سهام

اخبار و مقالات

زمان و شرایط عرضه اولیه دومین شرکت جدید
رادیو سهام –
زمان عرضه اولیه دومین شرکت بازار مشخص و مقرر شد ۱۰ درصد از سهام کشت و صنعت شریف آباد سه‌شنبه این هفته در بازار دوم معاملات فرابورس واگذار شود.
بهترین محل سرمایه‌گذاری
بورس پرس –
عبده‌ تبریزی ضمن بررسی احتمال جهش قیمتی در بازار مسکن و مهم‌ترین ابهام بازار سهام در سال ۹۸ و بهترین محل سرمایه‌گذاری گفت: خرید دلار در سال جاری مترادف با بازده صفر است.
سوالی که وزارت نفت در ذهن‌ها ساخت!
بورس نیوز –
این پالایشگاه قدیمی در حالی با شناسایی سود خالصی ۳۲.۲۷۱ میلیارد ریالی سال ۱۳۹۷ را به پایان رسانده بود که در سال مالی ۱۳۹۶ تنها ۱۳.۳۳۳ میلیارد ریال سود خالص محقق کرده بود.
فرابورس آماده تامین مالی ایران ایر و سایر شرکت‌های صنعت هوایی
اقتصاد آنلاین –
مدیرعامل فرابورس ایران با بیان اینکه این شرکت از آمادگی لازم برای عرضه بلوکی و یا پذیرش سهام شرکت ایران‌ایر برای عرضه عمومی برخوردار است، افزود: در ابتدا باید این موضوع را در نظر گرفت که آیا شرکت ایران‌ایر از شرایط و معیارهای لازم برای پذیرش برخوردار است یا خیر؟
افزایش سرمایه 50درصدی «کپرور» مورد قبول بازرس قانونی
اقتصادآنلاین –
نتایج بررسی حسابرس و بازرس قانونی در خصوص افزایش سرمایه شرکت فرآوری زغال سنگ پروده طبس بر روی تارنمای کدال حاکی از موافقت این مقام با افزایش سرمایه ۵۰ درصدی شرکت از محل سود انباشته است.
رشد هزار و ۷۳۲ واحدی شاخص بورس در نخستین روز هفته
اقتصاد آنلاین –
شاخص بورس تهران در نخستین روز معاملاتی هفته به میزان هزار و ۷۳۲ واحد افزایش یافت و به سطح ۲۱۲ هزار و ۷۵۰ واحد رسید. رشد ۰.۸۲ درصدی امروز نماگر اصلی بازار سهام بیش از هر چیز تحت تاثیر نمادهای «فولاد»، «فولاد»، «اخابر»، «فملی» و «وبملت» روی داد.
بازار سرمایه نسبت به خبرهای سیاسی منفی واکنش نشان نمی دهد!
ایرنا –
یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است: بازار سرمایه خبرهای سیاسی منفی را که هفته گذشته منتشر شده بود، هضم کرده و دیگر نسبت به آنها واکنش منفی نشان نمی دهد.
انفعال در برابر خودروسازان تا کی ادامه دارد!؟
ایسنا –
سریال گرانی خودرو و گران‌فروشی خودروسازان در حالی ادامه دارد که پیگیری‌ها در این زمینه از سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان همچنان بی نتیجه مانده و به پاسخی نمی‌رسد.
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
29 اردیبهشت 1398