بررسی تکنیکال میزان تغییرات ارزش پوند انگلیس نسبت به دلار نیوزیلند (GBPNZD) | تاریخ 6 مرداد ماه 1399

بررسی تکنیکال میزان تغییرات ارزش پوند انگلیس نسبت به دلار نیوزیلند (GBPNZD) | تاریخ 6 مرداد ماه 1399

روند نسبت ارزشی پوند انگلیس در مقابل دلار نیوزیلند در روزها و هفته های اخیر دچار تغییرات زیادی گشته است بطوریکه پس از وقوع کرونا در اوایل مارس 2020 شاهد افت شدید پوند در مقابل دلار نیوزیلند بوده ایم که البته حوزه اقتصاد بریتانیا بدلیل کشمکش بر سر خروج بدون توافق از اتحادیه اروپا بسیار صدمه دیده است.

بطور کلی نمودار جفت ارز پوند به دلار نیوزیلند در تایم بلند مدت صعودی میباشد و همانطور که مشاهده میکنید نمودار تحلیل تکنیکال قیمت به کف کانال صعودی بلند مدت صعودی خود بسیار نزدیک شده است. به نظر میرسد با توجه به الگوهای شمعی کندل انگالفینگ و کف دو قلو در حال تشکیل است. در صورتی که برتری قدرت خریداران در بازار محرز گردد و رالی صعودی شکل گیرد مقاومت های سر راه قیمت را میتوان اعداد 1.9400، 1.9600 و 2.0000 در نظر گرفت اما چنانچه روند نزولی قدرتمند گردد سطوح حمایتی مدافع قیمت ابتدا عدد 1.9000 و پس از آن کف کانال بلند مدت صورتی رنگ خواهد بود.

تحلیل دلار نیوزیلند
برای مشاهده نمودار با کیفیت اینجا را کلیک کنید

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
25 فروردین 1400