2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شبصیر – گوهران) | چهارشنبه 26 شهریور ماه 99

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (شبصیر – گوهران) | چهارشنبه 26 شهریور ماه 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1شبصیر1.451.61
2گوهران2.345.12

1. شبصیر: تولیدات پتروشیمی قائد بصیر با نماد شبصیر، در بازار فرابورس و گروه محصولات شیمیایی قرار دارد. این نماد از محدوده 19 هزار تومان، اصلاح 40 درصدی را تجربه کرده است و به محدوده 11500 تومان در نزدیکی میانگین متحرک نمایی 100 روزه واکنش نشان داده است.

سرانه خرید کدهای حقیقی 38 میلیون تومان و سرانه فروش 23 میلیون تومان بوده است که نشاندهنده برتری خریداران در مقایسه با فروشندگان است.

مهمترین حمایت سهم محدوده 11500 تومان و 9000 تومان است و مقاومت های مهم پیش روی سهم در محدوده 15 هزار تومان و 19 هزار تومان قرار دارد.

2. گوهران: سرمایه گذاری توسعه گوهران امید با نماد گوهران در بازار فرابورس و گروه سرمایه گذاری ها قرار دارد. از محدوده 1700 تومان، این نماد افت 45 درصدی داشت و به محدوده 950 تومان واکنش مثبت نشان داده است.

سرانه خرید کدهای حقیقی 65 میلیون تومان و سرانه فروش نیز 12 میلیون تومان بود که نشان از برتری خریداران حقیقی بوده است.

مهمترین حمایت سهم در محدوده 950 تومان است و در صورت صعود، مقاومت های 1200 تومان و 1500 تومان پیش روی این نماد است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • مهیار حدادی فر

  سلام وقت بخیر شرمنده این اپلیکیشن سیگنال نسخه اندروید تو قسمت تحلیل سهم و نمودار پیشرفته اشکالات زیادی داره ازجمله استفاده بسیار دشوار از ابزارهای نمودار و ثابت نشدن نمودار هنگام کشیدن خطوط روند وغیره اخیرا که اندیکاتورای ازای ای ومکدی و…..را زیر نمودار بصورت ناقصی نشون میده و همچنین خود نمودار اصلی متشکرم اگه راهنمایی بفرمایید

  • کارشناس تحلیل بازار

   سلام دوست عزیز
   کامنت شما به تیم سیگنال منتقل شد. به زودی تمام مشکلاتی که گفتید حل میشه.

 • ایرج زیرکی

  دستت شما دردنکنه خیلی ممنون ازاطلاعات خوبتون

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
8 بهمن 1399