بررسی نمادهایی که از لحاظ تکنیکال در سیگنال معرفی شده اند (هفته چهارم بهمن 1398)

بررسی نمادهایی که از لحاظ تکنیکال در سیگنال معرفی شده اند (هفته چهارم بهمن 1398)

در این گزارش نمادهایی که از لحاظ تکنیکال در سیگنال معرفی شده اند، مورد بررسی قرار گرفته است. برای مطالعه تحلیل ها، کافی است روی لینک ها کلیک کنید.

#زکشت، این سهم توانایی عبور از محدوده مقاومتی خود را نداشت و با اصلاح روبرو گردید. سهم پس از واکنش به محدوده حمایتی 3880 تومان تا 4127 تومان افزایش قیمت داشت. در ادامه باید دید رفتار سهم چگونه خواهد بود و آیا توانای شکست مقاومت خود را دارد یا خیر. تحلیل معتبر است.

#وپارس، سهم با افزایش تقاضا از محدوده هدف اول به سمت هدف بعدی حرکت کرد. اکنون در محدوده هدف 473-510 تومان قرار دارد. در صورت عبور از این محدوده، هدف 682 تومان فعال خواهد شد.

#ذوب، این نماد نیز با افزایش تقاضا تا نزدیکی 300 تومان رشد داشت و سپس با اصلاح روبرو شد. بنظر می رسد سهم در حال پولبک به مقاومت شکسته شده خود در حوالی 260 تومان باشد.

#تپکو، این سهم نیز پس از عبور از مقاومت روانی حوالی 300 تومان در حال پیشروی به سمت اهداف مشخص شده در تحلیل (330-374 تومان) است.

#حپارسا، سهم اکنون در محدوده حمایت خط روند سصعودی کوتاه مدت خود قرار دارد. باید دید واکنش سهم به این محدوده چگونه خواهد بود و آیا سهم مورد حمایت خریداران قرار خواهد گرفت یا اصلاح سهم تا حوالی 1900 تومان ادامه دار خواهد بود.

#سمگا، این سهم به محدوده مقاومتی 1234 تومان واکنش داده و با اصلاح روبرو شد. عبور از این محدوده، هدف بعدی را فعال خواهد کرد.

#دجابر، این نماد نیز پس از عبور از از مقاومت حوالی 1270 تومان تا 1430 تومان افزایش قیمت داشت. سهم اکنون در محدوده حمایت خط روند صعودی و حمایت مقاومت شکسته شده قرار دارد. بنظر می رسد احتمال افت بیشتر قیمت سهم کم باشد و سهم با حمایت خریداران روبرو شود.

#درازک، این سهم توانایی عبور از محدوده مقاومتی حوالی 3500 تومان را نداشت و با اصلاح روبرو شد. سهم به محدوده حمایتی 3000 تومان واکنش مثبتی از خود نشان داد. در ادامه باید روند را دنبال کرد. عبور از مقاومت 3500 تومان، اهداف بعدی را فعال خواهد کرد.

#فلامی، این نماد نیز پس از واکنش به قیمت محدوده 5700 تومان با اصلاح روبرو شد و تا 4880 تومان نیز کاهش قیمت را تجربه کرد. به نظر می رسد با پایان اصلاح به سمت اهداف تعیین شده حرکت کند. تحلیل معتبر است.

#بموتو، این سهم نیز با مقاومت حوالی 2878 تومان روبرو ست. عبور از این مقاومت اهداف بعدی سهم را در دسترس قرار خواهد داد. حمایت مهم سهم 2580 تومان است.

#فسرب، این سهم نیز به مقاومت فیبو و کانال صعودی حوالی 3300 تومان واکنش داد و با اصلاح روبرو شد. عبور از این مقاومت هدف بعدی سهم را فعال خواهد کرد.

#غچین، با واکنش به محدوده مقاومتی 4550 تومان با اصلاح روبرو شده است. و اکنون در محدوده حمایتی 4242 تومان قرار دارد. تحلیل معتبر است.

#شراز، این نماد نیز به محدوده مقاومتی 5500 تومان واکنش نشان داد و با اصلاح روبرو شد. عبور از این منطقه مقاومتی، اهداف بعدی سهم را فعال خواهد کرد.

#سجام، این سهم نیز پس از پایان اصلاح و عبور از مقاومت خط روند نزولی خود به سمت هدف اول خود، حوالی 357 تومان، در حرکت است.

#سبزوا، این سهم نیز بعد از اتمام اصلاح در حال حرکت به سمت اهداف تعیین شده است.

#دی، این سهم نیز پس از پایان اصلاح به محدوده هدف اول واکنش نشان داد. در ادامه باید دید سهم توانایی عبور از این منطقه را دارد یا خیر.

#حفارس، این سهم نیز بعد از عبور از محدوده مقاومتی 414 تومان با افزایش تقاضا به محدوده مقاومت کانال صعودی خود، حوالی 500 تومان واکنش نشان داد وبا اصلاح روبرو شد.تثبیت روی آن اهداف بعدی سهم را فعال خواهد کرد.

#فلوله، این نماد نیز پس از تثبیت روی مقاومت 1800 تومان می تواند با اهداف تعیین شده در تحلیل قابل بررسی باشد.

جهت مشاهده برخی از تحلیل های درخواستی خود می توانید به کانال @signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مراجعه نمایید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • اقا بعداز رساندن سلام گرم وخسته نباشید،خاستم بگم شیرمادرت حلالت باشه،خدایی درحدتوانت نمادهایی روسربسته معرفی کنید تامانابلداضررنکنیم،ارادتمندشما وگروه باشرفتون

  • سلام برشما عیسی کندری هستم ممنون از تلاش شما برای بهترشدن من نرمافزار سیگنال به خیلی ها پیشنهاد دادم.وبراشون.فرستادم گفت:

    ممنون از تلاش شما برای بهترشدن من نرمفزا رشما رو برای همه فرستادم

  • بسیار راضی هستم به شخصه خیلی متشکرم از زحماتتان موفق باشید عزیزان

  • باسلام وعرض خسته نباشید
    چرا نماد ولساپا مورد بررسی قرار نگرفت؟ چون یکی نمادهایی بود که در هفته های گذشته در سیگنال معرفی شده بود. ممنون از زحمات شما

    • سلام و وقت بخیر. این نماد قبلا تحلیل شده و به علت حجم بالای نمادهای درخواستی معمولا نمادهایی که قبلا تحلیل شده باشن دوباره در اپ و سایت قرار نمیگیرن. برای مشاهده تحلیل برخی از نمادهای درخواستی کاربران میتونید از کانال ما به آدرس signal_tahlil استفاده کنید.