آموزش صفر تا صد ترید ارزهای دیجیتال در صرافی Binance

آموزش صفر تا صد ترید ارزهای دیجیتال در صرافی Binance

صرافی بایننس در سال ۲۰۱۷ میلادی افتتاح شد، اما خیلی سریع رشد کرد و رقبای خود را پشت سر گذاشت. حجم معاملات روزانه بایننس به طور میانگین به بیش از ۱.۲ میلیارد دلار می‌رسد که این یعنی نقدشوندگی و تعداد خریداران و فروشندگان در این صرافی به شدت بالاست. Binance هم اکنون بزرگترین صرافی ارز دیجیتال دنیاست که کاربران از سراسر جهان می‌توانند در آن به معامله ارزهای دیجیتال بپردازند. علاوه بر امکان معامله در و‌ب سایت بایننس، این صرافی هم برای موبایل و هم برای کامپیوترهای شخصی نرم‌افزار مخصوص دارد که ترید را برای همه کاربران با هر شرایطی آسان می‌کند. در این مقاله به آموزش چگونگی ترید ارزهای دیجیتال در صرافی بایننس خواهیم پرداخت و جزییات آن را به صورت کاملاً تصویری و گام به گام شرح می‌دهیم.

آموزش پلتفرم معاملاتی بایننس (حالت پیشرفته)

پس از باز کردن حساب در بایننس جهت انجام معامله در این پلتفرم نیاز است که ابتدا تمام قسمت های آن بررسی گردد که در ادامه به آن پرداخته ایم. در مرحله اول مطابق تصویر زیر در صفحه اصلی وب سایت بایننس بر روی منوی “Spot” و سپس “Advanced” کلیک کنید.

آموزش صفر تا صد ترید ارزهای دیجیتال در صرافی Binance

در صفحه اصلی این پلتفرم چند قسمت اصلی وجود دارد که عبارتند از:

آموزش صفر تا صد ترید ارزهای دیجیتال در صرافی Binance
 1. نمودار (Chart Panel)
 2. لیست سفارشات بازار (Order Book)
 3. انجام معاملات (Place Order)
 4. دارایی ها (Assets)
 5. سفارشات کاربر (Orders)
 6. جفت ارزها (Pairs)
 7. اطلاعات ارز (Currency Details)
 8. اطلاعات تغییرات قیمتی ارز

نمودار (Chart Panel)


این بخش دارای گزینه های متعددی جهت ارائه اطلاعات کامل نموداری به کاربر است. در پایین نمودار حجم خریداران و فروشندگان به صورت میله ای نمایش داده شده است. در بالا سمت چپ نمودار انواع تایم فریم های معاملاتی از تایم 1 دقیقه تا ماهانه فراهم گردیده است که با توجه با استراتژی معاملاتی کاربر میتواند مورد استفاده قرار گیرد. در بالا سمت راست نمودار سه زبانه Original, Trading View و Depth وجود دارد که به اختصار توضیحاتی در رابطه با آنها ارائه می دهیم.

 • Original : در این جا بصورت پیش فرض نمودار شمعی به همراه سه اندیکاتور میانگین متحرک با دوره های 7، 25 و 99 را به شما ارائه میکند.
آموزش صفر تا صد ترید ارزهای دیجیتال در صرافی Binance
 • Trading View : در این قسمت دقیقا امکانات نرم افزار تحلیل نمودار تریدینگ ویو آورده شده است که به کاربر این اجازه را میدهد تا از ابزارهای ترسیمی و انواع اندیکاتورها به راحتی استفاده کند. برای اضافه کردن اندیکاتور روی نمودار ابتدا روی صفحه کلیک راست کنید. سپس گزینه “Insert indicator” را بزنید.
آموزش صفر تا صد ترید ارزهای دیجیتال در صرافی Binance
 • Depth : در این قسمت شما میتوانید تقابل حجمی خریداران و فروشندگان را بصورت لحظه ای روی نمودار مشاهده کنید که گزینه مطلوبی به جهت تصمیم گیری در معاملات و بررسی روند افزایشی یا کاهشی بازار می باشد.
آموزش صفر تا صد ترید ارزهای دیجیتال در صرافی Binance

لیست سفارشات (Order Book)


در این بخش شما میتوانید لیست سفارش های قرارداده شده در بازار بوسیله دیگرکاربران را بصورت لحظه ای تماشا کنید. معاملات لحظه ای سنگین بصورت هایلایت سبز و قرمز به ترتیب در بخش فروش ها و خریدها دیده میشود. به کمک این بخش میتوانید جو روانی حاکم بر بازار و غلبه فروشندگان و یا خریداران در مورد ارز مورد نظر خود را بدانید و بر مبنای آن تصمیم گیری کنید.

آموزش صفر تا صد ترید ارزهای دیجیتال در صرافی Binance

انجام معاملات (Place Order)


این قسمت مهمترین بخش در بایننس میباشد و بخاطر اینکه نوع سفارشارت در بایننس به صورت یکطرفه میباشد شما فقط میتوانید یک ارز را خریداری نمایید و در قیمت بالاتر بفروشید و یا در صورت اینکه پیش بینی میکنید ارز مورد نظر دچار افت ارزش خواهد شد میتوانید آن را بفروشید و معاملات فروش سودی نخواهند داشت. اینجا شما میتوانید بصورت لحظه ای انواع سفارشات خرید یا فروش ارز مورد نظر خود را قرار دهید. برای انجام معاملات خرید و فروش روش های مختلفی وجود دارد که با توجه به نیاز کاربر طراحی شده اند. در اینجا به اختصار انواع روشهای خرید و فروش را برایتان شرح میدهیم:

 • معاملات به روش مستقیم در لحظه (Market Order) : در این روش معامله در قیمت همان لحظه باز میگردد و با این روش میتوانید معاملات خود را انجام دهید.
 • معاملات Limit Order : سفارش لیمیت سفارشی است که در یک قیمت خاص ثبت می‌کنید و زمانی که قیمت‌ها به قیمت مورد نظر شما برسند، تکمیل می‌شود. مثلا فرض کنید قیمت فعلی اتریوم 150 دلار است اما شما طبق تحلیل خود پیش‌بینی می‌کنید که ریپل سقوط می‌کند و می‌خواهید آن را در 140 دلار بخرید، بنابراین می‌توانید یک سفارش لیمیت با قیمت 140 دلار ثبت کنید تا زمانی که قیمت به آن نقطه رسید، سفارش شما تکمیل شود. حتی برعکس این قضیه هم امکان پذیر است یعنی شما میخواهید بطور مثال دارایی اتریوم خود را در قیمت موردنظر (بطور مثال 160 دلار) دریک عدد بالاتر بفروش برسانید.
 • معاملات Stop Limit : در سفارش استاپ لیمیت به سیستم می‌گویید وقتی قیمت به رقم مثلا 100 دلار رسید، سفارش فروشی با رقم 98 دلار برای من ثبت کن ! با این نوع سفارش می‌توانید حتی وقتی حضور ندارید، خرید و فروش را انجام دهید. تریدرها از این نوع سفارش برای توقف ضرر استفاده می‌کنند. مثلا فرض کنید قیمت اتریوم (ETH) معادل 170 دلار است و این حمایت اصلی اتریوم است. شما می‌توانید سفارشی ثبت کنید تا اگر قیمت به 169 دلار رسید (Stop)، سفارش فروشی با قیمت 168 دلار برای شما ثبت کند (Limit) تا از ضرر بیشتر جلوگیری به عمل آید.
 • معاملات OCO : در این روش شما معاملات دو جانبه خواهید داشت. بطور مثال شما 1000 دلار دارید و میخواهید پس از شکست یک خط روند معاملات خرید خود را انجام دهید. فرض کنید شکل زیر نمودار بیت کوین به تتر (BTC/USDT) است. در الگوی زیر شما میخواهید در صورت شکست خط مقاومت بالایی بیت کوین بخرید و در صورت شکست از کف موجودی از قبل بیت کوین خود را بفروشید تا دچار ضرر نشوید و بتوانید با رصد نمودار در قیمت های پایین تر دوباره خرید کنید. در این صورت هر کدام از معامله ها فعال شود دیگری حذف خواهد شد. این یکی از ویژگی های فوق العاده پلتفرم بایننس است که امکان ویژه ای به کاربر میدهد و بسیار سودمند است.
آموزش صفر تا صد ترید ارزهای دیجیتال در صرافی Binance

دارایی ها (Assets)


در این پنجره میزان دارایی شما در حساب بایننس بر حسب جفت ارزی که انتخاب کرده اید نمایش داده میشود. بطور مثال اگه روی نمودار جفت ارز بیت کوین به تتر باشید، میزان دارایی شما بر اساس تتر و بیت کوین نمایش داده میشود. در اینجا چهار گزینۀ Open Orders, Order History, Trade History و Fund وجود دارد که هر کدام در زیر تعریف شده اند:

 • پنجره سفارشات در حال انجام (Orders) : گزینه اول Open Orders مربوط به سفارشات باز شما میباشد که در حال انجام است.
 • پنجره Order History : در این قسمت تمام سفارشات باز و معاملات کنسل شده و همچنین معاملات فعال نشده نمایش داده میشوند.
 • پنجره Trade History : فقط معاملات کامل شده شما نمایش داده میشود؛ چه مربوط به خرید ارز باشد چه فروش تفاوتی ندارد.
 • پنجره Funds : فاکتورهایی از قبیل دارایی شما به تفکیک ارزهایی که موجود دارید، کل موجودی آزاد شما، کل موجودی درگیر معاملات باز و همچنین مبلغ کل موجودی بر حسب بیت کوین را به شما نشان میدهد.
آموزش صفر تا صد ترید ارزهای دیجیتال در صرافی Binance

پنجره جفت ارزها (Pairs)


در اینجا شما میتوانید انواع ارزهای فیات کشورهای مختلف، ارزهای معامله شونده با بایننس کوین (BNB)، انواع آلت کوین ها و مارجین ها را بصورت لیست دلخواه با زدن دکمه ستاره کنار هر جفت ارز انتخاب کرده و در لیست Favorites یا همان لیست علاقه مندی خود بصورت یکجا داشته باشید و به معامله بپردازدید.

آموزش صفر تا صد ترید ارزهای دیجیتال در صرافی Binance

اطلاعات ارز


در این بخش شما میتوانید اطلاعات ارز رمزپایه مورد نظر از جمله حجم مبادلات بر حسب دلار (در اینجا اکنون 173 میلیارد دلار است) و مقدار کل بیت کوین در گردش و کل بیت کوین هایی که قرار است تولید شوند را مشاهده نمایید.

آموزش صفر تا صد ترید ارزهای دیجیتال در صرافی Binance

اطلاعات تغییرات قیمت ارز


همانطور که میبینید این قسمت در بالا سمت چپ صفحه اصلی قرار دارد و اطلاعات مفیدی درباره اتفاقات و تغییرات قیمت ارز مورد نظر شما در 24 ساعت گذشته در اختیارتان قرار میدهد.

آموزش صفر تا صد ترید ارزهای دیجیتال در صرافی Binance
تحلیل های ارائه شده در این وب سایت صرفاً نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از تحلیل و آموزش های موجود بر عهده کاربران محترم میباشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • عالی بود! ممنون.

 • روح الله گلزار

  سلام وقت بخیر چطور میشه ارز zilliqa خرید کنیم وبرنامه نصب کنیم

  • کارشناس ارز دیجیتال

   با سلام
   در حال حاضر برخی از سایتهای ایرانی وجود دارند که امکان خرید و فروش این ارز دیجیتال را فراهم می‌کنند و می‌توانید نام این ارز دیجیتال را در اینترنت جستجو کنید و از سایتهای مورد نظر خرید خود را انجام دهید. اما لازم به ذکر است با توجه به اینکه خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران تحت نظارت نهاد رسمی صورت نمی‌گیرد، مسئولیت هر گونه خرید یا فروش از سایتهای داخلی بر عهده خود شما خواهد بود.
   به عنوان گزینه دوم می‌توانید از کیف پولهایی که امکان مبادله ارزهای دیجیتال را فراهم می‌سازند مانند اتمیک ولت استفاده کنید.
   و در نهایت گزینه نهایی استفاده از صرافی‌های ارز دیجیتال خارج از کشور خواهد بود. که عمده صرافی‌های معتبر دنیا از این ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کنند. در این مورد نیز توجه فرمایید که خرید و فروش ارزهای دیجیتال از پلتفرمهای خارج از کشور نیز مشکلاتی را دارد که در صورتی که به این بازار اشراف ندارید، این گزینه نیز توصیه نمی‌شود.

 • محمدوجدانی

  عالی بزرگواران درودبرشما

 • پوریا نادری

  سلام و خسته نباشید
  ممنون از مطالب خوبتون
  به نظر شما برای کسی که تازه میخواد واردِ این کسب و کار بشه ، سایت ها و صرافی های ارز دیجیتالی داخلی بهتره یا خراجی مثل همین بایننس
  و یه سوال دیگه آیا با توجه به اینکه مدتی پیش خودِ بایننس اعلام کرده که تمایلی به کار با کشورهای تحت تحریم نداره و خودتون هم تو این مقاله نوشتین که ریسکِ بن شدن ایرانیا بالاست ، آیا بایننس بستر مناسب و امنی برای ترید و درامدزایی برای ما ایرانیا هست؟
  در صورت مثبت بودن آیا خرید vps امنیت کسب و کارمون رو به خطر نمیندازه ؟
  ممنون میشم به این سوالات پاسخ بدید

  • کارشناس ارز دیجیتال

   قطعا برای کار با صرافی‌های خارجی همیشه خطر بن شدن وجود دارد. گزینه‌های مانند استفاده از vps به شما کمک خواهد کرد اما با توجه به قوانین KYC و AML اتحادیه اروپا و امریکا، در هر زمانی احتمال اینکه نیاز به احراز هویت داشته باشید، حتی با وجود وی پی اس هم امکان پذیر است. لذا تا جایی که می‌توانید زمانی که در حال ترید نیستید، ارز دیجیتال خود را به کیف پولتان منتقل کنید.
   اگرچه پلتفرمهای ایرانی به نسبت صرافی های خارج از کشور مطمئن تر هستند اما با توجه به اینکه با توجه به اینکه هیچ نهاد رسمی ترید ارزهای دیجیتال در ایران را تایید نکرده است، مسئولیت کار با این سایتها بر عهده خود شماست.

 • عالی
  مرسی

 • تقی خاشعی فردیان

  دروددروددددد

 • سلام خسته نباشید
  میخواستم بپرسم امکانش هست به جای استفاده از vps از فیلتر شکن هایی که روی یک سرور خاص هستن و تغیر نمی کنن برای ورود به بایننس استفاده کنیم؟

  • کارشناس ارز دیجیتال

   سلام، ممنون
   وقتتون بخیر
   این موضوع می‌تونه برای فعالیت شما کافی باشه اما به این نکته توجه کنید که تمام کارهایی که انجام میشه فقط برای کاهش ریسک هست و هیچ راه صد درصدی برای اینکه به طور قطع صرافی های خارج از کشور نسبت به حساب شما مشکوک نشوند وجود ندارد.

 • سلام..
  1-میشه یه کیف پول معتبر برای بیتکوین معرفی کنید که فیلتر نباشن.
  2- و میخام بگم کیف پول بلاک چین خوب هست یا خیر؟؟؟؟

  • کارشناس ارز دیجیتال

   سلام دوست عزیز
   کیف پولهای ایرانی از جمله کیف پولهایی هستن که فیلتر نیستن.
   در مورد فیلتر بودن کیف پولها اگرچه ممکنه در آینده برای کاربران مشکل به وجود بیاد، اما تا به حال مشکلی وجود نداشته و خود ساپورت این کیف پولها حتی به شما فیلترشکنهایی رو برای کار با کیف پولتون معرفی میکنن

 • داریوش هدایی

  سلام باور بفرمائید خواندن مباحث ارزهای دیجیتال گیج کننده س خلاصه و مفید لطف کنید کمکم کنید رمز بیت کوین وQRکد آنرا دارم روش فروش ویا تبدیل به ریال رو کمکم کنید بسیار ممنون میشم بصورتvipتشکر خواهم کرد‌

  • کارشناس ارز دیجیتال

   سلام دوست عزیز
   همراهی شما برای ما تشکر وی آی پی محسوب میشه.
   رمزی که در اختیار دارید مربوط به یکی از کیف پولهای ارزهای دیجتالی محسوب میشه. اون کیف پول رو باز کنید. برای نحوه نصب و باز کردن کیف پول از لینک زیر استفاده کنید:
   لینک 1
   بعد میتونید ارز دیجیتال خودتون رو مشاهده کنید.
   حالا توی اینترنت دنبال سایتهایی بگردید که خرید و فروش بیت کوین انجام میدن. این نکته رو خدمت شما باید بگیم که ما نمی تونیم اعتبار هیچ کدام از این سایتها رو تایید یا رد کنیم و مسئولیت اعتبار سنجی این سایتها بر عهده خود شما خواهد بود. بعد از ورود به سایت مورد نظرتون، بخشی برای ارز دیجیتال بیت کوین وجود داره که قسمت برداشت رو اگه بزنید آدرس بیت کوین حسابتون در اون سایت در اختیارتون قرار میگیره. این آدرس رو کپی کنید و وارد کیف پولتون بشید:
   وارد قسمت بیت کوین بشید و گزینه Send رو بزنید.
   اونجا مشابه پرداخت اینترنتی می‌تونید آدرس حساب طرف مقابلتون و مقدار بیت کوینی که می‌خواهید بفروشید رو وارد کنید.
   عمده این سایتها، بخش پشتیبانی دارند که احتمالا به شما در این فرآیند کمک خواهند کرد.

 • سلام وقت بخیر
  اگه کسی رمز ۱۶ رقمی گوگل اتنتیکیتورشو کپی نکرده باشه و موبایلشو عوض کنه دیگه نمیتونه به حسابش دسترسی پیدا کنه؟اگه راهی داره لطفا راهنماییم کنید🙏🏻

  • کارشناس ارز دیجیتال

   باید با پشتیبانی تماس بگیرید و احتمالا از شما احراز هویت رو بخاد

 • آرمان برومند

  درود ب شما
  واقعا خداقوت به شما عزیزان
  برنامه فوق العاده کاربردی و عالی هست
  ممنون از زحمات شما

 • سلام.میخواستم نظرتون رودرباره قراردادهوشمندترون بدونم.قانونی هست یانه؟

  • کارشناس ارز دیجیتال

   سلام
   از سرمایه گذاری در این پروژه ها فاصله بگیرید

 • احسان الله

  خوشحالم که با شما هستم

 • من می خوام وارد ارز دیجیتال بشم
  اول از همه باید در کجا ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارز دیجیتال

   برای شروع باید کیف پول ارز دیجیتالتون رو نصب کنید. از لینک زیر می تونید نحوه نصب کیف پول رو مشاهده کنید.
   نصب کیف پول اتمیک
   در مورد خرید ارزهای دیجیتال هم باید در اینترنت جستجو کنید. سایتهای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران مجوز قانونی ندارند و ما از معرفی اونها به شما معذوریم

 • ابراهیم زارعیان

  سلام من متاسفانه اشتباهات زیادی کردم والان شدیدا در ضرر هستم ابتدا با ۱بیت وارد شدم و نمیدونم چرا قیمت بیت بالا میرفت ارزش دارایی من کم میشد این اولین دوما ارز tnt‌خریدم که به شدت سقوط کرد وبه ۴۰درصد رسد مجددا ارز tnt bitcحذف شد وخود بایننس دارایی منو tnt eterخرید که بعد ازحذف اون بازهم به شدت سقوط کرد والا ن فقط ۱۶درصد دارایی دارم لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ارز دیجیتال

   سلام
   بخش آموزش تکنیکال سایت ما رو دنبال کنید. و پیشنهاد می کنیم مدتی از ترید در بازار فاصله بگیرید تا به آرامش کامل برسید و بتونید با آرامش تصمیمات درست رو بگیرید

 • سلام وقت بخیر چجوری میشه به قدرت خریدم پول بریزم برای انجام معملات ؟
  ممنون از پاسختون

  • کارشناس ارز دیجیتال

   سلام
   باید از سایتهای ایرانی یا به صورت مستقیم از سایر کابران بیت کوین یا ارز دیجیتال دیگری که میتونید منتقل کنید

 • سلام لطفا در مورد فارکس هم توضیح بدین

 • با سالام.
  در مورد ارز BIXB COIN اگر اطلاعاتی دارید لطفا راهنمایی بفرمایید که بصورت بازاریابی شبکه ای کار میشه داخل ایران

  • کارشناس ارز دیجیتال

   سلام
   از طرح های هرمی فاصله بگیرید

 • علی علوی

  سلام ببخشید این تبلیغاتی که در گروه ها می شود مثلا می گویند وارد این لینک شوید تا ارز دیجیتال به شما تعلق بگیرد مانند ارز کیو چنین چیزی صحت دارد؟ با تشکر

 • سلام
  ممکنه بفرمایید چه ملاکی برای انتخاب جفت ارز دیجیتال برای ترید وجود دارد؟ یعنی بر اساس چه پارامتر هایی میتونیم یک سری جفت ارز رو وارد واچ لیست کنیم؟

  • کارشناس ارز دیجیتال

   سلام
   مباحث فاندامنتال رو میتونید لحاظ کنید. بازار رو جهت شناسی کنید. مثلا سال قبل ارزهای دیجیتالی که امکان استیکینگ رو فراهم می کردن رشد خیلی خوبی داشتن. می تونستید در اون زمان استیکینگ رو به عنوان ترند در نظر بگیرید و ارزهای دیجیتالی که از این سیستم استفاده میکنند رو برای ترید لحاظ کنید.
   یا الان که پروژه های دیفای روی بورسن. اما این به این معنا نیست که کل پرژوه های دیفای رو وارد سبدتون کنید و با همشون ترید کنید. پتانسیل هر کدوم رو می بایست با دانش تکنیکال و تجربه به دست بیارید.
   از منظر تکنیکالی هم که صد ارز دیجیتال برتر رو میتونید در واچ لیستتون داشته باشید. چند مورد رو که در چارت پتانسیل بلند مدتی خوبی درشون می بینید رو وارد واچتون کنین

 • ببخشید میشه با یه ip دوتا یا بیشتر حساب کاربری داخل بایننس ایجاد کرد؟

  • کارشناس ارز دیجیتال

   سلام
   توصیه نمیشه

   • پوریا حقیقت

    سلام خسته نباشید
    یک:معنی ترید چیست؟
    دو:شما که فرمودید نمی‌تونید هیچ سایتی ایرانی برای خرید ارز معرفی کنید پس ما چجوری ارز مورد نظرمون رو خرید کنیم؟

   • کارشناس سیگنال

    سلام
    ترید به معنی معامله است (خرید و فروش)
    شما میتوانی با تحقیق و مسئولیت خودتون یک صرافی را برای خرید و فروش انتخاب کنید ولی هیچ یک از صرافی های ارزهای دیجیتال در حال حاضر مجوز ندارند

 • امیر ثانی

  سلام
  میخواستم نظرتون راجب aitrades بدونم
  آیا این شرکت قابل اطمینان هست یا خیر

 • کارشناس ارز دیجیتال

  سلام
  بله

 • کارشناس ارز دیجیتال

  سلام
  بخش ویدئوهای آموزشی ما رو ببینید.
  بیت کوین

 • میلاد جاویدان

  در کدام صرافی های ایرانی میشه دو طرفه خرید و فروش پوزیشن گرفت

  • کارشناس ارز دیجیتال

   در ایران پلتفرم قوی و معروفی در این خصوص نداریم

 • دانیال

  سلام من مقداری لایت کوین دارم میخوام بفروشم چون اولین بارمه بلد نیستم و دور خودم می پیچم میخوام بدونم چجوری باید اینکارو کنم و بفروشمش مطالعه کردم و متوجه نشدم اگه ممکنه راهنماییم کنید 🙏🙏🙏

  • کارشناس ارز دیجیتال

   سلام دوست عزیز
   اگه منظورتون اینه که میخاید لایت کوینی که دارید رو به ریال تبدیل کنید باید از سایتهای ایرانی خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران استفاده کنید. و این نکته رو هم باید بهتون بگم که این سایتها مجوز ندارن و مسئولیت کار کردن با این سایتها با خود شما خواهد بود.
   اما در مورد صرافی بایننس میتونید بر روی قسمت (trade) کلیک کنید و جفت ارز LTC/USDT رو انتخاب کنید و لایت کوینی که دارید رو به تتر یو اس دی تبدیل کنید.

 • سلام ببخشید این ارز های دیجیتال جدید کدومشون معتبرتر و کلاه برداری نیست ؟ ثبت نام کنیم مثلا ارز Q و pi ][,vdk?

  • کارشناس ارز دیجیتال

   سلام دوست عزیز
   فقط ارزهای دیجیتالی که در رنک بالای مارکت قرار دارند رو میتونید بررسی کنید. در مورد بقیه قطعیتی وجود ندارد

 • سلام نحوه محاسبه مالیات در خرید و فروش ارز های دیجیتال در بایننس چطوره ؟

  • کارشناس ارز دیجیتال

   بایننس فرم محاسبه مالیات رو در اختیار شما قرار نمیده و شما تنها می‌تونید به هیستوری حسابتون دسترسی داشته باشید اما صرافی هایی مثل کوین بیس و جمینای این فرم رو برای شما پر می‌کنند

 • من از اکسکوینو خرید فروش انجام میدم عالی و قابل اعتماده

 • سلام نظر شما در رابطه به nobitex چیست؟
  آیا امن هست؟

  • کارشناس ارز دیجیتال

   با سلام
   سایتهای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران مجوز قانونی ندارند و ما از تایید یا رد آنها معذوریم.

 • محمدرضابراهيمي

  سلام شما ضمانت می کنید که صرافی بایننس معتبر است وکلاه بردار نیست .وایا کدوم صرافی معتبر تر است

  • کارشناس ارز دیجیتال

   سلام
   خیر هیچ ضمانتی در این زمینه وجود ندارد (بحث کلاهبرداری در مورد صرافی های مطرح دنیا موضوعیت ندارد. در مورد نحوه کار کردن با کاربران ایرانی مشکلاتی وجود دارد)
   اگه به دنبال فعالیت اقتصادی کم ریسک می‌گردید، قطعا از ترید در صرافی های خارجی اجتناب کنید

 • علیرضا مستی

  عالی هست

 • سلام .درمورد بورس نزدک خواستم اطلاعاتی بدونم بخصوص کپمانی یونیک فایننس که با رباط ترید میکنه.ایا کمپانی معتبریه؟(یونیک فایننس)

  • کارشناس ارز دیجیتال

   سلام
   از این شرکت فاصله بگیرید

 • سینا محرم زاده

  سلام‌ وقت بخیر

  دوستان خواهش می کنم راهنمایی کنید من بعد یک و نیم سال بلکه بیشتر می خوام وارد اکانت بایننسم بشم و از vps آلمان هم استفاده می کنم حالا هنگام ورود ازم احراز هویت میخواد متاسفانه و میگه بخاطر اینکه اطلاعت هویتی بارگذاری نکردم نمیتونه گوگل آتنتیکیتور رو برام ریکاوری کنه، راه حلی است بنظرتون؟

 • عالیییی

 • سلام و خسته نباشید تشکر از لطفتون که بسیار جامع راهنمایی می کنید.

 • سلام و ادب و خسته نباشید من تازه وارد خرید و فروش ارزهای دیجیتال شدم
  لطفا در این مورد حتما منو راهنمایی کنید حالا یا کارشناس محترم یا یکی از‌دوستان کار بلد
  من دیروز اتریوم در منفی ۱۸ خریدم و آنروز در مثبت ۵ فروختم اما ن تنها سود نکردم یک مقداری هم ضرر کردم
  چرا؟

  • کارشناس ارزهای دیجیتال

   لطفا بدون دانش کافی وارد این بازار نشید بهتره اول یک سیستم معاملاتی برای خودتون انتخاب کنید بعد اقدام به خرید و فروش کنید. در خرید و فروش ها به کارمزدی که پرداخت میکنید هم دقت کنید میزان کارمزد در سایتهای مختلف و برای هر ارزهای تفاوت داره شما احتمالا سودتون کمتر از میزان کارمزد پرداختیتون بوده برای همین در مجموع معامله وارد ضرر شده

 • سلام یه سوال
  اگه ما مثلا تتر نداشته باشیم تو معامله بیت به تتر میشه بیت رو فروخت؟؟

  • کارشناس ارزهای دیجیتال

   بله شما اگه بیت کوین داشته باشید در این حالت بیت کوین رو با تتر معامله می کنید

 • علیکبر

  سلام قربان،
  چند سوال داشتم!
  برای مرحله دوم، قسمت احراز هویت در بایننس باید چه کشوری رو انتخاب کنیم؟
  و چه مدارکی رو برای احراز قرار بدیم؟
  آیا میشود از طریق tc pay ، تتر خریداری کنیم و منتقل کنیم به حساب بایننس یا باید در باینسس مستقیم اینکار رو حتما انجام بدیم ؟!

  ممنونم از پاسخگویی و خدمات ارزنده شما

  • کارشناس ارزهای دیجیتال

   اگر پاسپورت غیر ایرانی ندارید اصلا فرایند احراز هویت رو نباید شروع کنید

 • علی اربابی

  سلام خسته نباشید.ارزی از صرافی بایننس به کیف پول تراست انتقال بدیم صرافی بایننس کارمزد میگیره؟

  • کارشناس ارزهای دیجیتال

   بله کارمزد رو قبل از انتقال می تونید ببینید

 • ناجی پور

  ممنون از آموزشهاتون. برای من بسیار عالی و کمک کننده بود

 • رضا ونکی

  خوب بود ولی برای من که اطلاعات کم دارم هضم ندارم لطفا اگر میشه کلاس حضوری آموزش باشه خوبه من ۵۵ سالم هست

 • حامدنیا

  باسلام من برای خرید بیت تورنت از کیف پول ترون لینک پرو اقدام کردم وبا 99ترون ترید کردم اما الان تنها 74ترون باقی مانده آیا 25,ترون کارمزد کم کرده

  • کارشناس ارزهای دیجیتال

   بله اون به عنوان کارمزد ازتون کم شده

 • سلام
  چگونه از ورود یک ارز جدید در بایننس مطلع شوم؟

  • کارشناس ارزهای دیجیتال

   میتونید اخبار این صرافی رو در شبکه های اجتماعی خودش دنبال کنید

 • سلام وقت بخیر
  میخواستم بپرسم می تونیم بجای صرافی بایننس بخاطر تحریم و مشکلات دیگه ای که داره از صرافی کوینکس استفاده کنیم؟ کوینکس معتبر هست یا نه؟
  من میخوام 5 الی 6 تومن ارز بگیرم و بلند مدت مثلا 5 الی 6 سال نگهدارم و اهل ترید کردن نیستم کدوم صرافی خوبه؟ از چه کیف پولی استفاده کنم(منظورم نرم افزاری، کاغذی و…)؟ صرافی ایرانی هم نیازه احراز شیم اگر بخواهیم ارز رو به ریال تبدیل کنیم.
  ممنون میشم اگر جواب بدید.

  • کارشناس ارزهای دیجیتال

   تحریم شامل همه صرافی های غیر ایرانی میشه. اگر فصد ترید ندارید میتونید خریدتون رو از صرافی های ایرانی انجام بدین و بعد به یک کیف پول نرم افزاری مثل اتمیک منتقل کنید

 • سلام به نظر شما ریپل پیروز میشه تو دادگاه؟؟

 • محمد رضا جلیل زاده

  سلام خسته نباشید یه سوال داشتم من چطوری میتونم صرافی بایننس در ارتباط باشم تا ارز مورد نظرمو بخرم؟

  • کارشناس ارزهای دیجیتال

   باید یک اکانت در بایننس بسازید و اونجا اقدام به ترید کنید

 • با سلام وتبریک سال نو
  می خواستم تفاوت ترید در صرافی های ایرانی و خارجی رو بدونم. ایا تفاوت در امنیت هست یا میزان سود دهی

  • کارشناس ارزهای دیجیتال

   صرافی های خارجی تنوع بیشتری در تعداد ارزها دارنو و هچنین نرخ کارمزدهاشون پایینه اما چون ایرانی ها نمیتونن ازون ها استفاده کنند باید از vpn استفاده کنید و در صورتی که آی پی تون تغییر کنه ممکنه حسابتون بسته بشه.
   صرافی های داخلی تعداد ارزهاشون کمتره کارمزدهاشون بالاتره اما ریسک بلاک شدن حساب رو ندارید

 • امیر مهدی میرزا

  سلام چرا موقع برداشت ارز تو باینسس اینو مینویسه ( شما در قفل بخشی از کل موجودی دارایی خود را دارید و نمی توانید همه آن را به طور موقت برداشت کنید)

  • کارشناس ارزهای دیجیتال

   به دلیلی بخشی از دارایی شما بلاک شده احتمالا معامله دارای لوریج باز کردید یا موارد مشابه. معاملات بازتون رو چک کنید و یا با پشتیبانی بایننس صحبت کنید

 • سلام وقت بخیر
  من کلا چارت و همینطور تریدینگ ویو رو در باینس‌ ب اشتباه حذف کردم چطور میتونم برگردونم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

  • کارشناس ارزهای دیجیتال

   در بالا سمت راست گزینه تنظیمات رو بزنید و گزینه Chart و موارد دیگری رو که نیاز دارید روشن کنید

 • سلام خسته نباشید میخاستم نظرتونو راجب شبکه سازی ارز کاردانو بدونم که خوبه یا نه؟
  من نزدیک 100کاردانو خریدم و وارد شبکه سازی شدم اگه خوبه ادامه بدم و اگر خوب نیست بهم لطفا بهم بگین چکار کنم؟

  • کارشناس ارزهای دیجیتال

   کاردانو و هیچ یک از ارزهای دیجیتال بر اساس سیستم شبکه سازی و زیرمجموعه گیری فعالیت نمی کنند

 • ابوالفضل

  شبکه سازی ارز کاردانو ایا کلاه برداریه؟

  • کارشناس ارزهای دیجیتال

   کاردانو سیستم شبکه سازی و زیرمجموعه گیری نداره

 • سلام ببخشید واسه ثبت نام و وارد شدن به سایت ثبت نام باید فیلتر شکن داشته باشیم

  • کارشناس ارزهای دیجیتال

   بله ایرانی ها اجازه افتتاح حساب در بایننس رو ندارند

 • علی اکبر

  سلام من وارد سیستم شبکه سازی کاردانو شدم که فک کنم اسمش لومیا هست و یه چند نفرو دعوت کردم و یه درصدی گرفتم حالا خیلی ها بهم میگن کلاهبرداریه میخاستم ببینم شما میدونین که این لومیا قانونیه هست یا نه؟

  • کارشناس ارزهای دیجیتال

   ارزهای دیجیتال بر اساس شبکه سازی و زیرمجموعه گیری فعالیت نمی کنند

 • سلام استاد یه سوال داشتم خدمتتون آیا تو خرید جفت ارزها امکان این هست که سرمایه مون کلا صفر بشه یعنی اگه پیشبینی کنیم ارزی بالا بره ولی برعکس شد و پایین رفت . ولی باز موقعیت خود رو حفظ کنیم بعد دو هفته بره بالا بعد بفروشیم و سود کنیم اگه امکانش هست جواب بدید با تشکر از کارشناسان سیگنال

  • کارشناس ارزهای دیجیتال

   اگه معامله اهرمی باز نکرده باشید سرمایتون صفر نمیشه در نهایت شما ارزی رو دارین که قیمتش کمتر از میزان خریدتونه

 • Amir sepehri

  سلام، خسته نباشید،
  برای اینکه از صرافی بایننس جهت خرید و فروش استفاده کنیم باید حساب ارزی داشته باشیم، چگونه واریزی و برداشت میتونیم داشته باشیم،
  ممنون از شما

  • کارشناس ارزهای دیجیتال

   میتونید ارزهای دیجیتال رو به حسابتون در بایننس انتقال بدین نیازی به داشتن حساب ارزی نیست

 • کیف پول ترون لینک که با نصبش بهت ۳۰۰ترون پاداش میده ایا کلاهبرداریه؟

  • کارشناس ارزهای دیجیتال

   ترون لینک کیف پول رسمی بلاکچین ترون هست که شما میتونید با پیشنهاد این اپ به دوستانتون 300TRX پاداش بگیرید

 • ناشناس

  سلام خسته نباشید ممنون از اطلاعاتتون
  سوال بنده اینکه من تازه میخوام وارد خرید و فروش ارز دیجیتال بشم از چه برنامه ای استفاده کنم یا اینکه چطوری باید وارد بشم ؟

  • کارشناس سیگنال

   سلام
   ابتدا امورش ببینید برای این منظور میتوانید از بخش اموزش سایت استفاده نمایید
   سپس اقدام به ساخت یک کیف پول نمایید که در سایت نحوه ی ساخت و واریز و برداشت اموزش داده شده است

 • زهرا سلامی

  درود.اگه نیازی به حساب ارزی نیست پس چطوری میتونیم مبلغ یه ارزی رو واریز کنیم؟

  • کارشناس سیگنال

   سلام دوست عزیز
   برای کار با صرافی های خارجی باید ارز دیجیتالی را به این صرافی واریز نمایید تا حساب شما شارژ شود اما برای تبدیل ریال به ارز دیجیتال باید از صرافی هایی که از شبکه ی پرداخت ریالی پشتیبانی میکنند استفاده نمایید
   اما باید توجه داشته باشید که هیچ یک از صرافی های داخلی دارای مجوز نمیباشد پس در انتخاب صرافی نحقیق لازم را انجام دهید تا دچار ضرر ناخواسته نشوید

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
27 مهر 1400