تحلیل تکنیکال نرخ برابری دلار کانادا در برابر فرانک سوئیس (CADCHF) | تاریخ 11 تیر ماه 1399

تحلیل تکنیکال نرخ برابری دلار کانادا در برابر فرانک سوئیس (CADCHF) | تاریخ 11 تیر ماه 1399

در حال حاضر بازار جهانی مبادلات مالی با نوسانات آرام و مقطعی دنبال میگردد. با توجه به این حقیقت که کرونا در حال گسترش دوباره است بازارهای مالی و شاخص های سهام اندکی رشد کرده اند. با توجه به آمار کاهش ذخایر نفتی آمریکا شاهد افزایش قیمت نفت خام هستیم که این روی دلار کانادا که یک دلار نفتی است، تاثیر بسزایی دارد.

همانطور که در نمودار روزانه زیر مشاهده میکنید قیمت در میان مدت داخل یک کانال نزولی قرار گرفته است و پس از برخورد به کف کانال در تاریخ 19 مارس 2020 در قیمت 0.6604 تشکیل کندل سویینگ بولیش انگالفینگ داده و روند صعودی کوتاه مدت خود را داخل کانال زرد پررنگ شروع کرده است. اکنون قیمت در کف کانال صعودی قرار دارد و با تشکیل کف دو قلو به سطح حمایتی 0.6910 واکنش نشان داده است.

به جهت آینده رفتاری قیمت دو جهت صعودی و نزولی به شرح زیر متصور است:

  • فرضیه صعودی : در صورت رشد قیمت با توجه به کندل بولیش روزانه می توان بر سر راه قیمت مقاومت های ابتدا 0.7100 و پس از آن 0.7200 را متصور بود.
  • فرضیه نزولی : در صورت برگشت قیمت به زیر سطح 0.6910 و از دست رفتن این حمایت میتوان سطوح حمایتی بعدی را 0.6810 و پس از آن کف کانال نزولی میان مدت دانست.
تکنیکال نرخ برابری دلار کانادا در برابر فرانک سوئیس (CADCHF) | تاریخ 11 تیر ماه 1399
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • لطفا ویدیو خبری با زیر نویس ارسال کنین چند وقت ارسال نشده و لیسو ویدیو به روز رسانی نشده