قیمت طلا امروز 16 آبان 98

قیمت طلا امروز 16 آبان 98
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، در حالی که برخی گمانه زنی ها نشان می دهد که امضای توافق تجاری موقت بین آمریکا و چین تا ماه دسامبر به تعویق افتاده است، قیمت طلا امروز پنجشنبه تغییر چندانی نداشته است. قیمت هر اونس طلا امروز با 0.06 درصد افزایش به 1490 دلار رسیده […]

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، در حالی که برخی گمانه زنی ها نشان می دهد که امضای توافق تجاری موقت بین آمریکا و چین تا ماه دسامبر به تعویق افتاده است، قیمت طلا امروز پنجشنبه تغییر چندانی نداشته است.

قیمت هر اونس طلا امروز با 0.06 درصد افزایش به 1490 دلار رسیده است.

یک مقام ارشد دولت آمریکا روز چهارشنبه گفت: دیدار روسای جمهور آمریکا و چین برای امضای توافق تجاری موقت احتمالا تا دسامبر به تعویق خواهد افتاد.

این نشست قرار بود در ماه نوامبر برگزار شود. چین فشار زیادی را به آمریکا وارد کرده است تا تعرفه های بیشتری را حذف کند.

جنگ تجاری 16 ماهه بین آمریکا و چین موجب نوسان شدید بازارهای مالی بین المللی شده و نگرانی های زیادی را درباره وضعیت اقتصادی جهان به وجود آورده است. قیمت طلا نیز از ابتدای امسال 16 درصد رشد داشته است.

چارلز ایوانز رئیس فدرال رزرو شیکاگو تاکید کرده است که وضعیت اقتصادی آمریکا خوب است ولی هرگونه کاهش یا افزایش نرخ بهره فدرال رزرو در ماه های آینده به وضعیت تورم بستگی خواهد داشت.

فدرال رزرو از ابتدای امسال تاکنون 3 بار نرخ بهره را کاهش داده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای طلا و سکه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها