ثبت نام وام فرزند آوری ۱۴۰3 – سایت و پیگیری با کد رهگیری

ثبت نام وام فرزند آوری ۱۴۰3 – سایت و پیگیری با کد رهگیری

برای وام فرزند آوری می‌بایست در سایت وام فرزند آوری ve.cbi.ir (که با نام سایت ثبت نام وام فرزندآوری هم شناخته می‌شود،) ثبت نام و پیگیری کنید. برای شروع ثبت نام در سایت وام فرزندآوری ve.cbi.ir می‌بایست اطلاعات پدر و نوزاد را به صورت آنلاین در فرم وام فرزندآوری بنویسید. با ثبت درخواست وام، کد رهگیری 10 رقمی دریافت می‌کنید که برای پیگیری از طریق بخش “مشاهده وضعیت“در سایت مذکور به آن نیاز دارید.

بعد از پیگیری با کد رهگیری و کد ملی، شعبه بانک عامل مشخص می‌شود. با به همراه داشتن مدارک لازم، حداکثر تا 12 روز کاری فرصت دارید تا حضورا به شعبه‌ی اعلام شده، مراجعه کنید و تشکیل پرونده دهید. بعد از تشکیل پرونده، 60 روز کاری مهلت دارید تا مدارک ضامن را تکمیل کرده و فرآیند درخواست وام فرزند را طی کنید.

مبلغ وام فرزندآوری 1403 به ازای فرزند اول، دوم، سوم، چهارم و پنجم (و بعد از آن) به ترتیب 40، 80، 120، 150 و 200 میلیون تومان است.

شما بعد از کلیک دکمه زیر می‌توانید ثبت نام وام فرزند آوری 1403 را در سایت شروع کرده و فرم آنلاین را تکمیل کنید:

در این مطلب، تصمیم داریم تا در رابطه با سایت ثبت نام وام فرزند آوری 1403 و مراحل آن، پیگیری وام فرزند آوری با کد رهگیری، مبلغ تسهیلات و اقساط وام فرزندآوری را اطلاع رسانی کنیم.

وام فرزند آوری به چه کسانی تعلق میگیرد؟ | شرایط ثبت نام ۱۴۰3


پدران نوزادان متولدشده تاریخ 1402/۰۱/۰۱ به بعد و حداکثر تا ۲ سال بعد از تاریخ تولد نوزاد می‌توانند در سامانه وام فرزند آوری ثبت نام کرده و درخواست خود را ارسال کنند.

پرداخت تسهیلات فرزندآوری به پدر، یک بار برای هر نوزاد متولد شده امکان‌پذیر است. شرایط مهم ثبت نام وام فرزند را در بخش زیر می‎خوانید. (اگر مایل هستید تا از جزئیات بیشتری بدانید، اینجا کلیک کنید: شرایط وام فرزند آوری)

 • تسهیلات تولد فرزند به پدرانی تعلق می‌گیرد که نرخ باروری شهرستان محل زادگان پدر و یا فرزند، بالای 2.5 نباشد.
 • وام فرزند از نوع وام بدون سپرده و کارمزد آن 4 درصد است.
 • تسهیلات قرض‌الحسنه تولد فرزند با اخذ یک ضامن معتبر و سفته پرداخت می‌شود.
 • بعد از گذشت دوره تنفس شش ماهه، بازپرداخت اقساط وام شروع می‌شود.
 • برای شروع ثبت نام تسهیلات فرزندآوری و مشاهده وضعیت (یا پیگیری وام) درخواستی خود به سایت وام فرزندآوری ve.cbi.ir مراجعه کنید.

حتی افرادی که بدهی بانکی دارند و مشمول قانون حمایت از افزایش جمعیت هستند، می‌توانند این وام را دریافت کنند. (اما برای دریافت آن لازم است تا نیمی از بدهی خود را با بانک تسویه کرده باشید.) چنانچه چک برگشتی دارید، بعد از پرداخت اقساط آن می‌توانید وام فرزندآوری را دریافت کنید.

برای محاسبه اقساط وام فرزندآوری از ماشین حساب سیگنال استفاده کنید

سامانه ثبت نام وام فرزندآوری ve.cbi.ir


سامانه ثبت نام وام فرزندآوری به نام سایت فرزند آوری، سایت ثبت نام وام بچه اول و دوم و سامانه ثبت نام وام نوزادان هم در گفتگوهای عادی مردم، شناخته می‌شود. آدرس اینترنتی این سایت، ve.cbi.ir است که برای ثبت نام تسهیلات فرزند اول، دوم، سوم، چهارم و پنجم می‌توانید به آن مراجعه کنید.

بعد از تکمیل ثبت نام وام در این سامانه، می‌توانید به بخش مشاهده وضعیت وام فرزندآوری با کد رهگیری و کد ملی مراجعه کنید تا آخرین وضعیت درخواست تسهیلات خود را ببینید. (تصویر زیر، عکس نخستین صفحه ورود به این سامانه است که برای شروع ثبت نام می‌بایست بر روی دکمه “سامانه تسهیلات قرض الحسنه فرزند” کلیک کنید. توضیحات کامل‌تر نحوه ثبت نام در این سامانه در ادامه آورده شده است.)

سامانه ثبت نام وام فرزندآوری

داشتن شرایط اقتصادی مناسب و فراهم کردن مایحتاج زندگی آن‌ها در طول زندگی،
یکی از دلایل مهم اعطای وام فرزند آوری در بخشنامه بانک مرکزی است.

 • سایت ثبت نام وام فرزند آوری، سامانه‌ای است که اولین بار، دولت برای تامین هزینه‌های تولد فرزندان به خانواده‌ها معرفی کرد. البته که مدتی قبل‌تر، مردم می‌توانستند تسهیلات ازدواج را با مراجعه اینترنتی به این سامانه دریافت کنند و هم اکنون، این دو نوع وام را می‌توانید دریافت کنید. (دولت در راستای اعطای وام فرزند آوری موظف است تا اجرای صحیح این طرح را به بانک مرکزی بانک‌های عامل بسپارد. بانک مرکزی هم تسهیلات لازم را به واسطه‌ی سپرده‌های قرض الحسنه قرض الحسنه جاری تامین خواهد کرد.)
 • در راستای طرح وام فرزند، بانک‌های عامل می‌بایست متقاضیان را اعتبارسنجی کنند. بعد از مراحل تکمیلی مانند دریافت سفته و یا یک ضامن معتبر، بانک‌های عامل باید آن تسهیلات را به افراد واجد شرایط پرداخت کنند.

ایا سایت وام فرزندآوری باز است؟

بله به طور کلی، سامانه ثبت نام وام فرزنداوری به نشانی ve.cbi.ir از سوی دولت اعلام شده تا افراد به واسطه آن بتوانند فرم ثبت نام وام فرزند و ازدواج را تکمیل کنند. در مرحله بعد، این افراد می‌بایست منتظر مشخص شدن بانک عامل و مراجعه به آن باشند تا ادامه مراحل تکمیلی را طی کنند.

بیشتر بخوانید
وام ازدواج ۱۴۰۲

فرم ثبت نام وام فرزند آوری چیست؟

همانطور که اشاره کردیم، برای ثبت نام وام فرزند می‌بایست به صورت اینترنتی وارد سامانه تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری شوید و فرم مربوطه را پر کنید. در این فرم می‌بایست اطلاعات هویتی و محل سکونت پدر نوزاد را وارد کنید. سپس، اطلاعات هویتی نوزاد را هم بنویسید تا به مرحله بعد وارد شوید.

راهنمای ثبت نام وام فرزند آوری در سایت ve.cbi.ir، شرایط افراد متقاضی و نحوه پیگیری آن در بخش زیر آمده است:

نحوه ثبت نام وام فرزند آوری 1403


اگر جزو افرادی هستید که شرایط ثبت نام وام فرزند آوری 1403 را دارید، از طریق سامانه تسهیلات قرض الحسنه فرزند به نشانی اینترنتی ve.cbi.ir می‌توانید شروع به ثبت درخواست خود کنید.

لازم است بدانید که پس از ثبت نام در سایت وام فرزند به آدرس ve.cbi.ir، تمامی اطلاعات و شرایط شما از سوی اداره‌های دولتی احراز می‌شوند تا بتوانید تسهیلات مورد نیازتان را دریافت کنید. اگر با مراحل ثبت نام وام فرزند آوری آشنا نیستید یا مشکلی در طی ثبت درخواست خود دارید، بخش زیر را مطالعه کنید:

1- ورود به سایت وام فرزند آوری

برای ثبت نام وام فرزند آوری، وارد سایت ثبت نام فرزندآوری ve.cbi.ir شوید. (برای دسترسی راحت‌تر از دکمه‌ی زیر استفاده کنید.) بعد از ورود، فرم ثبت نام وام فرزند آوری را می‌بینید و می‌بایست اطلاعات مربوط به پدر و نوزاد را وارد کنید.

فرم ثبت نام وام فرزندآوری

2- نحوه تکمیل فرم درخواست وام فرزندآوری

براساس تصویر این صفحه که در بخش بالا درج شده، اطلاعات هویتی و محل سکونت پدر فرزند را وارد کنید. این اطلاعات شامل موارد زیر هستند:

 • شماره ملی پدر
 • تاریخ تولد پدر
 • استان محل تولد پدر
 • شهرستان محل تولد پدر

(اگر والدین از یکدیگر جدا شده‌اند و حضانت فرزند با مادر است، تیک آن را بزنید.)

اطلاعاتی که می‌بایست برای نوزاد بنویسید، موارد زیر هستند:

 • استان محل سکونت
 • شماره ملی فرزند
 • تاریخ تولد فرزند
 • استان محل تولد فرزند
 • شهرستان محل تولد فرزند

سپس، انتخاب کنید که تسهیلات فرزندآوری را برای کدام فرزند خود می‌خواهید و گزینه من ربات نیستم را بزنید تا به کد رهگیری دریافت کنید.

3- دریافت کد رهگیری 10 رقمی

بعد از تکمیل اطلاعات در فرم، روی گزینه “ادامه” کلیک کنید تا کد رهگیری ده رقمی را دریافت کنید. (این شماره رهگیری را ذخیره کنید تا بعدا با ورود به سایت بتوانید آخرین وضعیت ثبت نام خود را پیگیری کنید.)

cbi.ir وام فرزند سوم – ثبت نام وام فرزند سوم

مراحل و نحوه ثبت نام وام فرزند سوم همانند مراحلی است که در بخش بالا به آن اشاره شد. (برای تکمیل ثبت نام وام فرزند سوم لازم است اطلاعات هویتی مانند شماره ملی، تاریخ تولد، استان و یا شهرستان محل تولد همین نوزاد را وارد کنید.)

آن چیزی که بعد از تکمیل ثبت نام و دریافت کد رهگیری 10 رقمی اهمیت دارد، پیگیری وام فرزندآوری است که در بخش زیر به جزئیات آن اشاره کردیم.

پیگیری وام فرزندآوری با کد رهگیری | مشاهده وضعیت با کد ملی (سریع)


بعد از اینکه کد رهگیری 10 رقمی را دریافت و در سایت وام فرزند آوری ثبت نام کردید، می‌توانید نسبت به فرآیند پیگیری وام فرزند آوری با کد رهگیری و مشاهده وضعیت خودتان در ve.cbi.ir اقدام کنید.

با خواندن اطلاعات نحوه مشاهده وضعیت وام فرزنداوری 1403 هر چه راحت‌تر می‌توانید نسبت به دریافت آنلاین نتایج اقدام کنید. این مراحل را در بخش ذیل بررسی کردیم:

 • برای پیگیری وام فرزند آوری وارد آدرس اینترنتی https://ve.cbi.ir/VC/TasTraceVC.aspx شوید.
 • طبق اطلاعاتی که در تصویر پایین وجود دارد، باید شماره ملی سرپرست، شماره ملی فرزند و کد 10 رقمی را به همراه کد امنیتی وارد کنید و گزینه مشاهده وضعیت را بزنید.
پیگیری وام فرزندآوری با کد رهگیری

اگر اطلاعات مورد نیاز خود را به ترتیب و صحیح وارد کرده باشید، صفحه وضعیت و پیگیری وام فرزند آوری را می‌بینید. در واقع، صفحه بالا نشان می‌دهد که اطلاعات احراز شده شما، درست است و شرایط ثبت نام وام فرزند آوری را دارید.

سپس، تایید و موافقت را دریافت می‌کنید تا باقی مراحل تعیین شعبه بانکی و مراجعه به آن را انجام بدهید.

شرایط وام فرزند آوری ۱۴۰3


در حال حاضر، به نظر می‌رسد که وام فرزندآوری فقط به پدران تعلق می گیرد. ممکن است با گذشت زمان و اصلاح قوانین، این وام به مادران سرپرست خانوار هم تعلق بگیرد. (البته اگر پدر فوت شده باشد و حضانت فرزند برعهده مادر باشد، این وام به او هم تعلق خواهد گرفت.) پیش از اینکه شرایط ثبت نام وام فرزندآوری را بخوانید، باید بدانید که این وام از نوع قرض الحسنه است و فقط خانواده‌هایی می‌توانند از آن استفاده کنند که فرزند داشته باشند. (برای گرفتن وام مسکن طرح جوانی جمعیت، زوج‌ها و خانواده‌ها مشمول آن هستند.)

شرایط ثبت نام وام فرزندآوری چیست؟

تمامی شرایط ثبت نام وام فرزندآوری 1403 را در بخش زیر اطلاع‌رسانی کردیم تا آن را به دقت بخوانید:

1- بازپرداخت وام فرزند را 6 ماه بعد از دریافت آن است.

تسهیلات فرزندآوری را پدر خانواده می‌تواند دریافت کند.

2- اگر مادر و پدر نوزاد دو قلو هستید، به ازای هر کدام از فرزندان‌تان می‌توانید براساس ترتیب تولد، وام بگیرید.

مهم‌ترین شرط ثبت نام در سایت وام فرزند آوری این است که فرزندان متولد فروردین سال 1400 به بعد (نهایتا 2 سال بعد از تولد او) می‌توانند نسبت به دریافت این تسهیلات اقدام کنند. همچنین، وام فرزند آوری هر نوزاد را فقط یکبار می‌توانید دریافت کنید.

در ضمن، براساس جزئیات وام فرزند آوری، زمانی که بازپرداخت این وام را برای کودک بعدی خود انجام می‌دهید؛ اگر فرزند دیگری متولد شود، پرداخت تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری به فرزند متولد شده هم تعلق خواهد گرفت.

3- برای دریافت وام فرزند، دارا بودن کارت پایان خدمت الزامی نیست.

4- تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری به خانوارهایی تعلق می‌گیرد که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه پدر و یا فرزند، از 2.5 بیشتر نباشد.

بنابراین، شما به‌عنوان متقاضی بدون ارائه کردن کارت پایان خدمت می‌تواند تسهیلات قرض الحسنه فرزند آوری را بگیرد.

5- درصد وام فرزند اوری براساس مصوبات شورای پول و اعتبار، به صورت سالانه 4 درصد در نظر گرفته شده است.

6- معرفی یک ضامن معتبر سفته، شرایط ضامن وام فرزند آوری است.

وام فرزند کارت پایان خدمت می‌خواهد یا نه؟

در شرایط تسهیلات فرزندآوری ، خبری از الزامی بودن کارت پایان خدمت نیست! با این حال، برخی از کاربران مدعی هستند که برخی از بانک‌ها از آن‌ها می‌خواهد که کارت پایان خدمت ارائه بدهند. با این حال در سایت ایسنا، بحث داغ الزامی بودن یا الزامی نبودن کارت پایان خدمت برای تسهیلات فرزند، این گونه اعلام شده:

بانک مرکزی اواخر تیر ماه سال جاری بخشنامه‌ای به شبکه بانکی ابلاغ کرد که در آن پرداخت تسهیلات به مردها مشروط به استعلام وضعیت نظام وظیفه عمومی آن‌ها شده است، زیرا طبق بند ب مفاد ماده ۱۰ قانون خدمت وظیفه عمومی مقرر شده است «دریافت هرگونه وام و کمک‌های کشاورزی، صنعتی، دامداری و مسکن از طریق بانک‌ها و وزارتخانه‌ها و موسسات دولتی وابسته به دولت و نهاد قانونی مستلزم ارائه مدرک دال بر رسیدگی به وضع مشمولیت آنان در سازمان وظیفه عمومی باشد.

ایسنا

در کل برای پاسخ به سوال “کارت پایان خدمت برای وام فرزند اوری لازم است؟” می‌توانیم بگوییم که برخی از بانک‌ها، همچنان وجود کارت پایان خدمت را برای بعضی از متقاضیان الزامی می‌دانند.

مدارک لازم برای وام فرزندآوری


برای گرفتن وام فرزند آوری می‌بایست مدارک مورد نیاز و ضروری خود را آماده کنید. براساس بخش قبلی که شرایط وام فرزنداوری و جزئیات آن را بیان کردیم؛ با ارائه کردن مدارک زیر می‌توانید از احتمال بالای پذیرفته شدن درخواست خود، اطمینان کامل داشته باشید. این مدارک شامل موارد زیر هستند:

 • اطلاعات شناسنامه و کارت ملی پدر و مادر
 • اطلاعات شناسنامه‌ای نوزاد
 • آدرس کامل محل سکونت خانواده متقاضی
 • کد پستی ده رقمی محل سکونت
 • کد رهگیری 10 رقمی از سامانه وام فرزند

اصل و فتوکپی‌هایی که باید برای تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری به بانک ارائه کنید، عبارتند از:

 • صفحات شناسنامه پدر و فرزند
 • گارت ملی پدر
 • تمامی صفحات شناسنامه فرزند تازه متولد شده
 • کارت ملی و شناسنامه ضامن

یک فقره سفته هم جزو مدارکی است که باید به بانک بدهید تا وام فرزند را دریافت کنید.

