2 سهم برگزیده بازار سرمایه (سه شنبه 13 خرداد ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (سه شنبه 13 خرداد ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1شرانل1.131.49
2لخزر2.641.79

1. شرانل : نفت ایرانول با نماد شرانل در بازار فرابورس و گروه فرآورده های نفتی قرار دارد. بعد از شکست سقف کانال در حوالی 2700 تومان، وارد کانال بسط یافته شد و تا حوالی 3500 تومان نیز رشد کرد اما با افزایش عرضه ها در بازار دچار اصلاح شد. بعد از افت قیمت تا سقف کانال شکسته شده در حوالی 2700 تومان، به این ناحیه واکنش نشان داده است و امروز هم به صف خرید رسید. در معاملات امروز هر کد حقیقی به صورت میانگین، نزدیک به 27 میلیون تومان خرید کرده است.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (سه شنبه 13 خرداد ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. لخزر : پارس خزر با نماد لخزر، در بازار بورس و گروه ماشین آلات و تجهیزات قرار دارد. این نماد که در یک کانال صعودی قرار دارد، بعد از برخورد به سقف کانال در حوالی 11 هزار تومان، اندکی دچار اصلاح شد و تا حوالی 10 هزار تومان نیز کاهش قیمت را تجربه کرد اما امروز توانست با صف خرید به کار خود خاتمه دهد. در معاملات امروز هر کد حقیقی به صورت میانگین 34 میلیون تومان خرید انجام داد. برای ادامه روند صعودی باید از سقف کانال و مقاومت 11 هزار تومان عبور کند. در صورت افت قیمت و فشار فروش، حمایت مهم 8700 تومان پیش روی این سهم است.

در این تحلیل از میانگین متحرک نمایی 50 روزه نیز استفاده شده است که قیمت بالای آن قرار دارد.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (سه شنبه 13 خرداد ماه 99)
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *