تحلیل تکنیکال نماد غگل

تحلیل تکنیکال نماد غگل

شرکت گلوکوزان با نماد غگل  در گروه محصولات غذايي و آشاميدني به جز قند و شكر قرار دارد، و موضوع فعالیت آن، خرید ذرت و تولید مشتقات آن است.

در ادامه به بررسی نمودار قیمتی این نماد خواهیم پرداخت.

جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

همانطور که درتصویر مشاهده می کنید، در حال حاضر قیمت در بین دو محدوده حمایتی و مقاوتی در حال نوسان است و همچنین مسیر کاهشی آن توسط یک کانال نزولی به نمایش گذاشته شده اما نکته قابل توجه این است پس از لمس سطح حمایتی قرمز رنگ در 210 تومان و به تبع تقاضای ایجاد شده بعد از آن، قیمت  نتوانسته مجددا خود را به این ناحیه یا پایین تر از آن برساند و اکنون در قیمت 310 تومان به سر می برد. لذا این نکته از آن جهت حائز اهمیت است که به شرط اینکه قیمت در آینده با افزایش تقاضا رو به رو شود و بتواند از کانال نزولی خود خارج شود می تواند حضور خود را در روند صعودی تایید کند و به سطوح قیمتی بالاتری دسترسی داشته باشد.

از این جهت در صورت شکست کانال نزولی اولین مقامت بر سر راه محدوده 390 الی 415 تومان و پس از آن می توان محدوده قیمتی 680 تومان را در دسترس داشت.

همچنین چنانچه قیمت از محدوده حمایتی 210 الی 200 تومان به سمت پایین گذر کند،  محدوده حمایتی بعدی در 125 الی 115 تومانی قرار خواهد داشت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *