تحلیل تکنیکال ارزش دلار آمریکا نسبت به دلار کانادا (USDCAD) | تاریخ 12 مهر ماه 1399

تحلیل تکنیکال ارزش دلار آمریکا نسبت به دلار کانادا (USDCAD) | تاریخ 12 مهر ماه 1399

آخرین تحلیل ارائه شده در تاریخ 6 شهریور 99 را از اینجا میتوانید مشاهده کنید. در تحلیل قبلی اشاره کرده بودیم در کف کانال قیمتی قرار داریم و میتوان با مشاهده دوباره قدرت خرید در بازار شاهد روند صعودی بود.

در نمودار کنونی مشاهده میکنید به میزان خوبی رشد از کف کانال میان مدت صعودی را شاهد بودیم. قیمت پس از رشد و برخورد به میانگین متحرک 200 روزه اندکی اصلاح کرده و به جهت آینده رفتاری قیمت همچنان نقاط مقاومتی و حمایتی مشخص شده پابرجاست. در روزهای آتی تمامی نگاه ها به سمت شاخص دلار خواهد بود و با رشد این شاخص شاهد رشد نمودار زیر و بالعکس خواهیم بود.

در صورت رشد دوباره قیمت از روی سطح حمایتی 1.3233 میتوان نقاط مقاومتی مانع صعود را اهداف 1.3740 و 1.4100 در نظر گرفت و چنانچه ریزش ها از این سطح ادامه دار باشد سطوح حمایتی بعدی کف کانال و عدد 1.2960 خواهد بود.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
7 بهمن 1399