تحلیل تکنیکال نماد غگل

تحلیل تکنیکال نماد غگل

شرکت گلوکوزان با نماد غگل در گروه محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر قرار دارد و در زمینه خرید ذرت و تولید مشتقات آن فعالیت می کند. در حال حاضر صنعت مواد غذایی از یک طرف در اثر تحریم اقتصادی روسیه و از طرفی دیگر بر اثر حذف ارز 4200 تومانی توسط دولت، مستعد افزایش بهای تمام شده و در نتیجه آن افزایش قیمت محصولات هستند.

لازم به ذکر است که طبق گفته رییس اتاق مشترک بازرگانی و کشاورزی ایران 40 درصد از ذرت وارداتی به ایران از جانب روسیه و اوکراین خریداری می شود که همین امر باعث انتظار رشد قیمتی این محصول و مشتقات آن خواهد شد و در  کنار تصمیمات دولت می توان در آینده شاهد تورم قیمتی در محصولات غذایی باشیم..

نمودار
جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

در ادامه تحلیل گذشته این نماد ( که می توانید از اینجا مجددا آن را مرور کنید)، قیمت با رسیدن به حمایت 200 الی210 تومان مجددا مورد حمایت قرار گرفته و موقعیت فعلی آن درست در نزدیکی مقاومت خط ترند نزولی می باشد ، در واقع در تحلیل گذشته نیز انتظار این می رفت که در صورت حفظ محدوده حمایتی 200 تومانی و عبور از مقاومت خط ترند نزولی شاهد رشد بیشتر قیمت در آینده باشیم. که در این صورت مقاومت های پس از خط ترند نزولی در محدوده 400 الی 415 تومان و پس از آن 550 تومان و در ادامه محدوده بعدی در  680 الی 700 تومان قرار خواهد گرفت. اما عبور از اولین مقاومت یعنی خط ترند نزولی، شرط ادامه رشد خواهد بود و در صورت ناتوانی گذر قیمت از این محدوده مقاومتی، احتمال افت مجدد قیمت به سمت250 و210 تومان وجود خواهد داشت که در این صورت مجددا اهمیت حفظ ناحیه حمایتی 200 الی 210 تومان بالا خواهد رفت.

از نظر تئوری امواج الیوت احتمال حضور در مراحل پایانی الگوی مثلث وجود دارد که شرط صحت آن همانند آنچه قبلا گفته شد ، حفظ محدوده حمایتی مذکور و عبور از مقاومت خط ترند نزولی می باشد و احتمالا اولین تارگت این الگو در 550 تومان قرار خواهد گرفت.

برای مشاهده تحلیل های بیشتر به کانال تلگرام تحلیل با سیگنال به آدرس signal-tahlil  مراجعه فرمایید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EX-dara سامانه ثنا قوه قضاییه