تحلیل تکنیکال های وب به همراه نمودار (5 آذر ماه 1398)

تحلیل تکنیکال های وب به همراه نمودار (5 آذر ماه 1398)

داده گستر عصر نوین با نماد های وب، در بازار دوم بورس و گروه اطلاعات و ارتباطات قرار دارد. چارت زیر تحلیل تکنیکال این نماد در تایم فریم روزانه و لگاریتمی را نشان می دهد:

تحلیل تکنیکال های وب به همراه نمودار (5 آذر ماه 1398)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

های وب در قیمت 827 تومان و در صف خرید در حال معامله شدن است. میانگین حجم ماه معاملات این نماد 9 میلیون و 357 هزار برگ سهم بوده است و امروز تا این لحظه حدود 23 میلیون برگ سهم معامله شده است که نشان از اقبال بازار به این نماد دارد.

مطابق چارت بالا نیز، های وب به خوبی توانسته است به کف کانال صعودی خود واکنش نشان دهد. مقاومت بعدی سهم، قیمت 860 تومان است و در صورت عبور و تثبیت بر روی این منطقه، می توانیم به صعود تا سقف تاریخی خود در قیمت 1000 تومان و سپس رشد تا محدوده 1200 تومان و سقف کانال صعودی که با رنگ قرمز مشخص شده است خوش بین باشیم.

ناحیه حمایتی 700 تا 740 تومان، که سقف قیمتی این نماد در سال قبل بوده است، می تواند به عنوان یک حمایت مستحکم در نظر گرفته شود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • سلام ..اپلیکیشن تون خیلی باید بیشتر بروز باشه در زمینه تحلیل ها و یکسری اطلاعات کامل تر هر سهم..

    • سلام دوست عزیز. ما سعی میکنیمتاحد امکان تحلیل های درخواستی کاربران رو انجام بدیم. با این حال به علت حجم بالای درخواست ها تحلیل همه اون‌ها مقدور نیست. میتونید برای دسترسی به تحلیل های بیشتر از کانال م به آدرس Signal_tahlil هم اسفاد کنید. سپاس از شما. با ما همراه باشید.

    • سلام، سپاس از شما. پیشنهاد شما به تیم تحلیل منتقل شد. با سیگنال همراه باشید.

  • سلام خسته نباشید .منظور از عبارت (در صورت عبور و تثبیت بر روی این منطقه چیست ؟ ) یعنی سهم بفروشیم یا منتظر بمونیم حتما بالا میره

    • کاربر عزیز تحلیل های موجود در سایت صرفا جهت بالا بردن اطلاعات شماست و نباید به آن به عنوان سیگنال خرید و یا فروش در نظر گرفته شود