فاراک به صف خرید رسید

فاراک به صف خرید رسید
نمودار
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

ماشین سازی اراک با نماد فاراک در بازار دوم بورس و گروه ساخت محصولات فیزیکی قرار دارد. این نماد که از اردیبهشت ماه سال 99 از سقف تاریخی خود بیش از 80 درصد ریزش داشت، بعد از واکنش مثبت به محدوده 110 تومان، خط روند نزولی را نیز توانست به بالا بشکند.

امروز معاملات پرحجمی را در این شاهد بودیم به طوری که 440 میلیون برگ سهم به ارزش 70 میلیارد تومان در آن معامله شد. میانگین حجم ماه در این نماد 60 میلیون برگ سهم است که بیش از 7 برابر میانگین حجم ماه در این نماد معامله شده است.

82 درصد از حجم معاملات در سمت فروش توسط کدهای حقوقی انجام گرفت در سمت خریدار نیز بیش از 98 درصد از خریدها توسط کدهای حقیقی صورت گرفت. در پایان، این نماد توانست با صف خرید بیش از 300 میلیون برگ سهم بازار را به پایان برساند.

سرانه خرید کدهای حقیقی 119 میلیون تومان، سرانه فروش 20 میلیون تومان و قدرت خریدار به فروشنده نیز بیش از 5.9 واحد بود که نشان از برتری خریداران در بازار امروز نسبت به فروشنده ها بود.

مقاومت مهم بعدی در این نماد در محدوده 175 تومان قرار دارد و حمایت سهم نیز در محدوده 140 تومان می باشد.

برای مشاهده آپدیت تحلیل های تکنیکال می توانید به کانال تلگرام تحلیل با سیگنال به آدرس Signal_tahlil  مراجعه کنید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
EX-dara سامانه ثنا قوه قضاییه