اندیشه صبا

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شکربن – پاکشو) | دوشنبه 7 مهر ماه 99

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شکربن – پاکشو) | دوشنبه 7 مهر ماه 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1شکربن1.686.4
2پاکشو1.261.22

1. شکربن: کربن ایران با نماد شکربن، در بازار بورس و گروه محصولات شیمیایی قرار دارد. این نماد از محدوده 12 هزار تومان، افتی بیشتر از 50 درصد را تجربه کرد و به محدوده 5500 تومان واکنش نشان داده است.

از نکات جالب توجه این نماد، صف خرید شکربن در روزهای اخیر بوده است که علی رغم عرضه های سنگین در بازار، این نماد توانسته است صف خرید خود را حفظ کند.

سرانه خرید کدهای حقیقی، 193 میلیون تومان و سرانه فروش نیز 30 میلیون تومان بود که نشان دهنده برتری خریداران حقیقی بوده است.

مهمترین حمایت سهم محدوده 5 هزار تومان است و در صورت رشد نیز مقاومت 7300 تومان پیش روی این نماد است.

2. پاکشو: گروه صنعتی پاکشو با نماد پاکشو، در بازار بورس و گروه محصولات شیمیایی قرار دارد. این نماد 22 شهریورماه امسال نیز جزو سهام برگزیده قرار داشت و توانست سقف قبلی در محدوده 6500 تومان را بشکند.

پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه، امروز بدون دامنه نوسان بازگشایی شد و بعد از کشف قیمت در محدوده 6400 تومان (13-%)، توانست به صف خرید برسد.

سرانه خرید کدهای حقیقی 31 میلیون تومان و سرانه فروش نیز 25 میلیون تومان بود.

محدوده 5900 تومان، مهمترین حمایت آن است و سقف کانال در حوالی 8500 تومان را می توانیم به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
سیگنال ارز دیجیتال کارگزاری گنجینه سپهر