تحلیل تکنیکال ارزش دلار آمریکا نسبت به دلار کانادا (USDCAD) | تاریخ 27 مرداد ماه 1399

تحلیل تکنیکال ارزش دلار آمریکا نسبت به دلار کانادا (USDCAD) | تاریخ 27 مرداد ماه 1399

در روزهای اخیر با انتشار گزارش آژانس بین المللی انرژی IEA مبنی بر تدوام رکود در بازار نفت تا سال 2021 باعث شد قیمت نفت که در هفته های گذشته در یک سطح متراکمی قرار گرفته بازهم متراکم تر شود و اثر منفی روی ارزش واحد پولی کانادا بعنوان یکی از بزرگترین صادرکنندگان نفت آمریکا بگذارد؛ البته لازم به ذکر است که معمولا بعد از یک دوره تراکمی، قیمت رشد یا نزول شدید را شاهد خواهد بود.

در نمودار زیر مشاهده میکنید قیمت به کف کانال میان مدت خود رسیده و در صورت حمایت از ارزش دلار و شاخص دلار آمریکا در بازارهای بین المللی میتوانیم به آینده صعودی قیمت امیدوار باشیم. در صورت قدرت گرفتن قیمت نفت در بازار جهانی شاهد افت بیشتر قیمت در نمودار زیر خواهیم بود که منجر به شکست از کف کانال خواهد شد.

به هر جهت برای تبیین آینده رفتاری قیمت در صورت رشد رالی قیمتی در نمودار زیر و تثبیت بالای مقاومت دینامیک مشکی مقاومت های 1.3740 و 1.4100 بر سر راه خواهند بود و در صورت ریزش از کف کانال شاهد قدرت نمایی سطوح حمایتی 1.2960 و 1.2790 خواهیم بود.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
8 بهمن 1399