آموزش انتقال ارز دیجیتال با کمترین کارمزد

با کریپتوکست در شنوتو و کست‌باکس همراه باشید تا مهمترین اخبار و تحولات ارزهای دیجیتال را از دست ندهید.

مشابه تراکنش‌های بانکی، انجام تراکنش در شبکه‌های ارزهای دیجیتالی، مستلزم پرداخت هزینه و کارمزد است. این کارمزدها در برخی از مواقع آنقدر زیاد می‌شوند که سرمایه گذاران را با مشکل مواجه می‌کنند. 
برای انجام هر تراکنش، اطلاعات مربوط به تراکنش ارسال شده به فضایی با نام استخر حافظه (mempool) فرستاده می‌شود و در آنجا در صف انتظار قرار می‌گیرد تا ماینرها یکی یکی آنها را انتخاب و ارزیابی کنند.

آخرین اخبار و تحلیل‌های بازار ارزهای دیجیتال در کانال تلگرامی سیگنال ارز دیجیتال

در این بین افرادی اولویت دارند که هزینه بیشتری کنند و مبلغ بالاتری را برای کارمزد پیشنهاد دهند. گزینه دیگری که برای انتخاب کارمزد تراکنش در نظر گرفته می‌شود، شلوغی شبکه است. هر چه شبکه شلوغ تر باشد، کارمزدها نیز به همان میزان افزایش می‌یابد. بیت کوین تا به حال کارمزدهای میانگین 50 دلاری را نیز تجربه کرده است.
نکته مهم دیگری که باید بدانیم این است که شبکه‌های ارزهای دیجیتال متفاوتند و هزینه انتقال رمزارزها در آن‌ها تفاوت زیادی دارد. پس انتخاب شبکه انتقالی نیز یکی از مهم‌ترین فاکتورهای انجام یک تراکنش ارز دیجیتالی است.
در این ویدئو به بررسی ماهیت کارمزد تراکنش ارزهای دیجیتال و نحوه کاهش کارمزدها می‌پردازیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل‌ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
29 شهریور 1400