تحلیل تکنیکال نرخ برابری ارزش یورو به پوند انگلیس (EURGBP) | تاریخ 22 تیر ماه 1399

تحلیل تکنیکال نرخ برابری ارزش یورو به پوند انگلیس (EURGBP) | تاریخ 22 تیر ماه 1399

نمودار دو ارز مهم و بین المللی یورو و پوند در بازه زمانی میان مدت در حالت رنج قرار داشته ولی در کوتاه مدت یورو توانسته نسبت به پوند قدرت بیشتری پیدا کند. همانطور که مشاهده میکنید در کانال زرد رنگ کوتاه مدت روزانه روند صعودی مشاهده میشود و این امر بخاطر خبرهای بودجه حمایتی پیشنهادی اتحادیه اروپاست که در صورت تصویب حوزه یورو تقویت خواهد شد. اکنون نمودار در مقطع حساسی قرار دارد که با توجه به اینکه قیمت در کف کانال قرار دارد و از طرفی پس از شکست جعلی کانال میان مدت به میزان 61.8 درصد فیبو موج نزولی قبل خود اصلاح انجام داده است، به جهت آینده رفتاری قیمت دو فرضیه را به صورت زیر بررسی میکنیم:

  • فرضیه صعودی: در صورت قدرت گرفتن یورو و شکست خط روند در تایم پایین، نمودار قیمت میتواند بر سر راه خود مقاومت ابتدایی عدد 0.9188 سطح فیبو 61.8 درصد و پس از آن سقف کانال میان مدت را مشاهده کند.
  • فرضیه نزولی: در صورت ریزش و شکست از کف کانال صعودی کوتاه مدت انتظار میرود قیمت ابتدا سطوح حمایتی 0.8830 و پس از آن در صورت از دست رفتن این حمایت سطح بعدی 0.8690 را مشاهده کند.
تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
26 فروردین 1400