واچ لیست بورسی | هفته دوم مهرماه 1400

واچ لیست بورسی | هفته دوم مهرماه 1400

شاخص کل در هفته ای که گذشت توانست بیش از 3 درصد رشد داشته باشد اما ارزش معاملات روزانه بازار کمتر از 6500 میلیارد تومان بود که نشان می دهد هنوز بسیار از فعالان بازار سرمایه ترجیح میدهند خرید و فروش های خود را به تعویق بیندازند و با توجه به ابهامات بازار بیشتر نظاره گر آن باشند.

نمادهای شتران، های وب، ولساپا و سشرق که در واچ لیست هفته اول مهرماه 1400 قرار داشتند، کماکان می توانند مورد توجه باشند چرا که با توجه به نوسانات زیادی که در هفته اخیر، بازار تجربه کرد، حرکت رو به بالا یا پایین قابل توجهی نداشتند.

علاوه بر نمادهای فوق، نمادهایی که در زیر معرفی می شوند نیز می توانند توسط شما مورد بررسی قرار بگیرند.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست. از محدوده حمایتی که در چارت مشخص شده است می توان به عنوان حد ضرر استفاده کرد.

1. سخوز

بعد خروج از مثلث اصلاحی، توانست تا 3 هزار تومان رشد کند و هم اکنون دچار اصلاح شده است. حمایت مهم سهم در محدوده 2200 تومان قرار دارد.

زارش بازار سهام و آپدیت تحلیل‌ها هر روز در کانال تلگرام تحلیل با سیگنال

2. تنوین

بعد خروج از مثلث نزولی، در چند ماه اخیر بین دو محدوده 650 تومان و 780 تومان در حالت رینج قرار گرفته است و هم اکنون در محدوده حمایتی 650 تومان قرار دارد که انتظار واکنش مثبت در این محدوده برای این نماد وجود دارد.

3. کرماشا

این نماد که در یک کانال صعودی بلند مدت در حرکت است، در نزدیکی سقف تاریخی خود در محدوده 5200 تومان قرار دارد و با توجه به اقبال بازار  به نمادهای تولیدکننده اوره، در صورت شکست این سقف در هفته آتی، انتظار رشد تا محدوده خط میانی کانال در محدوده 7 هزار تومان برای این نماد وجود دارد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات آموزش بورس به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • ممنون احسنت
    از محتواهای خوب و به روزتون

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
27 مهر 1400