2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 24 اسفند ماه 98)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 24 اسفند ماه 98)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم های نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند یا قدرت خریدار به فروشنده حقیقی آنها بالا است و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید در روزهای آتی این نمادها را بررسی کنید. نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیف نماد مقایسه با میانگین حجم 30 روز قدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1 توریل 2.23 1.91
2 کپرور 3.27 1.76

1. توریل : توکاریل با نماد توریل در بازار دوم فرابورس و گروه حمل و نقل قرار دارد. با نزدیک شدن به محدوده 1100 تومان این نماد حجم بالایی معامله شد و به صف خرید پیوست. محدوده 1300 تا 1400 تومان که سقف قبلی این نماد است مقاومت بعدی برای این سهم محسوب می شود.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 24 اسفند ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. کپرور : فرآوری زغال سنگ پرورده طبس با نماد کپرور در فرابورس و گروه استخراج ذغال سنگ قرار دارد. بعد عبور از مقاومت 2250 تومان، دو حجم بالا را در این سهم شاهد بودیم. در ادامه روند صعودی، منطقه مقاومتی 2800 تومان که سقف نمودار تعدیل نشده و سقف کانال نیز هست می تواند مقاومت مهمی محسوب شود.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 24 اسفند ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
    • سلام دوست عزیز. ما سیگنال خرید و فروش نداریم. بستگی به استراتژی معاملاتی شما داره، میتونید جهت شناخت بهتر وضعیت بازار از تحلیل های سیگنال استفاده کنید.

  • سلام.اوضاع نماد تپکو چند روزه خرابه بنظر شما نگهدارم یا بفروشم..؟

    • سلام دوست عزیز. خرید یا فروش هر نمادی بستگی به خود شما و استراتژی معاملاتیتون داره. برای آگاهی از وضعیت بازار میتونید از تحلیل های سایت و اپ سیگنال استفاده کنید.