2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 27 اردیبهشت ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 27 اردیبهشت ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1دفارا1.812.09
2دپارس2.271.6

1. دفارا : داروسازی فارابی با نماد دفارا در بازار بورس و گروه مواد و محصولات دارویی قرار دارد. این نماد که در کانال صعودی بلند مدتی قرار دارد، بعد عبور از محدوده 7 هزار تومان، در بازار منفی امروز توانست در نهایت با صف خرید به کار خود خاتمه دهد. هر کد حقیقی نزدیک به 48 میلون تومان در این نماد خرید کرد. مهمترین حمایت سهم نیز، محدوده 7 هزار تومان است. در این تحلیل از میانگین متحرک نمایی 20 روزه نیز استفاده شده است که قیمت در بالای آن در حال معامله است.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 27 اردیبهشت ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. دپارس : پارس دارو با نماد دپارس، در بازار بورس و گروه مواد و محصولات دارویی قرار دارد. این نماد نیز بعد عبور از مقاومت روانی 8 هزار تومان توانست در بازار منفی امروز با صف خرید به کار خود پایان دهد. در این تحلیل از میانگین متحرک نمایی 20 روزه نیز استفاده شده است که قیمت بالای آن قرار دارد. در صورت فشار فروش، مهمترین حمایت های سهم محدده 8 هزار و 7 هزار تومان است. هرکد حقیقی به صورت میانگین در این نماد نزدیک به 50 میلیون تومان خرید کرد.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 27 اردیبهشت ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران