طلا

اخبار و مقالات

قیمت طلا همچنان بر مدار کاهشی
تجارت نیوز –
قیمت طلا در بازارهای جهانی طی معاملات دیروز بزرگترین کاهش یک روزه در یک ماه گذشته را تجربه کرد که امروز جمعه نیز با تداوم رشد ارزش دلار و بهبود ریسک‌پذیری سرمایه‌گذاری به روند کاهشی خود ادامه داد.
مردم برای سرمایه‌گذاری طلای آب‌شده خریداری نکنند
ایسنا –
مدیرکل استاندارد تهران با اشاره به امکان تقلب در طلای آب‌شده تاکید کرد: طلای آب‌شده به هیچ وجه مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران نیست.
اولین قیمت طلا و سکه امروز ۹۸/۲/۲۵
تجارت نیوز –
قیمت طلا و سکه امروز در بازار با توجه به ثبات نسبی بهای جهانی طلا و نرخ دلار تعیین شد و بر این اساس بهای هر قطعه سکه گرمی به یک میلیون و 30 هزار تومان رسید.
عبور طلا از مرز روانی
دنیای اقتصاد –
کاهش ارزش سهام در بازارهای بین‌المللی تاثیر مهمی بر رشد تقاضا و قیمت طلا در روزهای اخیر داشته ولی قیمت طلا هنوز نتوانسته است مقاومت ۱۳۰۰ دلاری را بشکند و از مرز روانی ۱۳۰۰ دلاری عبور کند. همچنین بیت‌کوین در شرایطی که بازدهی ذخایر امن به حد کافی نبود با رشد قابل‌توجهی به بالای قیمت ۸۰۰۰ دلاری رسید. همچنین بازار وال‌استریت در هر ۳ شاخص اصلی خود بین ۴/ ۲ تا ۴/ ۳ درصد تضعیف شدند.
اولین قیمت طلا و سکه امروز ۹۸/۲/۲۴
تجارت نیوز –
قیمت طلا و سکه امروز در بازار با افزایش چشمگیر بهای فلز گرانبها و ثبات نسبی نرخ ارز تعیین شد و بر این اساس بهای هر قطعه سکه تمام طرح جدید به 5 میلیون و 50 هزار تومان رسید.
اولین قیمت طلا و سکه امروز ۹۸/۲/۲۳
تجارت نیوز –
قیمت طلا و سکه امروز در بازار با توجه به افت نسبی بهای جهانی طلا و رشد بهای ارز تعیین شد و بر این اساس بهای هر قطعه نیم سکه طلا به 2 میلیون و 840 هزار تومان رسید.
حبس قیمتی طلا
دنیای اقتصاد –
طلا در بازه بین ۱۲۷۰ تا ۱۲۹۰ دلار محبوس شده است و از آنجا که نتوانست از تشدید تنش‌های تجاری سود ببرد؛ ممکن است با دو حالت روبه‌رو شود. در حالت اول فرصت از دست رفته و طلا کماکان زیر فشار باقی می‌ماند
اولین قیمت طلا و سکه امروز ۲۲ اردیبهشت
تجارت نیوز –
قیمت طلا و سکه امروز با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی از روند نرخ ارز در بازار امروز تبعیت کرد، به طوریکه بهای هر گرم طلای 18 عیار به حدود 456 هزار تومان رسید.
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
29 اردیبهشت 1398