تحلیل تکنیکال دجابر به همراه نمودار (2 بهمن ماه 1398)

تحلیل تکنیکال دجابر به همراه نمودار (2 بهمن ماه 1398)

شرکت داروسازی جابر ابن حیان در سال 1339 تاسیس و درسال 1348 به بهره برداری رسید. در حال حاضر داروسازی جابرابن حیان (سهامی عام) جز واحدهای تجاری فرعی شرکت سرمایه گذاری شفا دارو است و واحد نهایی تجاری گروه، شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا می باشد.

شرکت داروسازی جابرابن حیان با نماد “دجابر” در بازار اول بورس اوراق بهادار زیرگروه “مواد و محصولات دارویی” مورد معامله قرار می گیرد. نمودار زیر شرکت فرعی و وابسته خارج از بورس شرکت داروسازی جابر نشان می دهد:

تحلیل تکنیکال دجابر به همراه نمودار (2 بهمن ماه 1398)

طی معاملات روز گذشته این سهم بالغ بر 4 میلیون سهم به ارزش 41 میلیارد ریال با قیمت پایانی 12766 ریال داد و ستد شد.

بررسی تکنیکالی این نماد نشان از قرار گیری این سهم در گام آخر اصلاح خود می دهد که می تواند با پایان اصلاح و تثبیت روی مقاومت 1267 تومان با اهداف 1553 تومان، بازه 1771-1866 تومان و درنهایت 23570 قابل بررسی باشد.

تحلیل تکنیکال دجابر به همراه نمودار (2 بهمن ماه 1398)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

از طرف دیگر اگر سهم با اصلاح قیمتی مواجه شود، از جمله حمایت های معتبر آن می توان به 1223 تومان، 1146 تومان، 1083 تومان و درنهایت 1020 تومان اشاره کرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • سلام
    میخواستم بدونم این تحلیل ها رو کی انجام میده؟
    و چقدر قابل اطمینان هستند.
    اگه میشه جواب بدید ممنون میشم.

    • سلام و درود. تحلیل هایی که در اپ و سایت سیگنال قرار میگیره توسط کارشناسان و افرادی که سال‌ها در بازارهای مالی مختلف فعالیت داشتند انجام میشه و به عنوان راهنمایی برای تصمیم گیری بهتر در اختیار کاربران سیگنال قرار میگیره. البته مسئولیت خرید و فروش با خود مخاطبان است.