2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 3 خرداد ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 3 خرداد ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1شسینا1.204.90
2فنورد2.791.01

1. شسینا : صنایع شیمیایی سینا با نماد شسینا، در بازار بورس و گروه محصولات شیمیایی قرار دارد. این نماد که در یک کانال صعودی قرار دارد، با نزدیک شدن به میانگین متحرک نمایی 20 روزه و حمایت 15 هزار تومان، واکنش نشان داد و امروز نیز به صف خرید رسید. در معاملات امروز، هر کد حقیقی به صورت میانگین نزدیک به 130 میلیون تومان خرید انجام داد.

در صورت فشار فروش و افزایش عرضه ها، حمایت بعدی سهم محدوده 13 هزار تومان است.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 3 خرداد ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. فنورد : نورد و قطعات فولادی با نماد فنورد در بازار بورس وگروه محصولات فلزی قرار دارد. این نماد که در فروردین امسال نیز جزو سهام برگزیده قرار داشت، بعد از واکنشی که به محدوده 5 هزار تومان داشت، توانست تا سقف 6300 تومان نیز رشد کند و امروز هم به صف خرید رسید. باید ببینم می تواند روی این سقف تثبیت شود یا خیر. در معاملات امروز هر کد حقیقی در این نماد به صورت میانگین، نزدیک به 30 میلیون تومان خرید کرد.

در این تحلیل از میانگین متحرک نمایی 50 روزه نیز استفاده شده است که قیمت بالای آن قرار دارد.

3 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 3 خرداد ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران