تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها (26 آذر ماه 1398)

تحلیل تکنیکال شاخص بانک ها (26 آذر ماه 1398)

تعداد نمادهای مثبت (قیمت پایانی مثبت) این گروه 6 عدد و نمادهای منفی 5 عدد بودند. نماد های ونوین، وپست، وکار، وخاور، وملل با صف خرید به کار خود پایان دادند و نمادهای وتجارت، وبصادر، وپارس، وبملت، وپاسار در دامنه منفی معامله می شدند. در پایان معاملات امروز شاخص بانک ها با 2.1 واحد افزایش به عدد 1636.5 واحد رسید.

شاخص بانک ها از اوایل شهریور سال گذشته درون یک کانال صعودی بلند مدت قرار گرفت و وارد یک روند انگیزشی شد و از محدوده 520 واحد با افزایش 270 درصدی تا محدوده 1950 واحد رشد را تجربه کرد و اکنون درون موج اصلاحی، موج 4، در حال اتمام ریز موج های اصلاحی خود است و بعد از افت اندک در قالب موج C از موج اصلاحی 4 خود می تواند با افزایش تقاضا و شکست خط روند نزولی 3 به B، موج 5 شروع و شاخص روند صعودی خود را آغاز کند.

تحلیل نمادهای بانکی
جهت مشاهده نمودار با کیفت بالا اینجا را کلیک کنید.

نوسان نما rsi نیز با خط روند نزولی خود درگیر است و در صورت عبور از خط روند نزولی می توان به شکست خط روند 3 به B و شروع موج 5، امیدوار بود.

محدوده های مقاومتی شاخص بانک ها را می توان 1936 واحد، 2222 واحد، 2685 واحد در پایان موج 5 دانست.

در صورت شکست سناریو موجی و از دست رفتن حمایت خط روند صعودی، می توان محدوده 1546 واحد و 1439 واحد به عنوان محدوده های حمایتی بعدی نام برد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران