آلتـــــسیزن چیست؟ | هرآنچه باید درباره آلتـــــسیزن بدانید

آلتسیزن چرخه‌ای از بازار به حساب می‌آید که در آن قیمت عمده رمزارزها در حال رشد هستند و بسیاری از آلتکوین‌ها در این زمان به نسبت بیت کوین رشد قیمتی بیشتری را تجربه می کنند. برای اینکه بهتر درک کنید، به هر ارز دیجیتالی به غیر از بیت کوین آلتکوین گفته می شود. مثل اتریوم، لایت کوین، بایننس کوین، ریپل، ترون، کاردانو اینها همه آلتکوین محسوب میشوند.
در آلتسیزن جو مثبت استقبال سرمایه گذاران از بیت کوین زیاد میشود و در ادامه سرمایه گذارها جذب بازار آلتکوین‌ها می شوند. روند شکل گیری آلتسیزن به این صورت هست که سرمایه گذارانی که بر روی بیت کوین سرمایه گذاری کردند، بعد از مدتی سرمایه شان را بر روی سایر رمزارزها سرمایه گذاری می کنند تا با توجه به مارکت کپ یا ارزش بازار پایین اونها بتوانند از سودهای بیشتری در بازار بهره ببرند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل‌ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

عمدتا آلتسیزن را با دامیننس بیت کوین می سنجند. دامیننس بیت کوین یا شاخص تسلط بیت کوین بر بازار، نشان میدهد که ارزش بازار بیت کوین نسبت به کل مارکت ارزهای دیجیتال چقدرهست.
با این تفاسیر، زمانی که آلتکوینها نسبت به بیت کوین رشد بهتر و بیشتری دارند، بیت کوین دامیننس کاهش پیدا میکنه و این موضوع می تواند نشان دهنده آلت سیزن بعدی در بازار باشد. شرایطی که در حال حاضر هم شاهدش هستیم و خیلی ها انتظار دارند که رشد نجومی قیمت آلتکوینها را در چند ماه آینده شاهد باشیم.

بنر ترنج در مقالات بنر دریافت تبلیغات در مقالات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • بیت کوین و دارایی‌های دیجیتال قدرت مردم را دربرابر دولت ها افزایش می‌دهند. بنابراین برای حفظ و توسعه دارایی‌های واقعی و نه شت کوین ها تلاش کنید .