بنر اندیشه صبا در مقالات

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 14 اردیبهشت ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 14 اردیبهشت ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست.

می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1مداران3.097.17
2دشیری1.91.68

1. مداران: داده پردازی ایران با نماد مداران در بازار بورس و گروه رایانه قرار دارد. بعد عبور از محدوده 2 هزار تومان، امروز حجم بالایی را در این سهم شاهد بودیم و هر کد حقیقی نزدیک به 50 میلیون تومان خرید کرده است. سقف مقاومتی 2550 تومان پیش روی این سهم هست.

تحلیل تکنیکال مداران (14 اردیبهشت 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. دشیری: شیرین دارو با نماد دشیری، در بازار فرابورس و گروه مواد و محصولات دارویی قرار دارد. با نزدیک شدن به میانگین متحرک 50 روزه و حمایت 11 هزار تومان، این سهم با افزایش تقاضا رو به رو شد و تا 14 هزار تومان نیز رشد کرد و سپس اصلاح موقتی را تا 13 هزار تومان داشت. امروز هر کد حقیقی نزدیک به 28 میلیون تومان در این نماد خرید کرد.

تحلیل تکنیکال دشیری (14 اردیبهشت 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
بنر ترنج در مقالات بنر دریافت تبلیغات در مقالات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران