2 سهم برگزیده بازار سرمایه (فسازان – شبصیر) | سه شنبه 1 مهر ماه 99

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (فسازان – شبصیر) | سه شنبه 1 مهر ماه 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1فسازان1.813.78
2شبصیر1.452.54

1. فسازان: غلتک سازان سپاهان با نماد فسازان، در بازار بورس و گروه فلزات اساسی قرار دارد. بعد از افت 25 درصدی از محدوده 4800 تومان، تا حوالی 3800 تومان کاهش قیمت را تجربه کرد و سپس با افزایش تقاضا مواجه شده است.

در معاملات امروز که با صف خرید نیز همراه شد، سرانه خرید کدهای حقیقی حدود 80 میلیون تومان و سرانه فروش 21 میلیون تومان بود.

حمایت مهم سهم محدوده 3400 تومان است و در صورت ادامه روند صعودی، محدوده 5500 تومان به عنوان مقاومت مهم آن می باشد.

2. شبصیر: تولیدات پتروشیمی قائد بصیر با نماد شبصیر، در بازار فرابورس و گروه محصولات شیمیایی قرار دارد. این نماد در شهریورماه نیز جزو سهام برگزیده قرار داشت و امروز علی رغم افت و خیزهای بازار، در صف خرید قرار داشت و صف آن نیز عرضه نشد.

سرانه خرید کدهای حقیقی 77 میلیون و سرانه فروش آنها30 میلیون تومان بود.

مهمترین حمایت سهم محدوده 11500 تومان است و در صورت ادامه رشد از این ناحیه، مقاومت های 15 هزار تومان و 19 هزار تومان پیش روی این نماد می باشد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
پذیره نویسی صندوق سهامی انار

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
12 آذر 1400