مبلغ وام فرزندآوری در سال ۱۴۰3


مبلغ وام فرزند آوری و درصد آن، همگی در سامانه تسهیلات قرض الحسنه وام فرزند برای سال 1403 اعلام شده است. مقدار وام فرزند آوری به ازای هر نوزاد و بچه متفاوت است و به صورت زیر پرداخت می‌شود:

‌به ازای فرزند اول 40 میلیون تومان | اقساط 36 ماهه (بازپرداخت 3 ساله)

‌به ازای فرزند دوم 80 میلیون تومان | اقساط 48 ماهه (بازپرداخت 4 ساله)

‌به ازای فرزند سوم 120 میلیون تومان | اقساط 60 ماهه (بازپرداخت 5 ساله)

‌به ازای فرزند چهارم 150 میلیون تومان | اقساط 72 ماهه (بازپرداخت 6 ساله)

‌به ازای فرزند پنجم و به بعد 200 میلیون تومان | اقساط 84 ماهه (بازپرداخت 7 ساله)

کارمزد وام برای فرزند اول، دوم، سوم، چهارم، پنجم و به بعد همان 4 درصد است.

محاسبه اقساط وام فرزندآوری در سال 1403


نحوه محاسبه قسط‌های وام فرزندآوری با اپلیکیشن‌های موبایلی، بسیار ساده‌تر وسریع‌تر است. اپلیکیشن سیگنال، یکی از همین اپلیکیشن‌های محاسبه قسط بانکی است. در تصاویر زیر، نحوه محاسبه اقساط این وام 4 درصدی را به تفکیک به ازای هر نوزاد می‌بینید.

ماشین حساب اپلیکیشن سیگنال، راحت‌ترین راه محاسبه اقساط
قسط وام فرزند اول چقدر است؟
قسط وام فرزند اول
قسط وام فرزند سوم چقدر است؟
قسط وام فرزند دوم
قسط وام فرزند سوم چقدر است؟
قسط وام فرزند سوم
قسط وام فرزند چهارم چقدر است؟
قسط وام فرزند چهارم
قسط وام فرزند پنجم چقدر است؟
قسط وام فرزند پنجم

چنانچه تصاویر بالا برای شما باز نشد و یا نمی‌توانید اپلیکیشن سیگنال را نصب کنید، می‌توانید مبلغ اقساط وام به ازای هر فرزند را در بخش زیر بخوانید:

 • اقساط وام فرزند اول: یک میلیون و 180 هزار تومان
 • اقساط وام فرزند دوم: یک میلیون و 806 هزار تومان
 • اقساط وام فرزند سوم: دو میلیون و 209 هزار تومان
 • اقساط وام فرزند چهارم: یک میلیون و 346 هزار تومان
 • اقساط وام فرزند پنجم (و بعد از آن): دو میلیون و 733 هزار تومان

نحوه بازپرداخت وام فرزندآوری به این صورت است که هر ماه، مبلغ اقساط را به حساب گفته شده از سوی بانک واریز می‌کنید و بانک ارائه کننده تسهیلات، آن را از حساب برداشت می‌کند.

لازم به ذکر است که در صورت اعلام جزئیات بیشتر این مطلب بلافاصله بروزرسانی خواهد شد.

سوالات متداول


وام فرزندآوری به چه کسانی تعلق میگیرد؟

وام فرزنداوری به پدرانی تعلق می‌گیرد که فرزند یا فرزندان آن‌ها در فروردین 1401 و یا از فروردین 1401 به بعد متولد شده‌اند. این افراد، حداکثر تا 2 سال پس از تاریخ تولد فرزند خود می‌توانند این وام را دریافت کنند. شرایط ثبت نام وام نوزادان را از اینجا بخوانید.

مبلغ و اقساط وام فرزندآوری چقدر است؟

مقدار تسهیلات فرزندآوری به ازای هر نوزاد، متفاوت است و این مبلغ در سال 1403، از 40 میلیون تومان شروع شده و تا سقف 200 میلیون تومان به پدران متولدین پرداخت می‌شود.
وام فرزند اول چقدر است؟ مبلغ وام برای فرزند اول، 40 میلیون تومان و اقساط ماهیانه آن، یک میلیون و 180 هزار تومان است.
مبلغ وام دوم چقدر است؟ مبلغ وام فرزند دوم، 80 میلیون تومان و اقساط ماهیانه آن، 1 میلیون و 806 هزار تومان است.
وام فرزند سوم چقدر است؟ وام فرزند سوم، 120 میلیون تومان و اقساط ماهیانه آن، دو میلیون و 209 هزار تومان است.
مبلغ وام فرزند چهارم چقدر است؟ مقدار وام فرزند چهارم، 150 میلیون تومان است.
اقساط وام فرزندآوری را از اینجا بخوانید.

وام فرزند اوری چند درصد است؟

تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری دارای حداکثر 4 درصد سود به طور سالانه است.

مدارک وام فرزنداوری چیست؟

ارائه فتوکپی از مجموعه‌ مدارک کارت ملی نوزاد و پدر و مادر آن، شناسنامه فرزند تازه متولد شده، کارت ملی و شناسنامه ضامن جزو مدارک ضروری برای دریافت تسهیلات فرزنداوری هستند.

منبع: سایت سیگنال

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • سلام من ۲۰ روزه ثبت نام کرده ام موقع ثبت نام ۳۵ نفر بود بعد ۲۰ روز همون ۳۵ نفر کم نشده من باید چیکار کنم برم بانک یا باید پیام بیاد راهنمایی بفرمایید

 • من ده روز پیش ثبت نام کردم و کد رهگیری گرفتم، شعبه و بانک هم مشخص شد. از اون روز هرچی “مشاهده وضعیت” رو میزنم و اطلاعات رو وارد میکنم میزنه “در حال حاضر سرویس استعلام رتبه اعتباری متقاضی در دسترسی نمی باشد” – نمیخوان وام بدن الکی حواله میدن به در و دیوار… هیچ راه ارتباطی و پشتیبانی هم وجود نداره!!!

 • من از تاریخ 1402/01/21 تا الان که 1402/08/07 هنوز تعیین شعبه نشدم.بانک ملی.واقعا مسخره کردن مردم رو.

 • سلام
  من فرمو مینویسم تا میرسه به محل تولد فرزند
  یهو قطع میشه به علت خطا …. ثبت نامم رو باید از اول شروع کنم دو روزه امتحان میکنم نمیتونم ثبت نام کنم خستم کرده

  ممنون از راهنماییتون درضمن مشکل اینترنت ارتباط نیست

 • باسلام خدمت دوستان بنده برای فرزند دوم 6ماه پیش ثبت نام کردم شعبه بانک ملت رو انتخاب کردم دیروز که از سامانه برسی کردم 40 نفر دیگه در صف انتظار این وام بودند خواستم شعبه رو به بانک سپه ویرایش کنم سایت پیام داد باید ثبت نام اولیه حذف شود و دوباره ثبت نام کنید .. دیگه ثبت نام به دلیل اینکه سن فرزند شما از دوسال رد شده قادر به انجام ثبت نام نشدم ..این همه انتظار آخرش این شد…کسی از دوستان میدونه باید چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید ..

 • سلام بنده اسفند۴۰۱ثبت نام کردم هنوزهیچ خبری نیس کجابایدبرم

 • با سلام بچه بنده داره ۲ سالش تموم میشه همه کاراشو انجام دادم ولی میگن اعتبار نداریم مسئولین هم میگن انقدر وام پرداخت میکنیم رشد ۷۰ درصدی شده ؟کو پس ؟اقایی که مسئولی بانک رفاه کارگران نمیده میگه پول نداریم هزاران بار شکایت نوشتم جواب ندادن به تلفن شکایات زنگ میزنیم هیچی شکایت میکنیم هیچی این قانون واسه پیری جمعیت هستش یا جوونی .اعلان تعداد نوبت در صف وام بنده صفر هستش ولی مسئول مربوطه میگه قبل من نوبت چند نفر هستش مگر بانک بازرس نداره؟مگر قانون نداریم؟پس کو….

 • با اینکه یک ماه از سال جدید گذشته ثبت نام که میکنید پیام میده هیچ بانکی تو استان اصفهان اعتبار پرداخت وام را نداره ‌ خوب اگه پول ندارید این همه تبلیغات و شلوغ کردن نداره. همه را به تکاپو انداختید و آخرش هیچی توش در نمیاد.

 • یه سوال : ما که الان ثبت نام کردیم اگه بعد عید بدن معادل 1402 میدن یعنی 30 تومن یا چون 1401 ثبت نام کردیم همون 20 تومنو میدن؟ (اگه اینجوری باشه پس بهتره ثبت ناممو لغو کنم بعد عید ثبت نام کنم)

 • سلام من الان بیش از 6ماه هست که تمام مراحل وام انجام دادم و مشاهده وضعیت هم که میزنم نوشته در انتظار دریافت تسهیلات از بانک
  چرا پرداخت نمی‌کنند

  • سلام.باور کنین خسته شدیم اینقدر صبر کردیم.من بچه ام ۷ماهه شده هنوز در صف انتظاریم چرا اینجوری میکنین.

  • با عرض سلام و خسته نباشید بنده واسه اینکه بچم دو ساله شده هنوز واممو ندادن بعد رفتم تو سایت بانک ملی شکایت کردم نوشته طبق موازین و قوانین بانکداری بررسی شود من از صبح تو فکرم که این یعنی چی .رییس بانک رفاه واقعا ادم با شخصیت و خوبیه ولی به اینا اعتبار نمیرن بانکم نمیتونه بده واسلام این بود ۲ سال دوندگی واسه فرزند دومم.

 • سلام خدمت تمامی هموطنان
  تبریک میگم
  بزرگترین بانک وام دهی فقط بانک ملی
  حتما اونجا ثبت نام کنید ،البته صادرات هم خوبه
  ولی انتظار صف ملی خیلی کمتره

  • آقا کجا خوبه ؟بنده 7 ماه ثبت نام کردم هنوز تعیین شعبه هم نشدم.

 • سلام.تشکیل پرونده دادم..ضامن بردم.
  از بانک مرکزی پیام اومد که وام توسط بانک مهر پرداخت شد..اما به حساب من پولی واریز نشده.
  داستان چه؟؟؟

 • من الان تقریبا 6ماه ثبت نام کردم هنوز خبرم نکردن کلا تواین موقع فقط 15نفر خبر کردن من نمی‌دونم چطور میگن باید سریع وام بدن

  • آیا صحت داره که وام فرزند آوری فعلا تعطیل شده تا بعد از عید
   ما نزدیک یک ماه هست ثبت نام کردیم میگن باید تا بعد از عید صبر کنین

 • سلام من 8ماهه برایه وام فرزند آوری ثبت نام کردم ولی هنوز خبری نشه

 • سلام. الان بیشتر از ٢ ماهه کافی نت ثبت نام کردم. متأسفانه هیچ خبری از پیامک یا کد رهگیری نیامده….ابن چه قانونی هست.. چرا هر روز قانون خودتون تغییر میکنه..

  • من سه بار ثبت نام کردم حذف کردن هیچ خبری نشد الانم پسرم 14 ماهشه گفتن دوسال بشه نمیدن یعنی پوچ

 • حدود سه ماه ثبت نام کردم از کد وام خبری نیست وام بانک مسکن انتخاب کردم

 • وام منم برج دوازده زدن اونم میگن اگه اعتبار بیاد میگیرید

 • سلام سه ماه ثبت نام کردم هنوز هیچ پیامی نیامده داخل سامانه هم نگاه کردم هنوز شماره نوبتم همون بوده هست سرکاری دورغ هم وام هم ثبت نام خودرو

 • سلام‌من سه ماه بانک‌کشاوری نوبت وایسادم‌ندادن حذف کردم زدم‌بانک سپه

 • من بانک آینده شعبه بازار موبایل کد 02031رو انتخاب کردم وقتی مراجعه کردم متصدی گفت که به هیچ عنوان بودجه نداریم ارجاع داد به معاون شعبه ایشون فرمودن دو نفر کارمند رسمی برای کسر از حقوق باید داشته باشی خودشون هم با هم هماهنگ نیستن برای 40 میلیون دو نفر کارمند رسمی مگر الان کارمند رسمی داریم؟

 • من برا وام فرزندآوری تعیین شعبه شدم پست بانک شعبه فرهنگیان کرمانشاه رفتم بانک پیش اعتبارات گفت اصلا اعتبار نیست و حوری حرف زد که انگار بدهکارش بودم و یه جوری برخورد کرد که دنبال این وام نیا بعد گفت حالا برو پیش باجه کناری یه آقایی مسئول اعتبارات بود گفت اعتبار نیست حالا مدارک بده اگر یموقع آمد بهت زنگ میزنیم بعداز ۴۰روز خبری نشد رفتم بانک گفت اسمت حذف شده برو دوباره ثبت نام بکن حالا بگذرد پروسه تعیین شعبه نزدیک یکسال زمان برد وحالا دوباره یکسال دیگه هم طول می کشه این وام فرمالیتست

 • ممنم از اول تیر ثبتنام کردم هیچ خبری نیست میگن توی نوبت هستید بانک هم مراجعه کردم میگه تامین اعتبار نشده برای 20 میلیون خجالت اوره

  • سلام برای دریافت وام گفتن از ۲۸ اذر تا یک ماه آینده میدیم ولی حالا که رفتم میگن سایتش بسته شده پس چرا تمام بانک ها سایتش بازه فقط تجارت بسته

 • بانک سامان شعبه مدرس مشهد اسمم در اومد رفتم میگه شما امتیاز لازم برا دریافت وام را ندارید درحالیکه هم ضامن کارمند داشتم هم چک و سفته.
  همش دروغه نمی خوان وام بدن.

 • من از مرداد مدارک رو کامل دادم
  کسر از حقوق ، سفته و …
  اما تا حالا وامم رو ندادند
  امروزم زنک زدم بانک میگه فعلا جلوی وام رو گرفتند

 • سلام آخه برا 20میلیون وام یک ضامن کسر حقوق دیگه چیه یک کسر از حقوق ببرم حداقل 50تومان میده درسته 18درصد ولی به یک زخمی میزنی ن 20تومان که پول یخچال نمیشه

 • من ازتیرماه مدارک تکمیل کردم به بانک صادرات دادم الان هم میگن اعتبارنداریم بعد چهارماه کجا پیگیری کنم

  • ما گرفتیم گفتن ماهی۹۵۰قسطش،قبل پرداخت قسط رفتم گفتن یه ۶۰۰هم بریزیدبرای سودسالانه،الان بجای ۱۵۵۰ازمت ۲۱۰۰کم کردن حالاچهارشنبه برم بانک ببینم جه خبره

  • بخدا دروغ می گن بانک تجارت سه ماه دنبالش بودم اخرش اینقدر ایراد گرفتند بانک ملی را زدم اونها هم یک ماه گفتند بودجه نداریم اخرش بیخیالش شدم

 • واقعا مسخرس کسی که فرزند میاره چه فرقی میکنه مال کجای ایران باشه میگ نرخ باروری شهرستان زادگاه پدر بیشتر از ۲.۵ اخه شما وام میخوایین بدین چه کاریه خوب مهم بچس که دنیا اومده

 • مثل همیشه مردم رو مسخره کردن
  پیام آمد تایید شده رفتم بانک گفتن برو حذف کن هیچ نوع وامی داده نمی‌شود

 • سلام کدوم وام اخه الان 70. روز هست هیچ کدوم از بانکا جواب نمیدن میگفتن سریع پرداخت میشه ولی متاسفانه کسی جواب گو نبست

   • واقعا ما ۲۵ اردیبهشت ثبتنام وام فرزند انجام دادیم ۷ ابان پیامک آمده مراجعه کردیم میگن موجودی نداریم که بدیم.

  • سلام ۵ماه ثبت نام کردم حتی ضامن هم بردم استعلام گرفتن منتظره واریز بودم بعد از چند ماه امروز میخواستن واریز کنن به من زنگ زدن شما انصراف دادین گفتم نه میگه سیستم میزنه انصراف دوباره ثبت نام کنین الان هر کاری میکنم ثبت نام نمیشه میگه درصدامار شهر شما بالا ی 2.5درصد من چه کار کنم

 • باسلام من الان نزدیک ۵ماه هست بانک رفاه اسم نوشت برای وام اما خبری هنوز نشده باید چیکار کنیم

 • باسلام رفتیم ثبت نام کردیم پیام آمد رفتیم بانک ضامن مدارک همه رو جور کردیم گفتن پایان خدمت می خواد به ما ندادن زنگ هم زدیم حراست گفت کانون هست باید پایان خدمت داشته باشی مردم سر کار گذاشتن

  • سلام
   تمام مراحل ثبت نام،ضامن انجام داده شده….بانک بهم گفت مدارک شما تکمیل…۱۲ روز کاری مبلغ وام براتان واریز میشه.العان ۴ هفته گذشته هنوز هیچ خبری نشده…لطفا کمک کنید از کجا پیگیر موضوع بشم.
   بانک هم رفتم گفتم سایت رو هنوز باز نکردن

  • سلام. مگه نمیگن تو قانونش لازم نیست کارت پایان خدمت سربازی داشته باشی ؟

   • سلام نمیدونم چرا بانک ملی چرا جلوشو باز نمیکنن آدم ثبت نام کنه