2 سهم برگزیده بازار سرمایه (سه شنبه 6 خرداد ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (سه شنبه 6 خرداد ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1سخوز3.421.73
2مداران1.792.07

1. سخوز : سیمان خوزستان با نماد سخوز، در بازار بورس و گروه سیمان قرار دارد. بعد از واکنشی که به محدوده خط میانی کانال و میانگین متحرک نمایی 30 روز و حمایت 1500 تومان داشت، این نماد در دو روز کاری اخیر حجم بالایی در آن معامله شده است و امروز هم در صف خرید قرار داشت. محدوده 2 هزار تومان، که سقف تاریخی این نماد است مقاومت مهمی برای آن محسوب می شود.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (سه شنبه 6 خرداد ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. داران : داده پردازی ایران با نماد مداران، در بازار بورس و گروه رایانه قرار دارد. این نماد در اردیبهشت ماه امسال نیز جزو سهام برگزیده قرار داشت و تا محدوده 3100 تومان نیز توانست رشد کند و سپس دچار اصلاح شد. بعد از واکنشی که به محدوده 2500 تومان داشت، این سهم با افزایش تقاضا مواجه شد و امروز هم توانست به صف خرید برسد. در این تحلیل از میانگین متحرک نمایی 50 روزه نیز استفاده شده است که قیمت بالای آن قرار دارد.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (سه شنبه 6 خرداد ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • مسعود ترکزبان

  با سلام لطفا دسینا تحلیل کنید ممنون میشم

 • امین برزگر

  سلام وقت بخیر لطفا سخور رو تحلیل کنید .ممنون

  • کارشناس تحلیل بازار

   سلام دوست عزیز… درخواست شما به تیم تحلیلی سیگنال منتقل شد.

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
24 اردیبهشت 1400