2 سهم برگزیده بازار سرمایه (سمگا – شاراک) | چهارشنبه 9 مهر ماه 99

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (سمگا – شاراک) | چهارشنبه 9 مهر ماه 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1سمگا1.315.16
2شاراک1.481.81
  1. سمگا: گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی با نماد سمگا، در بازار فرابورس و گروه هتل و رستوران قرار دارد. این نماد از محدوده 1800 تومان، افتی در حدود 45 درصد را تجربه کرد و به محدوده 1600 تومان در نزدیکی میانگین متحرک نمایی 100 روزه واکنش نشان داد.

امروز کدهای حقیقی با سرانه خرید 98 میلیونی این نماد را خریدند و سرانه فروش آنها 19 میلیون تومان بود که نشاندهند قدرت بالای خریداران در معاملات امروز است.

حمایت های سهم محدوده 1600 تومان و 1300 تومان است و مقاومت 2000 تومان نیز پیش روی این نماد می باشد.

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. شاراک: پتروشیمی شازند با نماد شاراک، در بازار بورس و گروه محصولات شیمیایی قرار دارد. این نماد نیز از محدوده 3600 تومان، افتی در حدود 44 درصد را تجربه کرد و به محدوده 2000 تومان واکنش نشان داد.

سرانه خرید کدهای حقیقی در معاملات امروز 46 میلیون تومان و سرانه فروش آنها نیز 25 میلیون تومان بود که باعث برتری خریداران نسبت به فروشندگان شد.

مهمترین حمایت سهم محدوده 2400 تومان است و در صورت از دست رفتن این محدوده، حمایت مهم بعدی در حوالی 2000 تومان قرار دارد. مهمترین مقاومت این سهم نیز در قیمت 3000 تومان قرار دارد.

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران