2 سهم برگزیده بازار سرمایه (سه شنبه 2 اردیبهشت ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (سه شنبه 2 اردیبهشت ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیف نماد مقایسه با میانگین حجم 30 روز قدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1 قپیرا 2.28 1.50
2 وثخوز 1.74 1.45

1. قپیرا : فرآورده‌های غدايی ‌و قند پيرانشهر با نماد قپیرا در بازار بورس و گروه قند و شکر قرار دارد. این سهم در 19 فروردین امسال هم جزو سهام برگزیده بود و رشد اندکی را تجربه کرد. بعد عبور از 620 تومان حجم های نسبتا بالایی در این نماد معامله شده است و امروز هم این نماد در صف خرید قرار داشت. هر کد به صورت میانگین در این نماد نزدیک به 43 میلیون تومان خرید انجام داد.

در اندیکاتور RSI شاهد هستیم که هنوز نتوانسته کانال نزولی را پرقدرت به سمت بالا بشکند.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (سه شنبه 2 اردیبهشت ماه 99)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. وثخوز : سرمایه گذاری و توسعه خوزستان با نماد وثخوز در بازار پایه زرد فرابورس و گروه انبوه سازی قرار دارد. بعد از رالی صعودی که از مهرماه سال گذشته و در حوالی قیمت 1400 تومان آغاز کرد، توانست تا 3750 تومان رشد کند و از این قیمت شروع به اصلاح کرده است. در حال حاضر این نماد که در دامنه قیمتی منفی در حال معامله است، نزدیک به سقف حمایتی مهم 2750 تومان است. در صورت از دست رفتن این محدوده، حمایت بعدی برای آن محدوده 2200 تومان است. در صورت رشد از این ناحیه، مقاومت های مهم 3500 و 3750 تومان را پیش رو دارد. هر کد به صورت میانگین نزدیک به 10 میلیون تومان در این نماد خرید کرده است.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (سه شنبه 2 اردیبهشت ماه 99)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *