هشتگ‌های داغ

طلا

اخبار و مقالات

تحلیل و قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه 1398/04/26 | پایان نزول یا ادامه کاهش ها؟
سیگنال –
در روز عجیب و پرالتهاب بازار طلا و ارز صرافی های منتخب بازارساز بانکی در چهار مرحله از نرخ های خود کاستند؛ بطوریکه در مجموع با کاهش 700 تومانی در یک روز، روزی عجیب در بازار ارز ایران رقم خورد.
دلار و سکه، ترمز خودرو را بریدند
تجارت نیوز –
<p>دیروز قیمت دلار و سکه در بازار سقوط کرد و به رقم ۶ ماه گذشته رسید، در راستای این روند نرخ‌ها در بازار‌های سکه، طلا، خودرو و حتی مسکن نزولی شد که رییس کل بانک مرکزی معتقد است، شوک ارزی تخلیه شده و شاخص‌های اقتصادی رو به اصلاح است.</p>
همه فروشنده شدند؛خریدار نیست/ حباب سکه به پایین ‌ترین رقم در 2 سال اخیر رسید
تسنیم –
کشتی ارای با بیان اینکه فروشنده در بازار طلا و سکه زیاد است ولی خریداری در بازار نیست، گفت: قیمت سکه نسبت به دیروز 180 هزار تومان ارزان شده است ضمن انکه حباب سکه به پایین ‌ترین رقم در 2 سال اخیر رسید.
طلا بدون تغییر ماند
اتحادیه طلا –
قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی با انتظار سرمایه گذاران برای انتشار آمار اقتصادی مهم در آمریکا به منظور برآورد وضعیت اقتصاد این کشور، تغییر چندانی نداشت و ثابت ماند.
از کد شناسایی طلا چه می‌دانید؟
تجارت نیوز –
براساس اعلام سازمان استاندارد، خریدوفروش مصنوعات طلا که کد شناسایی ندارند، ممنوع است اما برخی از مصنوعات این کد را ندارند و از سوی دیگر کمتر کسی در زمان خرید به این کد توجه می‌کند.
طلای آب شده وارد بورس می‌شود
تجارت نیوز –
مدیرعامل بورس کالا از راه‌اندازی بازار گواهی سپرده طلای آب شده در بورس کالا خبر داد و گفت: اگر طلای آب شده در بستر بورس کالا معامله شود با توجه به عیارسنجی و استانداردسازی که صورت می‌گیرد ریسک‌های تقلب به حداقل می‌رسد.
تحلیل تکنیکال سکه بهار آزادی (25 تیر ماه 1398) | قیمت سکه تا کجا میریزد؟
سیگنال –
با توجه کاهش شدید حباب سکه در روز های گذشته، باید دید تا چه زمانی می توان انتظار کاهش قیمت سکه را داشت؟
شاخص دلار در نزدیکی پایین‌ترین سطح ۱۰ روز گذشته / قیمت جهانی طلا ثابت ماند
تجارت نیوز –
در حالی که سرمایه‌گذاران در انتظار انتشار گزارش مربوط به تولید ناخالص داخلی چین هستند، قیمت طلا در اولین روز معاملات جهانی ثابت ماند و شاخص دلار در نزدیکی پایین‌‎ترین سطح 10 روز اخیر قرار گرفت.
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
28 تیر 1398