تحلیل تکنیکال نرخ برابری ارزش یورو به پوند انگلیس (EURGBP) | تاریخ 6 شهریور ماه 1399

تحلیل تکنیکال نرخ برابری ارزش یورو به پوند انگلیس (EURGBP) | تاریخ 6 شهریور ماه 1399

در حال حاضر دولت انگلیس در جریان مذاکرات با اتحادیه اروپا به توافق مهمی دست نیافته ولی توافقات اولیه ای با ژاپن و سایر کشورها در دست انعقاد دارد و هرگونه خبر مثبت در مورد برگزیت و خروج مسالمت آمیز و با توافق دو طرفه میتواند منجر به رشد شدید پوند و در آنسو منجر به افت ارزش یورو گردد.

در نمودار روزانه زیر همانطور که مشاهده میکنید در میان مدت قیمت داخل یک محدوه ثابت بصورت رنج در حال نوسان هست. در این نمودار الگوی سر و شانه تشکیل شده، از ناحیه خط گردن به سمت پایین شکسته و پولبک را انجام داده است از این رو در صورت ادامه ریزش به زیر سطح مقاومتی 0.8940 میتوان شاهد ادامه ریزش تا سطوح پایینتر در اعداد 0.8870 و 0.8690 نیز بود. اگر چنانچه اخبار منفی نیز روی پوند منتشر شود شاهد رشد قیمت در نمودار زیر خواهیم بود و فقط در صورتی که خط روند مشکی رنگ بشکند و بالای خط چین میانی کانال تثبیت قیمت انجام شود شاهد روند صعودی تا اهداف 0.9188 و 0.9400 خواهیم بود.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
پذیره نویسی صندوق سهامی انار

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
18 آذر 1400