2 سهم برگزیده بازار سرمایه (پاکشو – پتایر) | چهارشنبه 19 شهریور ماه 99

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (پاکشو – پتایر) | چهارشنبه 19 شهریور ماه 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1پاکشو1.922.65
2پتایر3.941.46

1. پاکشو: گروه صنعتی پاکشو با نماد پاکشو، در بازار بورس و گروه محصولات شیمیایی قرار دارد. این نماد در تیرماه امسال نیز جزو سهام برگزیده قرار داشت و توانست تا حوالی 6600 تومان نیز رشد کند و با توجه به فشار فروشی که در کلیت بازار وجود داشت این سهم نیز دچار اصلاح شد اما اصلاح این نماد عمیق نبود و مدت ها در محدوده بالای 5200 تومان در حال نوسان بود.

در معاملات امروز، سرانه خرید کدهای حقیقی حدود 42 میلیون تومان و سرانه فروش نیز 15 میلیون تومان بود که باعث برتری خریداران نسبت به فروشندگان شد.

مهمترین حمایت سهم در حوالی 5200 تومان قرار دارد و در صورت رشد از این ناحیه، محدوده 8 هزار تومان را می توانیم به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم.

2. پتایر: ایران تایر با نماد پتایر، در بازار بورس و گروه لاستیک و پلاستیک قرار دارد. این نماد که دیروز نیز در سهام برگزیده معرفی شده بود، توانست به صف خرید برسد.

در معاملات امروز سرانه خرید کدهای حقیقی به صورت میانگین حدود 40 میلیون تومان و سرانه فروش نیز 27 میلیون تومان بود که موجب برتری خریداران حقیقی نسبت به فروشندگان شد.

محدوده 9500 تومان در نزدیکی میانگین متحرک نمایی 50 روزه حمایت مهم این نماد محسوب می شود و در صورت کاهش قیمت از این محدوده، محدوده 8 هزار تومان حمایت مهم بعدی آن می باشد.

محدوده 15 هزار تومان نیز به عنوان هدف آن می توانیم در نظر داشته باشیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • سلام لطفا غشهداب رو تحلیل تکنیکال کنید… با تشکر

  • عبدالله طهماسبی

    سلام کاش یه گزینه دیگه هم بود که مستقیم بگفت چی دقیق بخریم و چکار کنیم و چی بفروشیم

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
6 مرداد 1400