2 سهم برگزیده بازار سرمایه (سمگا – حسینا) | شنبه 12 مهر ماه 99

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (سمگا – حسینا) | شنبه 12 مهر ماه 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1سمگا0.923.24
2حسینا1.332.64

1. سمگا: گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی با نماد سمگا، در بازار فرابورس و گروه هتل و رستوران قرار دارد. این نماد که در روز کاری قبل هم جزو سهام برگزیده قرار داشت، در دقایق ابتدایی معاملات امروز، توانست در صف خرید قرار بگیرد و در پایان نیز با صف خرید به کار خود خاتمه داد.

سرانه خرید کدهای حقیقی، 130 میلیون تومان و سرانه فروش نیز 40 میلیون تومان بود که نشاندهنده برتری خریداران بر فروشندگان بود.

مهمترین مقاومت این سهم محدوده 2 هزار تومان است که در صورت عبور از این مقاومت می توانیم سقف قبلی در حوالی 2800 تومان را به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم.

در صورت افت قیمت نیز، حمایت مهم برای این نماد محدوده 1600 تومان است.

2. حسینا: توسعه خدمات دریایی و بندری سینا با نماد حسینا، در بازار فرابورس و گروه حمل و نقل قرار دارد. این نماد نیز در شهریور امسال جزو سهام برگزیده قرار داشت اما رشد و افت خاصی را تجربه نکرد و کماکان در محدوده 5 هزار تومان و 6200 تومان در نوسان است.

سرانه خرید کدهای حقیقی 31 میلیون تومان و سرانه فروش آنها 11 میلیون تومان بود که باعث برتری خریداران حقیقی نسبت به فروشندگان شد.

در صورت عبور از مقاومت 6200 تومان، سقف قبلی در محدوده 7800 تومان را می توانیم به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
6 بهمن 1399