بنر اندیشه صبا در مقالات

تحلیل تکنیکال اونس جهانی طلا (XAUUSD) | تاریخ 31 شهریور ماه 99

تحلیل تکنیکال اونس جهانی طلا (XAUUSD) | تاریخ 31 شهریور ماه 99

قیمت اونس در هفته های گذشته داخل محدوده مشخص الگوی مثلث نوسان کرده و به جهت بلاتکلیفی سرمایه گذاران این امر رخ داده است. با خروج سرمایه از ارز جهانی دلار در پی نزدیک شدن به انتخابات آمریکا انتظار میرفت شاهد قدرت گرفتن ارزهای دیگر از جمله ارزهای امن فرانک و ین و اونس طلا باشیم که این مهم رخ نداد و این سرمایه ها تا حدودی جذب بازار کامودیتی گردید.

در نمودار زیر در تایم روزانه قیمت درون یک مثلث وارد فاز اصلاحی شده که بعد از این فاز اگزاشن میتوان به صعود امیدوار بود. اگر به تصویر بعدی که مربوط به تایم های هفتگی و ماهانه نیز هست نگاهی بیاندازید متوجه میشوید که با کندل های دوجی تشکیل شده به وضوح ابهام بازار در تعیین جهت بعدی روند مشهود است.

به جهت بررسی آینده رفتاری قیمت در صورت شکست از سقف الگو بسیار محتاطانه در صورت مشاهده قدرت خریداران انتظار دیدن قیمت در سطوح مقاومتی 2130 و 2200 دلار دور از انتظار نیست و در صورت شکست از کف سطوح حمایتی مدافع قیمت اعداد 1905 و 1865 دلار خواهند بود.

تحلیل تکنیکال اونس جهانی طلا (XAUUSD) | تاریخ 31 شهریور ماه 99
تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای طلا و سکه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
بنر ترنج در مقالات بنر دریافت تبلیغات در مقالات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران