10 ارز دیجیتال برتر + تحلیل و نمودار قیمت

10 ارز دیجیتال برتر + تحلیل و نمودار قیمت

نقشه بازار ارزهای دیجیتال

نقشه بازار ارزهای دیجیتال

معامله‌گران انتظار دارند که قبل از رشد مجدد قیمت در بازار آلتکوین‌ها، بیت کوین کف قیمتی جدیدی را تجربه کند. بر اساس دیتای پلتفرم تحلیلی کوین گلس، بیتکوین با 56.2 درصد ریزش قیمت در سه ماهه دوم سال جاری میلادی، بدترین فصل خود از سال 2011 را تجربه کرده است. عمده این ریزش، ماه گذشته صورت گرفت که پس از سال 2011، با 37 درصد بیشترین ریزش ماهانه قیمت بود. برخی از تحلیلگران، خروج موسسات مالی از معاملات اهرمی را نشانه‌ای برای سلامت بازار می‌دانند. همچنین استراتژیست دویچه بانک پیش‌بینی می‌کند که شاخص S&P500 بتواند ریزش‌های چند ماه اخیر خود را جبران کند.

برای مشاهده قیمت ارزهای دیجیتال به تومان اپلیکیشن سیگنال رو نصب کن !

آیا روند نزولی ادامه خواهد داشت یا اینکه قیمت‌های پایین‌تر خریداران را به سمت خود جلب خواهد کرد؟ برای پاسخ به این سوال نمودار قیمتی ده ارز دیجیتال برتر بازار را بررسی خواهیم کرد.

بیت‌ کوین (BTC)

نمودار تحلیل بیت کوین
 • قیمت بیت کوین به تومان (12 تیرماه): 623.92میلیون تومان

بیت‌کوین در 30 ژوئن به زیر سطح حمایت 19,600 دلار سقوط کرد اما سایه پایینی بلند کندل قیمت در این روز نشان دهنده افزایش تقاضای خرید در محدوده‌های قیمتی پایین‌تر است. در یکم ژوئیه خریداران تلاش کردند تا نبض بازار را به دست بگیرند و قیمت را تا 22 هزار دلار افزایش دهند اما در قیمت‌های بالاتر نیز شاهد افزایش عرضه در بازار و ایجاد سایه بالایی بلند در کندل قیمتی بودیم. در صورتی که قیمت پایین 19,600 دلار باقی بماند، ریزش قیمت تا 17,600 دلار را خواهیم داشت. شیب نزولی میانگین‌های قیمتی و قرارگیری شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه بیش فروش، از قدرت خرس‌ها در بازار حکایت می‌کند. از دست دادن حمایت 17,600 دلار نیز افت قیمت تا 15 هزار دلار را به دنبال دارد.

از طرف دیگر در صورتی که قیمت در کوتاه مدت، میانگین نمایی 20 روزه قیمت را به بالا قطع کند، افزایش قیمت تا میانگین 50 روزه قیمت یا 26 هزار دلار را خواهیم داشت.

چطور می تونم در بازار جهانی اونس طلا سرمایه گذاری کنم ؟

اتریوم (ETH)

نمودار تحلیل اتریوم
 • قیمت اتریوم به تومان (12 تیرماه): 34.73میلیون تومان

اتر در سی‌ام ماه ژوئن، حمایت 1050 دلاری را از دست داد در ادامه اگرچه خریداران محدوده‌های پایین‌تر قیمت را به عنوان فرصت شناختند اما فروشندگان با افزایش فشار فروش در بازار، روند نزولی را حفظ کردند. در حال حاضر فروشنده‌ها در تلاشند تا قیمت را به پایین‌تر از هزار دلار برسانند که در صورت موفقیت، اهداف پیش رو، 881 دلار و 681 دلار خواهند بود.

بر خلاف این تصور، در صورتی که قیمت حمایت هزار دلار را حفظ کند، با عبور از میانگین نمایی 20 روزه به سمت بالا، افزایش قیمت تا 1280 دلار را خواهیم داشت.

بایننس کوین (BNB)

نمودار تحلیل بایننس کوین
 • قیمت بایننس کوین به تومان (12 تیرماه): 7.13 میلیون تومان

قیمت بایننس کوین در سی‌ام ژوئن حمایت 211 دلاری خود را از دست داد اما شاهد افزایش تقاضای خرید در محدوده‌های پایین‌تر قیمت بودیم. با ادامه افزایش قیمت تا میانگین نمایی 20 روزه قیمت، فشار فروش در بازار افزایش یافت و شاهد تشکیل سایه بالایی کندل قیمت در یکم ژوئیه بودیم. قرارگیری RSI در ناحیه منفی و شیب نزولی میانگین‌های قیمتی نشان می‌دهد که فروشندگان دست بالاتر را در اختیار دارند.

در صورتی که قیمت نتواند به بالای 211 دلار بازگردد، ریزش تا 183 دلار ناگزیر خواهد بود. حمایت مهم بعدی 150 دلار است.

در صورتی که قیمت بتواند EMA-20 را به بالا قطع کند، تحلیل بالا نقض خواهد شد و افزایش قیمت تا 271 دلار در کوتاه مدت را خواهیم داشت.

ریپل (XRP)

نمودار تحلیل ریپل
 • قیمت ریپل به تومان (12 تیرماه): 10.2 هزار تومان

ریپل که در روز سی‌ام ژوئن افزایش قیمت را تجربه کرد با رسیدن به مقاومت 0.35 دلار با فشار فروش در بازار مواجه شد. در ادامه می‌توان انتظار افت قیمت تا 0.28 دلار را داشت. پیش بینی می‌شود با رسیدن قیمت به این ناحیه، تقاضای خرید افزایش یابد. در صورت بازگشت قیمت از این ناحیه حمایتی، افزایش قیمت تا 0.37 دلار در SMA-50 را خواهیم داشت.

از طرف دیگر، در صورت از دست دادن حمایت 0.28 دلار، تارگت بعد 0.23 دلار است.

کاردانو (ADA)

نمودار تحلیل کاردانو
 • قیمت کاردانو به تومان (12 تیرماه): 14.65 هزار تومان

قیمت کاردانو که در روز سی‌ام ژوئن از ناحیه 0.44 دلار افزایش یافت، با رسیدن به EMA-20 در ناحیه 0.49 دلار با فشار فروش در بازار مواجه شد. این موضوع نشان می‌دهد که فروشنده‌ها با قدرت از EMA-20 دفاع می‌کنند. شیب نزولی EMA-20 و قرارگیری RSI در ناحیه منفی نشان دهنده روند نزولی قیمت می‌باشد. در صورتی که قیمت حمایت 0.44 دلار را از دست بدهد، اهداف پیش رو 0.4 دلار و 0.33 دلار خواهند بود.

از طرف دیگر در صورت حمایت قیمت از ناحیه فعلی و با عبور از میانگین نمایی قیمت می‌توان انتظار افزایش قیمت تا 0.7 دلار را داشت.

سولانا (SOL)

نمودار تحلیل سولانا
 • قیمت سولانا به تومان (12 تیرماه): 1.07 میلیون تومان

قیمت سولانا در سی‌ام ژوئن به پایین‌تر از 33 دلار رسید. در ادامه اگرچه افزایش تقاضا در بازار، رشد قیمت تا 36 دلار را به دنبال داشت، اما این روند افزایشی دوامی نداشته است. در صورتی که سولانا حمایت 30 دلاری خود را از دست بدهد، ریزش قیمت تا 27 دلار در گام اول و 25.86 دلار در گام بعدی ناگزیر خواهد بود.

از طرف دیگر در صورتی که این ارز دیجیتال حمایت 30 دلاری را حفظ کند، می‌توان 50 دلار را به عنوان هدف پیش رو در نظر گرفت.

دوج‌ کوین (DOGE)

نمودار تحلیل دوج‌ کوین
 • قیمت دوج‌کوین به تومان (12 تیرماه): 2.16 هزار تومان

میانگین نمایی 20 روزه قیمت دوج کوین مسطح شده است و RSI کمی پایین‌تر از 50 واحد قرار دارد که نشان دهنده جنگ در بازار میان خریداران و فروشنده‌هاست. در صورت کاهش قیمت به زیر سطح 0.06 دلار، افت قیمت تا 0.05 دلار و 0.04 دلار ادامه خواهد داشت.

از سوی دیگر، در صورتی که دوجکوین در محدوده‌های فعلی حمایت شود، 0.08 دلار و 0.1 دلار را می‌توان به عنوان اهداف پیش رو متصور شد.

پولکادات (DOT)

نمودار تحلیل پولکادات
 • قیمت پولکادات به تومان (12 تیرماه):219.7 هزار تومان

پولکادات حمایت مهم 7.3 دلار را در 29ام ماه ژوئیه از دست داد. اگرچه خریداران تلاش کردند قیمت را به بالای این ناحیه برسانند اما در این امر ناکام ماندند. میانگین نمایی 20 روزه شیب نزولی دارد و RSI نیز در محدوده منفی قرار دارد؛ پس می‌توان گفت فروشنده‌ها دست بالاتر را در بازار در اختیار دارند. در ادامه ریزش قیمت در صورت از دست دادن حمایت 6.36 دلار، کاهش قیمت تا 5 دلار را خواهیم داشت.

از سوی دیگر در صورت حمایت قیمت از محدوده فعلی، تارگت پیش رو 8.89 دلار خواهد بود.

UNUS SED LEO (LEO)

نمودار تحلیل لئو
 • قیمت لئو به تومان (12 تیرماه): 192.18 هزار تومان

همانطور که در نمودار روزانه قیمت مشاهده می‌شود، خریداران در سی‌ام ماه ژوئن به دنبال شکست مقاومت سقف کانال نزولی به سمت بالا بودند اما سایه بالایی بلند قیمت در یکم ژوئیه نشان دهنده افزایش فشار فروش در نواحی بالاتر قیمت است. در صورتی که قیمت حمایت 6 دلار را حفظ کند، افزایش قیمت تا 6.5 دلار در گام اول و 6.9 دلار در گام بعدی را خواهیم داشت.

بر خلاف تحلیل صورت گرفته، در صورتی که قیمت حمایت EMA-20 را از دست بدهد، کاهش قیمت تا 5.27 دلار ناگزیر خواهد بود.

شیبا اینو (SHIB)

نمودار تحلیل شیبااینو
 • قیمت شیبااینو به تومان (12 تیرماه):0.33 تومان

همانطور که در نمودار قیمت شیبا اینو مشاهده می‌شود، میانگین‌های قیمتی در تقاطع با کندل قیمت مسطح شده‌اند و RSI در محدوده میانی قرار گرفته است. با توجه به تعادل موجود میان خریداران و فروشنده‌ها در شرایط فعلی، شکست قیمت به بالا یا پایین می‌تواند در کوتاه مدت ادامه دار باشد.

آیا الان زمان خرید بیت کوین فرا رسیده است؟

بر اساس تحلیل صورت گرفته، کماکان می‌بایست با احتیاط در بازار عمل کنید. مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه جزء نکات بسیار مهم در مورد سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزهاست و هیچ وقت تمامی تخم مرغ‌های خود را در یک سبد قرار ندهید.

تحلیل صورت گرفته برای چه مدت اعتبار دارد؟

تحلیل‌های ارائه شده هفتگی هستند و استفاده از آن‌ها برای خرید و فروش میان مدت و بلند مدت کاربردی ندارد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • سلام اگر بخواهم وارد بازار دیجیتال برای خرید وفروش شوم نمیتونم وارد شوم برنامه سیگنال هم وجود داره لطفا راهنمایی فرمایید ممنون

 • سلام، خسته نباشید ب گروه سیگنال، ببخشید گوینده اخبار ، خانمی ک اخبار و از روی برگه میخونه، درست کلمات رو ادا نمیکنه ، کویی اطلاعاتی درباره ارزها و کلمات و مفاهیم با تلفظ درست رو گویا نداره، لطفا کمکش کنید تا با صدای خوبی ک داره بتونه تو این کار موفق عمل کنه ، ممنون

 • سلام خسته نباشید بسیار عالی وتحلیلهای ارزنده ومتفاوت وساده به قولی همه پسند یک پیشنهاد که یک فاصله زمانی تحلیل هایتان را کمتر حداقل کنیداگه ممکن هر 24 ساعت خبرهای جدید را برسی چون بعضی مواقع تحلیلها با وضیعت حال بازار هم خوانی ندارد البته شما بهتر میدانید اتفاقات در بازار کریپتو غیر قابل پیش بینی ولحظه ای میباشد ممنون از شما وهمکارانتان

سیگنال ارز دیجیتال سامانه ثنا قوه قضاییه