معرفی انواع کیف پول دش (DASH) به همراه لینک دانلود
سیگنال
ما در این مطلب انواع کیف پول دش شامل نرم افزاری و سخت افزاری را معرفی نموده و امکانات هر کدام را به صورت جداگانه بررسی خواهیم کرد.
معرفی بهترین کیف پول تتر (USDT) به همراه لینک دانلود
سیگنال
در حال حاضر تقاضا برای خرید دلار تتر بسیار زیاد است. بر همین اساس در این مطلب انواع کیف پول تتر (Tether) به همراه لینک دانلود آنها معرفی شده است.
استخراج سیاکوین چیست و چگونه انجام می‌شود؟ + محاسبه سودآوری
سیگنال
استخراج سیاکوین از اوایل سال 2018 میلادی با استفاده از هر سخت افزار دیگری به جز ASIC کارایی و سودآوری لازم را نخواهد داشت.
آشنایی با انواع کیف پول ترون جهت نگهداری کوین های TRX
سیگنال
در این مطلب به معرفی انواع کیف پول ترون خواهیم پرداخت. کیف پول ترون در انواع مختلف سخت افزاری، تحت وب، دسکتاپ، موبایلی و کاغذی موجود است.
معرفی بهترین کیف پول ایاس (EOS) به همراه لینک دانلود
سیگنال
در این مقاله قصد داریم بهترین کیف پول ایاس (EOS) در سال 2019 میلادی را معرفی نموده و به بررسی امکانات و روش دانلود آن بپردازیم.
سیاکوین (Siacoin) چیست و اثبات ذخیره سازی در آن چه نقشی دارد؟
سیگنال
Sia یک پلتفرم ابری مبتنی بر بلاک چین است که هدف آن ارائه راه حلی برای ذخیره سازی غیرمتمرکز است. ارز محلی این شبکه سیاکوین با نماد اختصاری SC نام دارد.
معرفی و بررسی بهترین کیف پول لایت کوین (LTC) در سال 2019 میلادی
سیگنال
در این مطلب آموزشی به معرفی انواع کیف پول لایت کوین (Litecoin) شامل سخت افزاری و نرم افزاری و نحوه دانلود آنها خواهیم پرداخت.
دوج کوین (Dogecoin) چیست و چگونه یک ارز دیجیتال محبوب شد؟
سیگنال
دوج کوین یک ارز دیجیتال متن باز برای کاربران اینترنت در سراسر دنیا است که اواخر سال 2013 میلادی بر مبنای فورکی روی شبکه لایت کوین ساخته شد.
زی کش (ZCash) چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است؟
سیگنال
زی کش (ZEC) یک ارز رمزنگاری شده متن باز با محوریت حفظ حریم خصوصی است که در پاسخ به مشکلات فعلی شبکه بیت کوین ایجاد شده است.
معرفی بهترین کیف پول مونرو برای نگهداری از کوین های XMR
سیگنال
اگر قصد خرید مونرو را دارید، باید پیش از آن با بهترین کیف پول مونرو (Monero) و ویژگی های آن آشنا باشید. بدین منظور با وب سایت سیگنال همراه شوید.