2 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 2 تیر ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 2 تیر ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1پاکشو3.751.37
2دتوزیع1.733.11

1. پاکشو : گروه صنعتی پاکشو با نماد پاکشو، در بازار بورس و گروه محصولات شیمیایی قرار دارد. این نماد که در یک کانال صعودی بلند مدت از اوایل سال 98 قرار دارد، بعد از برخورد به سقف کانال، در قالب یک مثلث در حال اصلاح بود و سرانجام توانست با حجم های نسبتا بالا، از این مثلث خارج شود.

هر کد حقیقی در معاملات امروز در حدوده 20 میلیون تومان خرید انجام داد و در صورت ادامه روند صعودی از این ناحیه، سقف کانال در حوالی 7 هزار تومان را می توانیم به عنوان هدف اول آن در نظر داشته باشیم. مهمترین حمایت سهم نیز محدوده 4 هزار تومان است.

در این تحلیل از میانگین متحرک نمایی 50 روزه نیز استفاده شده است که این سهم بالای این میانگین قرار گرفته است. اندیکاتور RSI نیز در یک کانال نزولی قرار دارد که برای ادامه صعود نیاز به شکست پرقدرت این کانال هست.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 2 تیر ماه 99)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. دتوزیع : توزیع داروپخش با نماد دتوزیع، در بازار فرابورس و گروه مواد و محصولات دارویی قرار دارد. این نماد که در محدوده خط میانی کانال قرار دارد، امروز توانست سقف جدیدی را به ثبت برساند و با صف خرید به کار خود خاتمه داد.

مهمترین حمایت های سهم، محدوده های 6500 و 5300 تومان است و در صورت صعود از این ناحیه، منطقه 10 هزار تومان را می توانیم به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم. در معاملات امروز هر کد حقیقی به صورت میانگین حدود 16 میلیون تومان خرید انجام داده است.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (دوشنبه 2 تیر ماه 99)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • محمد عسکری

    برنامه.خوبی بود.بروز کردم.خراب شد…

  • یونس شجاعی

    سلام.خسته نباشید.حرف ندارید.تشکر از برنامه خوبتون

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
6 اسفند 1399