2 سهم برگزیده بازار سرمایه (پاکشو – شیراز) | شنبه 22 شهریور ماه 99

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (پاکشو – شیراز) | شنبه 22 شهریور ماه 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1پاکشو2.516.81
2شیراز2.841.16

1. پاکشو: گروه صنعتی پاکشو با نماد پاکشو، در بازار بورس و گروه محصولات شیمیایی قرار دارد. در روز معاملاتی قبل، این نماد جزو سهام برگزیده قرار داشت و امروز نیز علی رغم نوسانات بازار، در صف خرید قرار داشت.

سرانه خرید کدهای حقیقی در معاملات امروز 53 میلیون تومان و سرانه فروش نیز 7 میلیون تومان بود که نشاندهنده قدرت بیشتر خریداران در مقایسه با فروشندگان حقیقی بود.

حمایت مهم سهم در محدوده 5200 تومان است و در صورت شکست سقف تاریخی 6800 تومان، محدوده 8 هزار تومان را می توانیم به عنوان هدف اول آن در نظر داشته باشیم.

2. شیراز: پتروشیمی شیراز با نماد شیراز، در بازار بورس و گروه محصولات شیمیایی قرار دارد.  این نماد که کار خود را با صف خرید آغاز کرده بود، چند بار صف خرید آن عرضه شد اما باز هم توانست کار خود را با صف خرید به پایان برساند.

سرانه خرید کدهای حقیقی 65 میلیون تومان و سرانه فروش نیز 56 تومان بود که نشان دهنده قدرت بیشتر خریداران حقیقی بود.

مهمترین حمایت سهم، محدوده 5 هزار تومان است و سقف کانال درحوالی 8 هزار تومان را می توانیم به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • عالی بود لطفا سهم اباده رو هم تفسیر بفرمائید ممنون میشم

  • علی قنبری

    با سپاس از مطالب آموزنده شما ، خواهشمند است نمادهای خمحرکه و ثفارس رو تحلیل کنید

  • با عرض سلام و خسته نباشید به تمام عوامل سیگنال مطالب ارسالیتون واقعا عالی ست کمال استفاده را میبریم موفق باشید

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
6 مرداد 1400