تحلیل درخواستی کاربران (فاراک-فاذر-قلرست)

تحلیل درخواستی کاربران (فاراک-فاذر-قلرست)

تحلیل تکنیکال نماد بورسی فاراک

شرکت ماشین سازی اراک با نماد فاراک در گروه ساخت محصولات فلزی قرار دارد و در زمینه تأسیـس کارخانجات ماشین سازی و بهره برداری از آن ، احداث واحدهای پتروشیمی و پالایشگاهی ، طراحی و ساخت تجهیزات مرتبط ، طراحی ، ساخت ، تولید ، فروش ، صادرات ، مونتاژ ، نصب و راه اندازی انواع ماشین آلات و تجهیزات و سایر فرآورده های صنعتی.تأسیـس شرکتهای جدید و انجام هرگونـه سرمایه گذاری و مشارکت در سایر شرکتها، فعالیت می کند.

بررسی نمودار تکنیکال قیمتی فاراک

بررسی نمودار قیمتی فاراک
جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید موقعیت فعلی قیمت هم زمان بر روی تلاقی دوناحیه حمایتی داینامیک و استاتیک بسیار مهم در محدوده قیمتی 105 الی 115 تومان، قرار دارد و با رسیدن به این ناحیه شاهد تحرکات مثبتی از سمت خریداران نیز هستیم.در ادامه چنانچه این دو ناحیه مانع از افت بیشتر قیمت شوند احتمالات رشد قیمت قوت گرفته و در این صورت می توان از ناحیه قیمتی 240 الی 270 تومان به عنوان مقاومت پیش روی قیمت یاد کرد.

تحلیل تکنیکال نماد بورسی فاذر

شرکت صنایع آذر آب با نماد فاذر در گروه ساخت محصولات فلزی قرار دارد و در زمینه پیمانکار عمومی ومدیریت پیمان در قالب مهندسی ،بازرگانی وفعالیت اجرایی ساختمان ،طراحی ،ساخت ، نصب وراه اندازی وخدمات پس از فروش و بهره برداری پروژه های حوزه انرژی اعم از نیروگاهی ،نفت ، گاز ، پتروشیمی ،احداث کارخانجات سیمان ،قند،فولاد ونظایر آن فعالیت می کند.

در ادامه به بررسی نمودار قیمتی این نماد خواهیم پرداخت.

بررسی نمودار تکنیکال قیمتی فاذر

در ادامه به بررسی نمودار قیمتی این نماد خواهیم پرداخت.
جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

همانطور که در تصویر می بینید قیمت در داخل یک کانال نزولی در جریان است و در ناحیه قیمتی 73 الی 78 تومان دارای حمایتی از تراکم دو نسبت فیبوناچی می باشد و با رسیدن قیمت به این حمایت و هم زمان به نزدیکیه کف کانال، کمی می توان شواهد تضعیف فروشندگان را دید. در صورتی که این نواحی حمایتی در آینده نیز حفظ گردد می توان انتظار رشد موقت قیمت به سمت سقف کانال را داشت و چنانچه قیمت در آینده بتواند از سقف کانال خارج شود مهم ترین سطوح مقاومتی پیش روی آن در محدوده 112 الی 116 توملن و پس از آن محدوده مقاومتی 145 الی 150 تومان خواهد بود. همچنین در صورت از دست رفتن حمایت های مذکور نیز محدوده حمایتی بعدی در50 الی 55 تومان قرار خواهد گرفت.

تحلیل تکنیکال نماد بورسی قلرست

شرکت قند لرستان با نماد قلرست در گروه قندو شکر قرار دارد و در زمینه تولید شکر فعالیت می کند.

در ادامه به بررسی نمودار قیمتی این نماد خواهیم پرداخت.

بررسی نمودار تکنیکال قیمتی قلرست

در ادامه به بررسی نمودار قیمتی این نماد خواهیم پرداخت.
جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

در تصویر مشاهده می کنید که در این نماد نیز قیمت با رسیدن به محدوده حمایتی 1220 الی 1300 تومان با تقاضای خریداران مواجه شده و تا نزدیکی محدوده مقاومتی اول در 1850 الی 2000 تومان نیز رشد آهسته ای را تجربه نموده است . در واقع اکنون قیمت در نزدیکی مقاومت قرار دارد و به همین دلیل احتمالا خریداران ریسک گریز از خرید در این محدوده خود داری کنند تا با به دست آمدن دیتای جدید و رسیدن به محدوده های امن بتوانند تصمیم بهتری بگیرند. در صورت اینکه قیمت نتواند در آینده از سد مقاومتی 1850 الی 2000 تومان عبور کند این احتمال وجود خواهد داشت که باری دیگر جهت کسب انرژی بیشتر به سمت حمایت 1220 الی 1300 تومان عقب نشینی کند. هم چنین در صورتی که قیمت بتواند از مقاومت پیش روی خود پا را فراتر بگذارد ، مقاومت بعدی آن در ناحیه قیمتی 3150 الی 3450 تومان قرار خواهد گرفت.

برای مشاهده تحلیل های بیشتر به کانال تلگرام تحلیل با سیگنال به آدرس signal-tahlil  مراجعه فرمایید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *