2 سهم برگزیده بازار سرمایه (تایرا – ولبهمن) | یکشنبه 19 مرداد ماه 99

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (تایرا – ولبهمن) | یکشنبه 19 مرداد ماه 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1تایرا1.891.59
2ولبهمن0.64.27

1. تایرا: تراکتورسازی ایران با نماد تایرا، در بازار بورس و گروه ماشین آلات و تجهیزات قرار دارد. بعد از اصلاحی که از سقف 4 هزار تومان داشت، تا نزدیکی 3200 تومان افت قیمت را تجربه کرد و بعد از واکنش به این ناحیه، امروز توانست به صف خرید برسد.

در معاملات امروز، هر کد حقیقی نزدیک به 37 میلیون تومان خرید کرد در حالی که میانگین سرانه خرید در ده روز گذشته، 27 میلیون تومان بود.

در صورت تثبیت روی سقف 4 هزار تومان، محدوده 5500 تومان در سقف کانال را می توانیم به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم.

مهمترین حمایت های سهم نیز، محدوده 3200 تومان و 2500 تومان است.

2. ولبهمن: شرکت بهمن لیزینگ با نماد ولبهمن، در بازار فرابورس و گروه سایر واسطه گری های مالی قرار دارد. این نماد در تیرماه امسال نیز جزو سهام برگزیده قرار داشت و توانست تا 1500 تومان نیز رشد داشته باشد. بعد از اصلاح و کاهش قیمت، در محدوده 1200 تومان که سقف شکسته شده قبلی می باشد با افزایش تقاضا مواجه شد و امروز نیز به صف خرید رسید.

هر کد حقیقی در معاملات امروز نزدیک به 41 میلیون تومان خرید انجام داد در حالی که میانگین ده روزه سرانه خرید در این نماد 14 میلیون تومان بوده است.

مهمترین حمایت سهم محدوده 1200 تومان است و در صورت صعود از این ناحیه، محدوده 2 هزار تومان را می توانیم به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • سلام وعرض ادب دارم.سوال من این بود امروز۲۴۰ سهم تایرا خریدم فی ۴۳۰۰۰ریال خریدم.. اما در زیر معاملات روز نوشته قیمت میانگین نوشته ۴۱۵۰۰ریال محاسبه شده .لطفن راهنماییم کنید

سیگنال ارز دیجیتال سامانه ثنا قوه قضاییه