تحلیل تکنیکال غالبر به همراه نمودار (23 بهمن ماه 1398)

تحلیل تکنیکال غالبر به همراه نمودار (23 بهمن ماه 1398)

شرکت “سرمایه گذاری نصر گستر اراک” در سال 1371 به ثبت رسید و در اردیبهشت ماه سال 1383 نام شرکت به “لبنیات کالبر” تغییر یافت و در همان سال با نماد “غالبر” در فهرست نمادهای تابلو فرعی بورس قرار گرفت و اولین معامله سهام شرکت اواخر مهرماه همان سال انجام شد.

این شرکت در صنعت تولید و فروش لبنیات پاستوریزه و استرلیزه، همچنین انواع آبمیوه و سایر محصولات مشابه فعالیت می کند. از جمله شرکت های فرعی لبنیات کالبر می توان به “صنایع شیر ایلام زاگرس” و “پخش سراسری کالای کالبر” اشاره کرد.

طی معاملات امروز بیش از 3 میلیون برگ سهم با قیمت پایانی 13385 ریال داد و ستد شد. شایان ذکر است قدرت خریداران 6 برابر قدرت فروشندگان بود و همچنین حجم معاملات بالای آن نسبت به میانگین حجم ماهانه، طی روزهای معاملاتی هفته جاری، نشان از تحرکات مثبت در این سهم می دهد.

بررسی تکنیکالی این نماد نشان از پایان یافتن اصلاح سهم در قالب موج 4 می دهد و با شکست مقاومت خط روند b-d می تواند با اهداف 1550 تومان در مرحله اول و سپس 2320 تومان و 3170 تومان در قالب موج 5 قابل بررسی باشد.

تحلیل تکنیکال غالبر به همراه نمودار (23 بهمن ماه 1398)
برای مشاهده تصویر با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

در صورت افت قیمت سهم از محدوده کنونی، حمایت های آن را  می توان 1235 تومان، 1132 تومان و 1056 تومان درنظر گرفت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
    • سلام. درخواستتون در لیست نمادهای درخواستی قرار گرفت. برای مشاهده برخی از نمادهای درخواستی کاربران میتونید به کانال سیگنال به آدرس Signal_tahlil مراجعه کنید. موفق و پیروز باشید.

    • سلام و وقت بخیر. تحلیل نماد درخواستی شما به تیم تحلیلگران سیگنال منتقل شد. با سیگنال همراه باشید.

  • با عرض سلام
    لطفا با توجه به حذف ارز دولتی برای واردات شکر تحلیلی از نماد قشکر داشته باشید.ممنون

    • سلام و عرض ادب. تحلیل درخواستی شما به تیم تحلیل سیگنال انتقال داده شد. همچنین میتونید برخی از تحلیل های درخواستی کاربران رو در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil مشاهده کنید.