2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 17 خرداد ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 17 خرداد ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1غمهرا7.852.03
2ثامان1.142.65

1. غمهرا : توليدی ‌مهرام‌ با نماد غمهرا در بازار بورس و گروه محصولات غذایی قرار دارد. این نماد که در نزدیکی کف کانال صعودی آبی رنگ و میانگین متحرک نمایی 20 روزه قرار دارد،  به این ناحیه واکنش نشان داد و امروز هم توانست به صف خرید برسد. در معاملات امروز، هر کد حقیقی به صورت میانگین بیشتر از 50 میلیون تومان خرید کرده است.

اندیکاتور RSI، در یک مثلث قرار گرفته است و برای ادامه روند صعودی باید از آن خارج شود. در صورت فشار فروش و کاهش قیمت، مهمترین حمایت سهم محدوده 11 هزار تومان و 10 هزار تومان است.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 17 خرداد ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. ثامان : ثامان گستر اصفهان با نماد ثامان، در بازار بورس و گروه انبوه سازی قرار دارد. بعد از رشدی که تا محدوده 2200 تومان داشت، دچار اصلاح شد و تا نزدیکی محدوده 1500 تومان نیز کاهش قیمت را تجربه کرد. در این تحلیل از میانگین متحرک نمایی 100 روزه نیز استفاده شده است که قیمت در نزدیکی آن قرار دارد. در صورت از دست رفتن این حمایت، محدوده 1100 تومان به عنوان حمایت بعدی محسوب می شود.

در صورت رشد از این ناحیه، سقف قبلی در قیمت 2200 تومان به عنوان مقاومت مهم سهم می باشد.

اندیکاتور RSI هم در نزدیکی ضلع پایین یک مثلث قرار دارد که برای صعود نیازمند آن است که از این محدوده خارج شود.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شنبه 17 خرداد ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *