آیا new century کلاهبردار است؟ | بررسی کامل سایت new century و imtoken

آیا new century کلاهبردار است؟ | بررسی کامل سایت new century و imtoken

اگر شما هم یکی از فعالان و سرمایه ‌گذاران در بازار ارزهای دیجیتال و کریپتو هستید به احتمال زیاد سایت new century یا imtoken cc به گوشتان خورده است. یا ممکن است از دوستان یا آشنایان خود شنیده باشید که با سرمایه گذاری در برخی از سایت ها سرمایه خود را از دست داده باشند. هرچند هنوز هم هستند افرادی که با بی شرمی تمام، کسانی که تجربه زیادی در این بازار ندارند را به سرمایه گذاری در اینگونه سایت‌ها تشویق می‌کنند! بنابراین این سوال پیش می‌آید که آیا new century کلاهبرداری است یا خیر؟ سودی که به کاربران خود می‌دهد چگونه تامین می‌شود؟ تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا به طور کامل بگوییم داستان از چه قرار بوده و چرا می‌گوییم این سایت کلاهبرداری است!

سایت imtoken چیست؟ | دلایل کلاهبردار بودن سایت new century

می‌خواهیم دلایل این مسئله را کاملا برای شما روشن کنیم که چرا این سایت کلاهبردار است تا اگر تجربه‌ای در این زمینه ندارید، بی گدار به آب نزده و سرمایه خود را از دست ندهید. در ادامه دلایلی را ذکر می‌کنیم که مهر تاییدی است بر کلاهبردار بودن سایت imtoken cc !

وارد سایت imtoaken شوید

برای بررسی این موضوع ابتدا وارد سایت newcentury به آدرس https://www.imtoaken.cc شوید. در بدو ورود تنها با یک فرم ثبت نام روبه‌رو خواهید شد که از شما شماره تلفن و رمز عبور را می‌خواهد.

فرم ثبت نام جهت ورود به سایت new century

قضیه آنجا جالب می‌شود که اگر شما برای شماره تلفن، هر عدد یا نوشته‌ای را وارد کنید مورد قبول است! علاوه بر آن، رمز عبور را نیز می‌توانید هر چیزی مانند یک عدد یک رقمی یا دو رقمی وارد کنید و آن هم مشکلی نخواهد داشت. این بدین معناست که این سایت به هیچ عنوان از امنیت کافی برخوردار نیست و باید به نحوه کار و ضعیف بودن بیش از حد آن شک کرد.

سایت newcentury چیست

ثبت نام شما در نهایت پس از طی کردن این مرحله به راحتی انجام شده و پیغام موفقیت آمیز بودن آن برای شما نمایش داده می‌شود.

پیغام ثبت نام موفقیت آمیز در سایت

پس از ثبت نام و ورود به سایت، وارد صفحه‌ی اصلی خواهید شد. در این قسمت شماره‌ تلفن وارد شده قابل مشاهده است. همچنین بلوک‌های در حال ساخت و دارایی موجود را نیز خواهید دید. با این حال قسمت عجیب ماجرا کجاست؟

صفحه اصلی سایت نیو سنتری

ساخته شدن بلوک‌ها در newcentury فیک است!

اگر به سایت https://tronscan.org بروید خواهید دید که سرعت ساخت بلوک در شبکه ترون سه ثانیه است. در حالی که در سایت new century این بلوک‌ها با سرعت بالایی در حال ساخت است و به راحتی می‌توان فهمید که این بخش نیز فیک و تقلبی است.

ساخته شدن بلوک‌ها در newcentury فیک است

همچنین اگر دارایی خود را که همان 600 ترون است را در قیمت فعلی آن یعنی 0.06 دلار ضرب کنیم، دارایی ما 36 دلار خواهد شد نه 52.03 دلار! پس این بخش نیز بیش از یک نوشته‌ ساده نیست.

فریب کاربران با دادن اطلاعات نادرست از شرکت

اگر تا به اینجا این دلایل برای فیک بودن newcentury tron قانع کننده نبوده است، از بخش menu که در گوشه بالای سمت راست قرار دارد، company profile را باز کنید. تناقض‌های موجود در این بخش نیز حاکی از آن است که این سایت هیچ تلاشی برای خوب نشان دادن خود نمی‌کند و تنها به دنبال این است که افراد بی تجربه و نا آگاه را فریب دهد.  این بخش توضیحات و اطلاعاتی درباره کمپانی new century را به شما خواهد داد.

فیک بودن اطلاعات شرکت imtoken cc

مورد اول که باید به این سایت شک کرد این است که هنگام ورود به این بخش در ابتدا یه ویدئو قرار دارد که کاملا فیک است.

فریب کاربران در سایت new century با منتشر کردن اطلاعات نادرست و تقلبی

مورد دوم نیز اطلاعاتی است که این شرکت خود را در قالب آن‌ها معرفی کرده است.

در این توضیحات، شرکت  new centuryهمکاری خود را با imtoken اعلام کرده است و شاید معتبر بودن شرکت و کیف پول imtoken که به عنوان یکی از محبوب‌ترین کیف پول‌های دارایی دیجیتال شناخته می‌شود، یکی ازدلایلی است که افراد به سایت new century اعتماد می‌کنند. در حالی که اینگونه نیست!

در ادامه این توضیحات آمده است که محل استقرار این شرکت در مرکز تجارت بین المللی Tun Razak در کوالالامپور مالزی است. برای صحت این مورد نیز به سایت who is مراجعه و دامنه این سایت را وارد کردیم.
بر خلاف گفته این شرکت، دامنه این سایت در کشور چین به ثبت رسیده است که این هم یکی دیگر از تناقض‌های شک برانگیز است.

عدم تطابق محل استقرار شرکت با محل ثبت دامنه

علاوه بر آن این شرکت ادعا دارد که در سال 2017 به عنوان ماینینگ TRX معرفی شده و تنها در مدت یک ماه به دلیل همکاری با کیف پول imtoken به محبوبیت میان مردم رسیده است. اما این ادعا نیز صحت ندارد. زیرا ترون در سال 2017 فعالیت خود را روی شبکه اتریوم آغاز کرد و در سال 2018 شبکه بلاک چین خود را لانچ کرد و باز هم عدم تطابق اطلاعات را نشان می‌دهد.مهم‌ترین بخش نیز این است که ترون به هیچ عنوان mine نمی‌شود و فرآیند اجماع آن به صورت dpos می باشد.

مورد دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد این است که بر اساس گفته‌های سایت new century، در حال حاضر و در سطح جهان 30 معدن خودساخته دارد که تامین کننده tron هستند. در حالی که در شبکه ترون همیشه27 نماینده به طور رندوم انتخاب می‌شوند که ثبت تراکنش‌ها و ساختن بلوک‌‌ها بر عهده آن‌هاست. اسامی این نماینده‌ها را نیز می‌توانید در سایت https://tronscan.org مشاهده کنید.

معرفی ۲۷ نماینده شبکه ترون

در نتیجه با وجود این دلایل و تناقضات می‌توان با احتمال بسیار زیادی گفت که سایت new century  یا imtoken یکی دیگر از سایت‌های کلاهبرداری است.

نیو سنتری new century چگونه به کاربران خود سود می دهد؟

نحوه کار سایت imtoken به این صورت است که چند درصد از موجودی حساب هر کاربر، به او سود تعلق می‌گیرد. اما این سود از کجا تامین می‌شود؟ این شرکت می‌گوید که دارای چند استخر و مزرعه استخراج ارز دیجیتال است. همچنین ترون‌های دریافتی از کاربران، برای خرید ماینر مورد استفاده قرار می‌گیرد و از سود حاصل توسط این دستگاه‌ها، سودی همیشگی به سرمایه گذاران این سایت می‌رسد. در حالی که این چنین نیست و این یک کلاهبرداری پانزی است. یعنی سود شما از پول افرادی تامین می‌شود که پس ازشما وارد این سایت شده و در آن سرمایه گذاری می‌کنند.

بیشتر بدانید: کلاهبرداری پانزی چیست؟

آیا سایت کلاهبرداری new century ایرانی است؟

در این باره نمی‌توان نظر قاطع و محکمی داد. اما با توجه به الکسای این سایت، کاربران ایرانی نزدیک به 50 درصد و بیشترین ورودی این سایت را به خوداختصاص داده‌اند. همچنین در ابتدا متوجه شدیم که صفحه ورود این سایت تنها شامل یک فرم ثبت نام است و این یعنی جذب کاربر این سایت از گوگل صورت نمی‌گیرد. بلکه کاربران از طریق تلگرام و یوتیوب به سایت new century یا imtoken cc هدایت می‌شوند. اگر به آدرس تلگرامی این شرکت از طریق دو لینک موجود https://t.me/imtoken651 و https://t.me/imtokentrx مراجعه کنید خواهید دید که بیشتر کاربران این کانال‌ها نیز ایرانیان هستند.

بررسی الکسای سایت new century یا imtoken

نکته جالب نیز این است که اگر در این کانال‌ها پیامی با مضمون کلاهبرداری منتشر شود، بلافاصله فرستنده آن توسط ربات‌ها بلاک خواهد شد . در نتیجه می‌توان فهمید که این سایت کاربران ایرانی راهدف قرار داده است. همچنین با توجه به این اطلاعات می‌شود این احتمال را در نظر گرفت که افراد پشت این پروژه ایرانی هستد.

جمع بندی

سعی کردیم در این مقاله به شما توضیح دهیم سایت new century چیست و چرا کلاهبرداری است. علاوه بر آن با توجه به اینکه بیشترین کاربران این سایت افراد ایرانی هستند، هنوز هم ممکن است عده‌ای در این سایت سرمایه‌گذاری کنند و گاها موفق به برداشت هم شده یا با شکست مواجه شوند. اما باید توجه داشته باشید که این سایت‌ها بدون اطلاع قبلی و ناگهان بسته می شوند و ممکن است یکباره سرمایه خود را از دست بدهید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • سلام
  من می خوام وارد این سایت بشمو ثبت نام کنم اما لینکی من نمی بینم که بخوام واردش بشمو ثبت نام بکنم.آیا ممکنه در ثبت نام کمکم کنید

  • سلام وقت شما بخیر
   لینک مربوطه در همین مقاله درج شده است.

 • این سایت بصورت زنجیره ای عضو گیری می‌کند
  پول شما رو بعنوان سود به کس دیگری می‌دهد و مال بعدی رو به بعدی و این زنجیره ادامه دارد
  یعنی یاد دوران شرکت‌های هرمی کلاهبردار می‌افتی
  بازدم این سایت گرم که اطلاع رسانی میکنه
  ولی به عنوان یه زخم خورده از این جریانات…….(( خواهشا خواهشا ا ول تحقیق بعد پولی که با زحمت بدست آوردی سرمایه گذاری کن ))
  موفق باشید کوچیک شما abaskhalaj1980

 • سلام 50م سرمایه‌گذاری کردم همش رفت.دمشون گرم هرچی سرمون بیاد بازکمه .مملکتی که از رییس جمهور بگیر تا بالاتر تشویق به سرمایه‌گذاری در بورس رسمی مملکت میکنن بعد زندگی و سرمایه مردم را بالا میکشم حالا توقع از برنامه ساده بنام نیو سنتری می‌خوایم سود بگیرم .هرچی سرمون بیاد باز کمه

 • چهل میلیون سرمایه گذاری کردم.
  همش رفت
  کسی می دونه اکجا باید شکایت کنم

 • سلام من سرمایه گذاری کردم . تورو خدا یکی بگه چیکار باید کنم
  یعنی هیچ راهی ندارم پولمو بگیرم
  کجا باید اقدام کنم

 • من هم واقعیت تو این سایت سرمایه گذاری کردم وخوب وقتی پول اصلی خودم را گرفتم ویه پنجاه ملیون سود هم گرفتم ولی خواهشم اینه که اصلأ یک ترون هم سرمایه گذاری نکنید سالی با شعور و درک بهتر برای همه مون آرزومندم 🌹

 • سلام دوستان
  این حرف من رو بعنوان کسیکه هم خودش وهم دوستان و اطرافیانش از یک سوراخ چندبارگزیده شده گوش کنید
  لطفا لطفا هرگز گول شرکتهایی که میگن پول شمارو میگیریم و درعوض بهتون سود میدیم رو نخورید
  همه این شرکتها دیر یا زود جمع میکنن میرن
  مثال شرکت***
  یا
  ***
  یاشرکت
  ***
  یاشرکت ***
  همه ایناکلاهبردارهستن و بعضیاشون رفتن و بعضیای دیگه هم دیریا زود میرن
  اگه میخواید بااستفاده از ارز دیجیتال پولداربشین لطفا برید دوره های حرفه ای ببینید
  لطفااعتمادنکنیدلطفا

 • سلام خسته نباشی من این سایت شرکت کردم سرمایه گذاری کردم باید چیکار کرد.. سپاس گزارم..جواب منو بدین تورو خدا نابود شدم

  • با سلام متاسفانه من و دو تا برادرام از مالباختگان به مبلغ زیاد در این سایت نیوسنتری و سایت ترونر 7 هستیم به نظرم همه مالباختگان از هر نقطه کشور به طریقی هماهنگ شده و در مکانی و جایی گرد هم آییم و یکجا شکایت و طرح دعوی کنیم بلکه رسیدگی کنن
   با سپاس

   • شکایت چی
    شکایت از کی
    بگیم خرییت خودمون بوده
    کسی مارو مجبور نکرده بود

 • ***با سلام ممنون میشم اگه این سایت رو لطف کنید یه برسی داشته باشید،و به دوستان اطلاع رسانی بدین

 • سلام این سایت که هر چی داشتیم رو برد, نوش جونش, اما یک سوال دارم آیا این سایت ایرانی بودن صاحبش یا نه و اینکه گفتید از طریق پلیس فتا پیگیری کنیم, میگه خیلی غلط کردید رفتید واریز کردیدو من واقعا ممنون هستم از این رسیدگی پر از اقتدار, شاید بگید شوخی میکنم ولی واقعی هستش دوستان جواب منو محبت کردند اینطوری دادند چه معلوم خودشون این سایت ساختند واسه بدبخت کردن امثال ما … اگر واقعا جایی است بین المللی که میشه اونجا شکایت کرد لطفا بگید ممنون تون میشم تو ایران نمیشه به هزار دلیل اگر است بگید

 • بدبخت شدم پول چندین سال زحمت شبانه روزی من دود شد رفت…پنج شش نفر ازدوستانم هم همین طور…خدا نابودشون کنه ..که زندگی ما رو نابود کردن….اول تو بورس خراب شده ته مانده پولم رو هم آوردم اینجا تاشاید ضرر های بورسی جبران بشه که کلا نابود شد….چقدر ما بدبختیم…

 • سلام الان همه سرمایه مارفت
  لالقل کاری کنید که یه عده دیگه مثل ما بدبخت نشوند

 • یعنی چه؟ من دارو ندارمو گذاشتم
  هیچ کاری نمیشه کردلطفا پاسخ دهید

  • یوتیوب و آپارات شدند مرکز تبلیغات سایتهای کلاهبرداری،از این دو تا سایت باید شکایت کرد

 • مشکل سایت نیو سنتوری که رفع مشه من هرشب ترون میگیرم ولی انتقال به کیف پولم نمیشه اسم کیف پولم نوبیتکس است توروخدا یک کاری بکنین

 • دوستان مشکل سایت چیه نمیتونم برداشت کنم آیا موقتیه یا کلاهبرداریه لطفا جواب بدین

 • دوستان ساخت همچین سایتی با هر دامنه ای که بخوایید کار ۲ ساعت هست و با هزینه کنتر از ۱۰ میلیون و به راحتی میشه میلیاردها تومان از جیب افراد طماع که میخواهند یک شبه میلیاردر بشن بیرون کشید ، برای این که اینجوری سرمایه هاتون نابود نشه قبل هر جور سرمایه گذاری با افراد باتجربه و تخصص دار در زمینه بازارهای مالی بهتره مشورت کنید تا مثل خیلی ها که سرمایه های چند صد میلیونی تو سایت های اینچنین از دست دادن نشید و یک عمر پشیمون نشید و بجای لعنت کردن صاحب سایت لعنت به حرص و طمع خودتون کنید

 • منم پول گذاشتم خداروشکر ب پول خودم رسیدم بعد سایت بسته شد دقیقا موقعی اندازه پولم شد فرداش بسته شد شانس اوردم ۴ تومن پول گذاشتم تو ۴۰ روز پول ریزه ریزه برگردوند اخرش هیچی که هیچی

 • سلام شما کاملا صحیح می فرماییدولی چقدر فضای مجازی بهم ریخته است که کلاهبرداران با ویدیوی تبلیغاتی مردم را تشویق به این سایت ها میکنندوکسی هم نیست بگه منت به چندواین نشون میده و۱ع مردم خراب است

 • سلام مرده بودی این پست رو بیست روز پیش بذاری ما گول این سایت رو نخوریم. هیچ سایتی از این شرکت بد نگفته بود حالا میگی که اینها همه فیک هست شما که این مقاله رو نوشتی از همه بد تر هستی.

 • سلام
  بنده دور و بری هام هر کسی پرسید نزاشتم برن داخلش و اونهایی که رفتن فقط عاقبت طمع های خودشونه
  آخه سود شرکت اپل روزانه انقدر نیست که شما انتظار دارید یه شرکت انقدر سود کنه که تازه روزی ۲.۵ درصد به شما بده بعد ۱ ماهم ۵ درصد بده تازه ماهی خداد تومنم به معرف ها بده
  بعد چرا طرف رو لعنت میکنید ؟ اولین نفر که لایق لعنت هست خود آدمه

 • حالا بیایید بندازید گردن این بنده خدا،من خودم ده روز نبود سرمایه آورده بودم رفت

  • سلام تقصیر هیچ کس نیست وفقط نشان از ساده لوحی ونادانی خود ماست و دیگری مسبب همه اینها را سهام ایرانی میدانم چون خود من وقتی در سهام دارایم رفت به طرف این سایت رفتم چون در ذهن خودم میگفتم اگر از طرف شیاطین هم باشد از ایرانی جماعت بهتره اما نمیدانستم پشت این کار کثیف هم ایرانی جماعت هست که البته باید شک میکردم وبقیه داراییم هم رفت

  • سلام، پول من هم رفت، ولی رفتم، پلیس خدمات قضایی دادخواست شکایت کردم، ارجاع داد به پلیس فتا، شما ها هم برید اینکار بکنید تا دور نشده دست رو دست نگذارید، اینها به احتمال زیاد ایرانی هستند، سریع برین

 • سلام الان چند روزه که نمیتونم برداشت کنم میگه تو کانال ترون عضو شوید شرایطش چطوریه اگه کسی بلده بگه

 • سلام خواهشا به این قضیه رسیدگی کامل شه مردم تموم سرمایشونو از دست دادن تو این وضع گرونی زیاد خیلی ها کلا برشکست کامل شدن

 • با سلام دقیقا چند روزی است سایت و بستن و9 مارس را برای باز کردن اعلام شده ولی تا کنون باز نشده وترون ها خوردن

 • اگه شما میدانستید چرا دولت موافق این افراد است و فرد یا افراد کلاهبردار را مجازات نکرده؟؟!! تا مردم سکته نکنند الان خیلی ها سکته کرده اند.این برای مردم سوال است و جواب مردم را بدهید و بنویسید.آیا کوتاهی دولت و مسئولین باعث و بانی این کلاهبرداری های زنجیره ای شده است؟؟

 • زودتر و گسترده تر اطلاع رسانی میکردید نه حالا که تمام پول ما را خوردن
  خدا لعنتشون کنه
  در آتش جهنم بسوزن و اونایی که براشون تبلیغ کردن

 • با سلام
  نمیشد شما لطف می‌کردید این مقاله رو 10 روز قبل می نوشتید…
  من کل زندگیم رو تو این سایت از دست دادم…حالا جایی میتونم پیگیری کنم یا الکی وقتمو هدر میدم؟

  • سلام دوست عزیز
   ما در مورد کلاهبرداری های پانزی در سایت مطلب زیاد داریم اما اختصاصی در مورد هر پروژه مطلب نوشتن یک مقدار سخت هست
   برای پیگیری هم میتونید به مراجع قانونی مراجعه نمایید

   • ترون یک ارز معتبر هست و بزودی باز میشه و مکننه هفته ها طول بکشه

   • سلام دوست عزیز
    این سایت به ترون مربوط نمیشود
    این سایت به گفته ی خود در ماین ترون فعالیت دارد در صورتی که ساخت بلوک در شبکه ی ترون نیاز به ماینرها با قدرت پردازشی بالا ندارد زیرا ترون از فرایند DPOS برای رسیدن به اجماع استفاده میکند

   • سلام دوستان منم تو این سایت شرکت کردم و حدود ۵۰۰ ترون سرمایه گذاری کردم و تا حدود ۳۵۰ تا تونستم برداشت کنم شبی ۱۲ تا نیم ولی الان چند شبه که بسته شده قرار بود از ۹ مارس راه بیوفته

   • مشکل ما طمع و منفعت طلبی مثل این دوستمون هست که چون ۱۰ روز پیش وارد شده توقع داره قبل ورود خودش این مقاله توی سایت درج بشه بجای این که ۱۰ روز قبل منتشر بشه باید از بدو لانچ شدن این سایتها اطلاع رسانی گسترده بشه , من خودم همون روزهای اول برای کنجکاوی ۲۲۰ ترون گذاشتم و تا روز اخر بالای ۱۰۰۰ ترون کشیدم ازش اما با این حال به یک نفر هم توصیه نکردم که انجام بده چون از سرتا پای ظاهر سایت و قالبش معلوم بود اخرش چیه هر روز منتظر این لحظه بودم که بسته بشه و هرکی که مشورت میکرد برای ورود شدیدا مخالف بودم

 • چرا اینقدر دیر راجع به این سایت کلاهبرداری اطلاعات گذاشتید بعد اینکه میلیونها نفر بدبخت شدن…

 • سلام و عرض ادب چه کاری انجام بدیم تا سرمایه ای گذاری که کردیم برگرددلطفا راهنمایی کنید

  • بله باید به پلیس فتا شکایت کنید حتی به دادگاه میتوان شکایت کرد.یکی از آشناهای ما سکته کرده و آنها باید مجازات مرگ افراد مالباخته باشند

   • دوست عزیز اولا سایت دامنه و هاست چینی داره و تو کشور چین ثبت شده دوم این که پلیس فتا که هیچ حتی چین هم بری نمیتونی هیچگونه شکایت کنی و دنبال برگشت پولت نباش ، اخه چطور فکر نمیکنید بر چه مبنایی همچین سودهایی میدن این سایتها ، وقتی که سواد کافی ندارید و اصلا نمیدونید که ماینر فعال کردن و این چرت و پرتها یعنی چی مثل این هست که خودت با اگاهی کامل با پولت غمار کردی و باختی پس دیگه نباید شاکی باشی و اگر دنبال مقصر هستی فقط و فقط خودتون مقصرید که طمع یک شبه میلیاردر شدن دارید …

   • سلام واقعا چی بگم من خودم کارگر در شهر غربت کار میکنم گفتم مقداری سرمایه گذاری کردم در سایت نیوسنتری که کمک خرجی من کرایه نشین هستم پولی که گذاشتم به فنا رفت

  • دوستان مشکل سایت چیه چند روزیه نمی تونم برداشت کنم لطفا جوابمو بدین

 • خدا لعنتشون کنه آن شا الله سرطان بگیرن که پول مردم بالا نکشن

 • سلام آیا میتوان ازطریق پلیس فتا پولهای برده شده من ودستانم برگردانده شود یاخیر

 • سلام دوستان.توی شهر ما این برنامه خیلی قربانی گرفت.دو سه تا از دوستان بنده هر کدام 6الی 15ملیون از دست داد.البته هستند همشریانی که تا 200ملیون هم به باد دادند.دوستان لطفا از این تجارب بهره ببرید تا در آینده به دام چنین برنامه هایی نیافتید.یا حق

 • من وقتی روی برداشت میزنم تا به صرافی بیاد میگه . لطفاً کانال رسمی ترون را فعال کنید. چرا . آیا میشه برداشت کرد؟

 • بله اسکم شد و پول بسیاری از کاربران را برداشته و در رفت با اینکه صفحه اش بازه و کار میکنه ولی نمیتوان سود را برداشت چند سایت دیگر هم به همین روال هستن بزودی اسکم خواهند شد به نام Trx و …

 • سلام آره این سایت هم کلاهبرداری کردوباوعده دروغ پول مردم رابالاکشیدازشخص بنده ۳۹م کلاهبرداری کرد

 • سایت‌ترون‌پول‌ماراخورده‌آیاراهی‌برای‌برگشت‌پول‌.راهی‌هست

 • سلام دوست عزیز بنده کل سرمایمو در این سایت از دست دادم به کجا مراجعه کنم برا داخواهی؟

 • بله پول منو دوستمو و بالا کشیدن و سایت الان ۴ روزه امکانش برداشت نداره و به کسی هم نمیشه شکایت کرد و فاتحه

 • ممنون بابت اطلاعات تون اگر ممکن هست این سایت را هم کلاه بردار معرفی کنید تا هموطنان به دام نیفتند crypto _ledger.net

  • سلام دوست عزیز
   متاسفانه این سایت ها بسیار زیاد شده اند
   سعی میکنیم در مورد این سایت ها اطلاع رسانی کنیم

   • سلام
    ممنون از اطلاع رسانی شما
    از طریق کانال تلگرامی همین سایت یه خانمی که ادعا میکنه انگلیسی هست بمن پیام داد واین سایت رو برای سرمایه گذاری بهم پیشنهاد کرد crypto****et
    وخیلی هم اصرار داره که خوبه و حتما سرمایه‌گذاری کنم، ولی نمیتونم اعتماد کنم.
    از اونجایی که شما بهتر میتونید پیگیری و اطلاع رسانی کنید لطفا اینکار رو انجام بدید و دیگران رو آگاه کنید تا بازم به دام کلاهبرداران نیفتن که این طمع حداقل 100 دلار می‌گیرد تا ماینر فعال کند.
    متشکرم

   • سلام دوست عزیز
    ممنون از اطلاعتون
    چند وقتی است که تب پولدار شدن باعث شده که خیلی از افراد به دام این کلاهبرداران بیوفتند
    مراقب سرمایه ی خود باشید و از سرمایه گذاری در این سایت ها اجتناب کنید

 • بله کاملا درسته این سایت کلاهبرداری به چند دلیل هر مقدار ترون به این سایت بریزی هیچ گزینه برای برگرداندن آن نیست من ۱۰ترون واریز کردم امتحان کنم ببینم میتونم برگردوندن ‌‌ولی بر نگشت در عرض چند دقیقه طبق ادعا سایت سود من با احتساب ۶۰۰ترون هدیه میشد۶۰۹ترون میشد ۱۵.۲۲۵

  • من یه مقدار خیلی کم برای امتحان واریز کردم همون مقدار هم چون مولینکس کمتر از 100تاامتقال نمیدادکه این همخودش جای سوله

 • بله متاسفانه پول مرا خورد و سایت بسته شد مسولین امنیتی لطفا رسیدگی کتید

 • سلام ممنون از اطلاع رسانی تون من حدود پنج میلیون گذاشته بودم و میخواستم ده میلیون دیگه بزارم که این مطلب رو دیدم اینکارو نکردم امروزم سایت کلا از دسترس خارج شد همون پنج میلیونم رفت

 • سه روز شده امکان برداشت سود نیست امروز هم که اصلا بالا نمیاد.فرار رو بر قرار ترجیح دادن

 • سایت ۳ روز ‌پیش کلا اسکم شده شما تازه دیروز بررسی کردین که کلاهبرداریه
  واقعا خسته نباشین

 • سلام ایا بهتر نبود قبل از اینکه این سایتها با این حجم گسترده کلاه برداری میکنن زودتر خبر رسانی کنیین تا مردم سرمایهاشونو از دست ندن این اطلاع رسانی شبیه به نوش دارو پس از مرگ سهراب هست. ولی بازهم از اینکه اطلاع رسانی کردین ممنون هستم موفق باشید.

  • سلام دوست عزیز
   ما در مورد کلاهبرداری پانزی اطلاع رسانی کرده ایم
   اما اگر بخواهیم برای تک تک پروژه های مطلب بنویسیم بسیار کار زمانبری خواهد بود

   • پس شما که میدانستید کلاهبرداریه پس با یک کلیک در گوگل به پلیس فتا گزارش میدادید تا مردم نمیرند الان چند نفر در کما هستن.و با اطلاع به پلیس فتا اخرت رو برای خودت میخریدی

   • سلام دوستان منم مثل شما فریب خوردم از یه دوست که این کانال به من معرفی کرد خدا به منو ۳ تا بچه هام رحم کرد دلش به حال این طفل معصوما سوخت باورتون میشه من داشتم کل سرمایه زندگیم میخواستم بریزم تو این سایت ای خاک تو سر من احمق چیزی نمونده بود بدبخت بشم من یه مسافر کشم کل سمایه من ۶۰ ملییون بود میخواستم تو این سایت سرمایه گذاری کنم که یه شبه پولدار بشم بچه هام راحت بشن نمیدونم کار خدا چطوری مثل یه پوتک سنگین تو سرم خورد گفت نکن این کار وسوسه نشو همین ۵۰۰ تا ترون که توش داری خدا بده برکت شبی ۱۲ میده

 • با سلام لطفا در مورد قضیه کلاهبرداری توسط پیام جعلی سامانه ثنا تحقیقات جدی و پرمایه ای کنید و به اطلاع عموم برسانید به نظر من پشت این قضیه شبهه دولتیها و مافیای دولتی از بانک مرکزی گرفته تا مخابرات و حتی صرافیهای ارز دیجیتال و میلیاردها تومان از پول مردم یا سرقت شده و یا بدون هیچگونه پشتوانه عقلی و قانونی حسابهای بانکی مردم را بلوکه کرده اند.و هیچ مرجعی هم پاسخگو و مسئولیت این کلاهبرداری بزرگ را به عهده نگرفته است!بعنوان نمونه الان حسابهای بانکی من را حدود 8 ماه تمام بسته اند بدون دلیل قانونی محکم(اصل برائت) و برای من مشکلات عدیده ای مانند بی پولی شدید، مشکلات زناشوییو خانوادگی، بدحسابی پیش مردم و… ایجاد کرده اند!تو را بخدا ینفر که دارای قدرت است محکم پشت این قضیه در بیاد و مسببان اصلی را که چه عمد و چه غیر عمد اسباب این کلاهبرداری ملی بدون انتها را چیده اند رسوا کند! بعنوان مثال بانک مرکزی با رمز پویا مسبب اول این مشکل است پس چرا مردم عادی باید تاوان بدهند و یا مخابراتی که هکرها براحتی به آن نفوذ کرده اند!هر دو سازمان هم که پشتوانه مالی بی نهایتی دارند چرا زندگی مردم برای هیچکس مهم نیست!مگه شوخی است تمام داراییهای یک شهروند بی گناه را برای یکسال مسدود کنند!؟مگه در این مملکت به مردم پول تو جیبی میدهد دولت که اموال مردم را مسدود میکنند بدون هیچگونه توضیح عقلی و شرعی

  • من فقط ۱۰ترون گذاشتم و کسی هم معرفی کرد خیلی تاکید کرد پولی بذارید که اگه سایت بسته شد براش غصه نخورید و تاکید بیشتر روی زیر مجموعه گیری بود،همیشه بدونید برای داوردن پولی اگه زحمت پاش نباشه همون زمان وپرداخت هزینه درست برای دانش درآوردن اون پول نباش بجاش میلنگ

 • بهترین سرمایه گذاری تو برداشت بیت یا ترون که بشه بهش اطمینان کرد چه سایتی متشکرم اگه راهنمایی کنید

 • سلام دوستان میشه یه راهنمایی کنین مشکل سایت چیه حل میشه یا کلا دیگه نمیتونم برداشت کنیم کسی با پشتیبانی صحبت کرده که قضیه چیه

 • یه سایت دیگه به اسم
  Tron****om
  یجوری سرمایه ایرانی رو جذب کرده در حد بانک ملی

 • هرجای دنیا کلاهبرداری ای هست نام نیک ایرانیان می درخشد
  ایرانیان همیشه پای ثابت کلاهبرداری و اختلاسن

  • دوره ای شده ادم دیگه نمیتون حتی به خودش اعتماد کنه…. انسانیت .وجدان.مرام و معرفت..همشون مردن و فقط پول جای همشون رو گرفته…تمام دنیا دزد شدن..خدا لعنتشون کنه..الهی این پول خرج دوا و دکتر عزیزاشون بشه به حق حضرت فاطمه…

  • من یکی رو میشناسم ک با تبلیغ این سایت و سود زیرمجموعه ۷ تا ۸ میلیارد پول بجیب زد.اینا کلاهبرداریه