EX-dara سامانه ثنا قوه قضاییه