تحلیل تکنیکال نرخ برابری ارزش یورو در مقابل ین ژاپن (EURJPY) | تاریخ 4 تیر ماه 1399

تحلیل تکنیکال نرخ برابری ارزش یورو در مقابل ین ژاپن (EURJPY) | تاریخ 4 تیر ماه 1399

در روزهای گذشته اخبار خوبی از حوزه یورو به گوش رسیده از جمله آمار شاخص PMI فرانسه و آلمان که رشد قابل توجهی را ثبت کردند و از طرفی تصویب بودجه ریکاوری اروپا میتواند اثرات مثبتی روی اقتصاد اروپا و ارزش واحد پولی آن یعنی یورو داشته باشد.

همانطور که در تحلیل تکنیکال زیر مشاهده میکنید از تاریخ 2 فوریه 2018 نمودار این دو ارز مهم وارد کانال نزولی بلند مدت دوساله زرد رنگ شده است و از نرخ 137.50 به نرخ 120.68 به میزان 12.2 درصد افت کرده است. هم اکنون پس از شکست کانال نزولی بلند مدت و پولبک به سقف کانال به جهت آینده رفتاری قیمت دو فرضیه زیر مطرح میگردد:

  • فرضیه صعودی : در صورت رشد به سوی اهداف بالاتر و پیشی گرفتن خریداران در بازار، اهداف مقاومتی پیش روی نمودار ابتدا عدد مقاومت روانی 124 و پس از آن عدد 126.50 میباشد.
  • فرضیه نزولی : در صورت برگشت قیمت و سقوط به داخل کانال نزولی ابتدا خط حمایت سقف کانال در 119.40 و پس از آن 117.30 حمایت های بعدی خواهند بود.
ارزش یورو در مقابل ین ژاپن (EURJPY) | تاریخ 4 تیر ماه 1399
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
25 فروردین 1400