تحلیل تکنیکال ارزش دلار نیوزیلند در برابر دلار آمریکا (NZDUSD) | تاریخ 19 تیر ماه 1399

تحلیل تکنیکال ارزش دلار نیوزیلند در برابر دلار آمریکا (NZDUSD) | تاریخ 19 تیر ماه 1399

در روزهای اخیر با افزایش جریانات ریسک گریزی در بازار شاهد تقویت اونس طلای جهانی شده ایم. در روزهای اخیر با افت ارزش دلار آمریکا شاهد رشد نسبی نمودار این دو ارز بوده ایم. هم اکنون نمودار قیمت در نقطه مهمی ایستاده است و همانطور که مشاهده میکنید نمودار از اوایل ژوئن 2016 وارد کانال نزولی بلند مدت خود شده است که تاکنون ادامه داشته است.

در زیر میبینید که نمودار امروز پس از برخورد به سقف کانال در حال تصمیم گیری برای جهت بعدی خود است. از طرفی روزهای گذشته مومنتم بازار بسیار کند بوده و فعالان بازار جهانی در شک و تردید نسبت به آینده بازار به سر میبرند. برای بررسی آینده رفتاری قیمت دو جهت صعودی و نزولی طبق تحلیل تکنیکال زیر ارائه میگردد:

  • فرضیه صعودی : در صورت شکست کانال و پولبک به سقف میتوان انتظار داشت برای صعود های بعدی سطوح مقاومتی 0.6750 و 0.6930 بر سر راه قیمت مشاهده گردد.
  • فرضیه نزولی : در صورت بازگشت قیمت به زیر سطح حمایتی 0.6375 و تشکیل الگوی سقف دو قلو میتوان انتظار افت قیمت تا سطوح حمایتی ابتدا 0.6200 و 0.5850 را داشت.
تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
26 فروردین 1400