تحلیل تکنیکال ارزش دلار آمریکا نسبت به دلار کانادا (USDCAD) | تاریخ 6 شهریور ماه 1399

تحلیل تکنیکال ارزش دلار آمریکا نسبت به دلار کانادا (USDCAD) | تاریخ 6 شهریور ماه 1399

با افت سنگین ارزش دلار در بازارهای جهانی ناشی از عواملی مختلفی همچون جنگ تجاری چین و امریکا، سیاست انبساطی دولت آمریکا در چاپ پول و عدم انتشار آمارهای مثبت قوی در پی همه گیری کرونا هم اکنون دلار آمریکا در ضعیف ترین ارزش خود نسبت به دلار کانادا قرار دارد و برای آن دسته از افرادی که در تجارت با این دو ارز هستند بسیار مهم و حیاتی بشمار میرود.

در نمودار زیر همانطور که مشاهده میکنید قیمت در کف کانال میان مدت زرد رنگ قرار دارد و در هر دو بازه میان مدت و بلند مدت شاهد روند صعودی در این نمودار هستیم. در صورت مشاهده الگوی برگشتی در کف کانال و حمایت رییس فدرال رزرو آقای پاول در سخنرانی فردا میتوان به بازگشت قدرتمند ارزش دلار آمریکا امیدوار بود در غیر اینصورت ریزش تا سطوح پایینتر را شاهد خواهیم بود.

فردا پنجشنبه در صورت اعلام سیاست های حمایتی از دلار آمریکا شاهد رشد قیمت تا سطوح مقاومتی 1.3740 و 1.4100 خواهیم بود و در صورت کاهش و شکست از کف کانال سطوح حمایتی مدافع ریزش بیشتر اعداد 1.2960 و 1.2790 خواهد بود.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
پذیره نویسی صندوق سهامی انار

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
18 آذر 1400